ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! 2564 צפיות

פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #28910

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
שלום זה פעם ראשונה שלי פה בפורום אני בן 30 נשוי +3 וזה כמה שנים שאני מכור לחטא הארור הזה כל כך הרבה פעמים יניסיתי להפסיק התפללתי ומתפלל בלי הפסקה אני יודע שהחטא הזה הורס לי את החיים מכל כיוון הן רוחני והן גשמי אני מרגיש שאני בוגד באישתי ובבוראי שעושה עימי רק טוב ואני כמו בהמה שאין לה רסן ניסיתי לעשות בחיי הרבה דברים בשביל להפסיק והצלחתי תקופה קצרה של כמעט חודש שזה הכי הרבה שהצלחתי. אני כל כך רוצה לשנות את חיי ולאת מהטינופת הזאת של מראות אסורים ומה שנגרם מהם.אנא מי שיכול לרומם את רוחי ולעזור לי לצאת מהטומאה הנוראה הזאת יבורך
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #28924

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר.
משום מה, אני לא יודע אם התכוונת לכך, אבל הכינוי שלך קוסם לי.
'אהיה' - הכינוי של ה' שבתורת ברסלב נאחזים בו כשלא יודעים כלום. כשלא מבינים כלום, כשהכל שחור מסביב וכל מה שאני יודע לומר זה לצעוק לקב"ה איפה אתה? איה? מה קורה איתי? לאן אני הולך?
הכאב שלך נגע בליבי.
גם אני באותו המקום.
גם אני מתמלא בתיעוב עצמי על הטירוף הזה, מהבהמיות והמבע האטום שעל פני כשאני בשימוש או רוצה להשתמש.
לקח לי זמן, כאן בפורום, להבין שאיני בהמה. שאני אדם חולה.
החברים שהושיטו לי יד, והעניקו לאלוקים אפשרות להיכנס לחיי ולהתחיל לרפא אותם.
הישאר איתנו חבר יקר, כל מה שאני יכול לומר לך הוא שבשנה האחרונה, למדתי שניסים מתרחשים.
אני עצמי נס אחד קטן.
מקווה לשמוע (ולקרוא) את תסכולך ביתר פירוט.
יש דרך החוצה.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #29110

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
כן אח שלי אכן הכינוי זה מתורת ברסלב שכוונתו אני אהיה לא מסתכל על העבר רק על העתיד שאני בעז"ה אצא המטינופת שאני נמצא בא,לפעמים אני מסתכל אחורה לשנים שעברו איך לא עצרתי את עצמי מזמן והנה אני בן 30 ועדיין בתוך הלכלוך אני מקלל את אותו יום שנפלתי בו וכל זה היה בלי להבין מה זה החטא הזה עד שבורא עולם פתח את עיניי להבין שאני חוטא אך לא ידעתי כמה החטא הזה לא עוזב אותך נפלתי ונפלתי בלי הפסקה במיוחד בימי הנעורים רק עכשיו בזכות האתר הזה הבנתי שאני באמת חולה לא שמתי לב איך לחטא הזה יש כל כך הרבה כוח!!!!

בעניין: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #29117

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר,
השם שלך עורר בי יראת כבוד. אצל מקובלים הוא משמות ה', אומרים אקיה.
הוא השם שאיתו נגאלנו ממצרים.
לא רק אתה מסתכל על העתיד, הקב''ה בשם הזה מסתכל על העתיד,
על הפוטנציאל של כל יהודי להיות קרוב אליו. הוא גואל אותנו ע''ש העתיד.
עם ישראל במצרים היו לכאורה במצב שלנו. אולי יותר גרוע.
שקועים במט שערים של ערוות הארץ. אבל מסיבה בלתי נודעת זה היה רצון ה'. זו היתה הדרך. כור ההיתוך.
האם מופיע במקום אחד בכל חזל שיש תביעה על חטאי מצריים? בחיי לא ראיתי התייחסות לחטאים שבמצריים. כי גם שם, זה לא היה חטא. עלינו לדעת שאנחנו בתוך רכבת הרים שה' שם אותנו בה.
עלינו להיכנע לרצונו. ובמידת האפשר לעשות פעולות של כניעה אליו. לתוכנית כאן יש הרבה עצות לכניעה אליו ית'.
מאחל לכולנו שבזכות השם הקדוש הזה נזכה לגאולה. אהיה אשר אהיה.
בהצלחה
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #29142

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך וברוך הבא למחוזותינו

גם אני רוצה לצאת מזה. היום אני יודע ש"חטאי המרובים" (לא מזלזל בשום ספר) נבעו בעצם משיבוש נתונים במוח. דרך התוכנית אני לומד לא רק לרסן את יצרי אלא ובעיקר לעלות על השורש ולטפל בו.

בהצלחה ידידי היקר
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פעם ראשונה ומתחנן לעזרה!!!! לפני 11 שנים, 1 חודש #29238

• מאיר (איך)
שלום לך חבר יקר!
גם אני חדש פה ואני יכול להגיד לך מניסיון שקורים פה דברים נפלאים.
גם אני הרגשתי בדיוק איך שתיארת את עצמך ... בלא רסן, יש לי ב״ה משפחה נפלאה, חיים טובים למה אני צריך את זה?? אבל כשהגעתי לפה הבנתי את הדברים קצת יותר לעומק, זה דבר שאני פשוט אין לי שליטה עליו אני חסר אונים לגמרי, היטבת להגדיר את זה ״ללא רסן״ איך שאני מגיע לנקודה מסוימת זה עובד כמו רובוט אוטומט.
ולכן יש פה כלים מיוחדים בשבילינו כדי שנצליח לצאת מזה, יש קבוצות טלפוניות, השתתפות בפורום, ומעל הכל התוכנית של ה12 צעדים.
מאחל לך המון הצלחה
אחד שגם התחיל רק עכשיו, אבל כבר יכול לראות שקורים פה ניסים!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן