ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם! 3357 צפיות

שלום לכולם! לפני 12 שנים, 3 חודשים #2889

• etgarim
  • חבר חדש
אני בחור ישיבה בן 22 שמתמודד עם בעיות של שמירת העיניים והוצז"ל כבר כמה שנים. ניסיתי דברים בעבר שעזרו לי להגיע להפסקות ארוכות, עד שחשבתי שאולי זה מאחוריי. בתקופה האחרונה המצב חזר ואני מרגיש שאני שוב מתחיל לאבד שליטה. העובדה שאני בישיבה ורוצה להתקדש, אבל חוטא בדבר הזה שוב ושוב, מתסכל מאד ומייאש. וכמובן שאני מרגיש צבוע ושואל את עצמי מה הטעם להיות בישיבה.
הגעתי לאתר הזה במקרה (למרות שאין "מקרה" בעולם), ומקווה בעז"ה לצאת מזה יחד אם כולכם.
אני רוצה בהזדמנות זו להודות לארגון היקר הזה שעושה עבודת קודש, תזכו למצוות!

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 3 חודשים #2893

אין דבר העמוד בפני הרצון

אפי' התמכרות ברצון איפשר לשבור הרגילות הלא טובים רק שתרשום לעצמך על טבלא של האתר שאפשר לדפוס אותו לתשעים יום של טהרה בלי ירידה ואז תידע שאין לך עוד התמכרות
תמשיך כבר... יאלה קדימה.... אל תסתכל אחורה

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 2 חודשים #3542

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני רוצה לתקן אותך - שלא ישלה את עצמו, לחשוב שאחרי תשעים הכל הלך, הנכון הוא שאחרי תשעים זה יותר קל, אבל כמובן שכל החיים צריים לעמוד על המשמר ולראות שלא ליפול.

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 2 חודשים #4396

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מרגיש צבוע.
מילים אלו משקפות באופן חלקי בלבד את הרגשתנו - אני מרגיש קרוע. אני מרגיש שהשגרה הנורמלית של התורה שלי לא שווה כלום, אבל כלום.
אני מרגיש שאם זה מה שאני באמת, אז מה בכלל הטעם. ללמוד עוד תוס'? ממילא מחר אני אהיה בתהום.
אתה יודע, אני כותב לך בדמעות עכשיו - אחי, אתה לא צבוע. זה באמת. כשאני לומד, כשאני נחמד לאחותי, כשאני מנסה לעבוד את ה' 'כמו כולם', זה באמת.
אני מתחנן בפניך (ובפני עצמי), תאמין לזה. תאמין שהפרצוף האמיתי שלך הוא דווקא שם.
אז למה זה קשה?
יש משהו מאוד ראשוני בחושניות הזו. יש משהו טוטאלי. אני לגמרי שם. אני באמת שוכח הכל חוץ מזה. אני נלהב, מתלהט, מצליח לעקוף כל חסימה, הכל כדי להגיע, כדי לרצות את הדחף הזה, שמגיע אלי משום מקום. ובשאר החיים אין את הדבר הזה, החיים הם שגרה של עבודה, של תפילה, של לימוד, של חברות. מתי יצא לי להתלהט ככה בחיי היום יום? אז נדמה לי, לעזאזל, כל פעם מחדש אחרי נפילה, ככה זה נדמה, שהאמת של החיים שלי הם שם. בזבל. והכל הצגה. ובאותם רגעים אני אומר לעצמי, ועכשיו אומר לך - זה לא נכון. יש משהו דפוק בכוונון הפנימי שלנו שדוחף אותנו לנפילה, משהו שקשור לבריחה ולקושי ולמציאות מדומה, אבל יש את החיים האמיתיים - ושם יש לי יכולות. אני יודע ואני מאמין בהם. בכל פעם מחדש אני צועק על עצמי ממעמקי ליבי את שירו של 'שולי רנד' - "אני בן מלך שעשוי מאבנים טובות, אתה שומע'

אחי יקירי, בתור אברך בישיבה אני מודיע לך חגיגית. יש משמעות ללימוד שלך. יש משמעות לעבודת ה' שלך. אל תרפה. בהתמכרות צריך לטפל כמו שמטפלים בהתמכרות. עם כל הכנות ועם כל הרצון וההכרעה לשנות באמת, אבל שאר החיים שלך, המקומות בהם אתה מצליח - תן להם את הקרדיט. אם לא להם, אז לקב"ה - שנתן לך נשמה שמאפשרת להם להתבטא.

כואב בכאבך
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 2 חודשים #4754

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
נתן המילים מדברות בעד עצמן - ונראה שכתבת אותם מתוך ליבך ממש לא כל הכתבה או עריכה מיוחדת רק ממש מתוך ליבך, נהניתי לקרוא כל מילה ממכתבך הכנה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן