ברוכים הבאים, אורח

איך עושים זאת ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך עושים זאת ? 1588 צפיות

איך עושים זאת ? לפני 11 שנים, 1 חודש #29922

• haelp123
  • חבר חדש
ברור שהבריחה אל האוננות ואל האינטרנט נובעת מבדידות מחוסר אהבה וחום ובמקום שיש פוטנציאל לברוח אליו אזי היד קלה על הדק
במקרה שלי המחשבות אל הבריחה הזו לאינטרנט היא רק במקום שקיים הפוטנציאל קרי אינטרנט פתוח
אך מקום שלי הוא שאני נושא את הרגשות של חיסרון אהבה ובדידות בצורה קשה לעתים זה מגיע לדיכאון כתב כאן מישהו כשיש לנו קשיים רגשיים אנשים מבעלי אופי דומה נוטים להסתגר ולהתבודד בתוך עצמם עד לכדי כך שהם אינם מצליחים להכיל את עצמם והתופעות הן דיכאון עצב תוקפנות שנאה עצמאית תחושת החמצה "כל העולם חיים ואני בודד" אומרים לי שאני בוחר בזה בבעיות שלי זה לא נכון אף פעם לא לימדו אותי להתמודד אף פעם לא הכילו אותי והכירו את הקשים שלי אני מאשים שוב אני חושב באמת שהפתרון בשבילי הוא לנתח את הקשיים שלי ואת פגמי האופי שלי.

איך עושים זאת ?
ואם למישהו יש עוד רעיונות להכרת הקשיים שאנו מתמודדים אתם ?
מישהו כאן הספיק לבצע ניתוח מעמיק שסייע לו ?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: איך עושים זאת ? לפני 11 שנים, 1 חודש #29923

• חזקחזק
  • דירוג כסף
הי חבר,

אני (ועוד רבים פה ממה שקראתי) יכול להעיד שהכפייתיות לאוננות ופורנו קוראת גם שאתה נשוי וגם כשיש לך ילדים. או במקרה שלי גם שאתה בזוגויות. ככה שזה באמת משהו שקשור להתפתחות האישית שלנו ולא תלוי רק בסביבה של עם מי אנחנו נמצאים.

אני חושש שלא תוכל למצוא את כל התשובות לכל מה שמטריד אותך פה. הפורום הזה עוסק בנושא ספציפי של אוננות כפייתית ופורנו, אך בהחלט יכול להיות שזה יכול להיות עבורך צעד ראשון להכיר את עצמך ולהבין את עצמך ולהכיל את עצמך.

יש המון דרכים שאנשים משתמשים בהם להכיר את עצמם. בשבילי זה היה זוגיות שמאוד עודדה אותי ל'חפור בתוך עצמי' ופסיכולוג שעובד איתי באופן קבוע. אני לא חושב שכולם צריכים פסיכולוג, בשבילי היה צורך כי חלק מהדברים אצלי נבעו מבעבר הרחוק והייתי צריך מישהו מתווך לתקופה הקשה בעבר.

אני מכיר מאוד את התחושות שאתה מדבר עליהם. אתה לגמרי לא לבד, גם אם זה נחמה פורתא.
הדבר האופטימי היחיד שאפשר להגיד הוא שהנפש (נשמה או איל שלא נקרא לזה) יש לה תכונה של אי סטגנציה, אי עמידה במקום. אנחנו כל הזמן משתנים בגוף, במראה ובנפש.
עם זאת יש לנו 'תיק' שאנחנו סוחבים אותו המון שנים ויש לנו אפשרות לפתוח את התיק הזה ולברר מה יש פנימה ולנסות להוריד קצת מהמשקל הכבד הזה.
לי עזר עבודה עם שיטות תרפיה שונות (אם תרצה אוכל לספר לך בפרטי) ובעיקר עבודה עם פסיכולוג טוב.
עזר לי גם העובדה שהפסקתי לכעוס על עצמי כל כך, ולמדתי איך לפנק את עצמי קצת שאני עושה דברים טובים.

לעניות דעתי הכי טוב להתייחס למה שעובר עליינו כ'מסע', ואם טיילת אז אתה יודע שמסע זה משהו ארוך שלוקח המון זמן להתכונן אליו ולא יודעים איךל חוזרים ממנו. זה מסע ארוך עם עליות וירידות. אבל עם כל הקושי כאשר חווים רגעי יופי במסע, זה נשאר לכל החיים וזה ממלא את הלב וזה משנה אותך מהקצה לקצה.

מאחל לך המון בהצלחה,
וממליץ לך לדבר עם החברים הותיקים כאן בפורום,

חזקחזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: איך עושים זאת ? לפני 11 שנים, 1 חודש #29924

• יוסף (יהודה)
חזקחזק, תוכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרות, שבה משתמשים רוב החברים פה, אינה רק "להפסיק מההתמכרות". העיקר זה לא להפסיק, העיקר זה החיים הרוחניים.
התוכנית מציעה חיים רוחניים, שינוי בגישה לחיים. חלק מאוד מאוד בסיסי וחשוב זה להכיר את עצמך לעמוק וניתוח אישיותי מאוד מדוקדק וחסר פשרות (צעד 4) ושיתוף בניתוח האישי הזה עם אחרים (צעד 5).
זו לא תוכנית שמלמדת אותנו להפסיק, אלא תוכנית שמשנה לנו את הבסיס, את כל הסיבה לבריחה. הרי ברחנו כי משהו נפשי לא בסדר, לכן התוכנית לא באה ללמד אותנו איך נועלים את הארון עם הסם בצורה כזו שלא נוכל יותר לקחת את הסם, אלא זו תוכנית שחופרת בתוך הנפש שלנו עמוק עמוק ומתקנת את הדברים מהיסוד.
לכן אני לא מסכים עם דבריך- "אני חושש שלא תוכל למצוא את כל התשובות לכל מה שמטריד אותך פה. הפורום הזה עוסק בנושא ספציפי של אוננות כפייתית ופורנו, אך בהחלט יכול להיות שזה יכול להיות עבורך צעד ראשון להכיר את עצמך ולהבין את עצמך ולהכיל את עצמך.".

בעניין: איך עושים זאת ? לפני 11 שנים, 1 חודש #29940

• חזקחזק
  • דירוג כסף
הי יוסף,

ייתכן שאתה צודק.
מבחינתי לפחות תוכנית 12 הצעדים היא לא הפעם הראשונה שאני נפגש עם עצמי. בשבילי מדובר בתהליך הרבה יותר ארוך ומתמשך. אני גם חושב שיש אנשים (כמוני) שדרושים להם טכניקות יותר אינטנסיביות מאשר טיפול קבוצתי בגלל מטענים מהעבר או בגלל סיבות אחרות. 
ייתכן שאני טועה במקרה הזה, אבל בדרך-כלל תוכנית שמתיימרת לפתור את כל הבעיות מעוררת בי דחייה מאוד גדולה. זאת מתוך הנחה שיש מקום אחד שיש בו תשובות להכל. זה פשוט לא מסתדר לי.
אבל שוב אף פעם לא עברתי את התוכנית הזו אז אולי באמת יש שם משהו שאני לא מכיר.

בכל מקרה, לגבי haelp123, אני חושב שבכל מקרה מדובר בנקודת פתיחה טובה ובהחלט ייתכן שמתוך התמקדות בנושא אחד ייפתח לך הרבה יותר מידע על עצמך.

למה אני מתווכח פה עם חצי מהעולם? ייתכן שזו דרך שלי פשוט להיות כאן ולא לברוח לפורנו...נא לקבל את החפירות שלי באהבה...יש לי אג'נדה סמויה :-)

חזקחזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: איך עושים זאת ? לפני 11 שנים, 1 חודש #29950

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חזקחזק
אוהבים אותך!
מקבלים את החפירות של יחד עם האג'נדה באהבה רבה.
לילה טוב ומחלים
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן