ברוכים הבאים, אורח

הי לכם אני חדש פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הי לכם אני חדש פה 1620 צפיות

הי לכם אני חדש פה לפני 11 שנים, 1 חודש #29164

טוב איך אני יתחיללפי מה שראיתי אנשים מדברים פה חופשי אז אני יספר בקצרה את סיפורי הכואב אני כמובן בחור חרדי לומד טוב ונחשב לבחור מוצלח.... כששואלים אותי על עצמי אנ י אומר שאני בחור דפוק אז אומרים לי מה פתאום אתה בחור טוב אני אומר טוב לא משנה  מה כונתי? הפשט שכל זה טוב ויפה ביום אבל מהשעה 11 בלילה אני בליתי מאחורי המחשב ופשוט התמכרתי לסוג מסוים של תוכן בתוכן הגרוע וכו צטים וכו באיזה שלב גם נפגשתי עם בנים בנות הכל מכל וכל התאבות שלי הם ברמה מעל הממצוע של בחור איזה רב אחד שהתיעצתי איתו אמר לי שאני כמו יוסף הצדיק שהתאוה שלו היתה יותר משל אנשים טוב זה לא ממש ניחם אותי... המשכתי את חיי עד הים אלפוני בפון מלא בטלפונים שלאנשים שמחכים שאתקשר..... אני נלחם מלחמה יומיומית בכדי לשרוד אני מוחק סרטים שהורדתי וכו  בטח אתם שואלים איך הגעתי לזה התשובה בגיל 14 יצא לי בטעות להגיע לאתר פורנוגרפי ומשם הכל היסטוריה  כבר שש שנים שאני שקוע בזבל הזה אני בוכה לה שיוצא אותי מזה אני מקווה שיהיה לי בסוף טוב ושה יבין אותי  ויגאל אותי מייסורי כשאני מסתכל על  בחורים בישיבה שלי אני אומר איזה כיף להם אין להם כלום חוץ מלימוד ואני אני כולי רקוב בתוכו... אני שונא את עצמי בגלל זה אין לי חברים מכמה סיבות אחת היא שאני לא מסוגל לדבר עם בחור שהוא מתלהב שהוא שמע רדיו זה ואני חושב בליבי על זה דיברתי ושמעתי בישיבה קטנה איפה הוא ואיפה אני איזה קטן....  הארכתי למרות שרציתי לקצר לא כתבתי את זה מסודר או מסוגנן שפכתי את ידי על המקלדת וזה מה שיצא בתאבון....

בעניין: הי לכם אני חדש פה לפני 11 שנים, 1 חודש #29188

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום אח אהוב-
ברוך הבא בשם ה'.
תודה רבה על השיתוף הכואב והכנה, אני יודע כמה שזה קשה לעשות את הצעד הזה.
תרגיש בנוח לספר על כל מה שכואב לך, כאן יקבלו אותך כמו שאתה. פשוט- כי כולנו כמוך, באותה הסירה.
ממליץ לך לשוטט כאן קצת, לקרוא הודעות ולקלוט את השיח.
אל תרגיש נחיתות מול הבחורים האחרים בישיבה. דבר ראשון, מי אמר לך מה הם, ומה הקשיים שלהם?! תחשוב שאולי יש הרבה בחורים כמוך, אבל כמו שאתה נראה בחור מעולה גם הם נראים בחורים מעולים.
ודבר שני, שבאמת אתה בחור מעולה, הדבר היחיד שאתה רוצה זה- קרבת אלוקים. גם אני רוצה לעשות רק את רצון האלוקים, אני לא רוצה להכאיב לו, אני לא רוצה להכאיב לי.
מה לעשות ואלוקים נתן לנו התמודדות מיוחדת. מחלה כזאת, שאין לנו שליטה עליה. הוא לא יעניש אותנו על זה, הוא יודע שאנחנו לא אשמים. אין לנו כוח אפילו להתחיל להתמודד עם התאווה השורפת הזאת.
יש כאן המון כלים מדהימים בשביל להתמודד מול הקשיים, אני בטוח שכל החברים ישמחו לשתף אותך במה שהועיל להם, תרגיש בנוח לפנות לכולם.

רק בקשה אחת, כתבת כאן בהמון כאב את סיפור חייך האישי והאינטימי. אם נראה לך שמקום זה מתאים לך השאר עימנו, יש כאן המון חברים שנרשמים, אומרים שלום, ונעלמים. זה כואב, וזה חבל. 
מי שמתמיד מצליח.

תרגיש טוב אח יקר,
ושיהיה לנו יום נקי.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הי לכם אני חדש פה לפני 11 שנים, 1 חודש #29277

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אחי שלום לך.

בהתחלה גם אני חשבתי שאני "גמור מזה" אבל בזכות אתרא קדישא הדין התחלתי לעלות קצת על הדרך ולראות איך מתחילים מחדש. ושיניתי את שמי. (הייתי בשעתו "צדיק גמור" תוך הדגשה שאני לא צדיק. אני גמור)

עצתי לך שמע לעצתו של ידידנו היקר, בנו של אביו-אבינו, ותסתובב פה.

בהצלחה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: הי לכם אני חדש פה לפני 11 שנים, 1 חודש #29279

למתנת אני חושב שעל אף שאני גמור זה לא מוריד מצדיקותי בכהוא זה.................... ;D :D

בעניין: הי לכם אני חדש פה לפני 11 שנים, 1 חודש #29281

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
לא מצידקותך ולא מתמימותך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן