ברוכים הבאים, אורח

מחלה התקפית שלא עוברת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחלה התקפית שלא עוברת 1770 צפיות

מחלה התקפית שלא עוברת לפני 11 שנים, 1 חודש #28803

• balor
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר חדש
ערב טוב לכולם!
בז קודם אני אציג את עצמי. אני חייל בן 20 ולמדתי בישיבה לפני הגיוס במסלול ההסדר. המחלה שלי התחילה בכיתה ט, לפני בערך 6 וחצי שנים. אז זה היה נראה כיף ומשהו מיוחד שלא היה לי עד אז... המחלה שלי היא כניסה לאתרעם לא צנועים ואוננות. אני לא פסיכולוג אבל אני חושב שזה כבר נהיה כפייתי לחלוטין. ניסיתי להפסיק הרבה במשך הזמן אבל אף פעם לא הצלחתי. הבעיה שלי תכלס זה לא בצבא. זה כשאני מגיע הביתה. שם הכל משתנה ואני מאבד את כל הכוחות שחשבתי שיש לי. שמתי חסימה על המחשב עם תוכנה לא רעה אבל יש לי גם אינטרנט בטלפון שאני לא מצליח לחסום וניסיתי כבר כמה אפליקציות וכלום לא עובד. זה קורה תמיד כשאני מגיע הביתה הצורך הזה.. לפעמים גם כמה פעמים ביום. אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי ואני כל הזמן מחפש פתרונות למחלה הזאת. אני ממש צריך איזושהי תמיכה ועזרה כדי להבריא.

בעניין: מחלה התקפית שלא עוברת לפני 11 שנים, 1 חודש #28825

• הקשבה
  • חבר חדש
ברוך הבא חבר יקר אהוב ואמיץ !
תשוטט פה באתר בנחת...יתגלה בפניך עולם מדהים וחדש של החלמה וגאולה...
מזל טוב שהגעת ובעזרת ה' תצלול.........וגם אני

אוהבים

בעניין: מחלה התקפית שלא עוברת לפני 11 שנים, 1 חודש #28831

ברוך הבא!
דע לך שכתיבת ההודעה זה כבר צעד קטן לך צעד גדול להבראתך!
הפורום הוא אוצר מלא וגדוש בשיתופים דילמות ופתרונות ממש מומלץ.
כמו כן האתר מציע להורדה חינם חוברת עם כלים ודרגות שונות של פתרונות, כדאי מאוד לקרוא.
www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf
בהצלחה!

בעניין: מחלה התקפית שלא עוברת לפני 11 שנים, 1 חודש #28888

היי לך ידידי!!
כל מי שבאתר הזה,כולנו,באותו הבור,כולנו ניסינו איו ספור פעמים להפסיק ולא הלך,ורק אז,רק אז קלטנו,ש.. וואלה.. אנחנו מכורים לזוהמה הזאת..
מגיע לך שאפו ענק על השיתוף.אתה תמצא כאן כל מה שאתה צריך כדי להתגבר על הבעיה הקטנטנה הזאת.
אוהבים אותך.תשאר איתנו.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן