ברוכים הבאים, אורח

מה עלי לעשות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה עלי לעשות 1977 צפיות

מה עלי לעשות לפני 11 שנים, 1 חודש #28569

• YESHIVSHER
  • חבר חדש
שלום לכולם אני מכיר את האתר הזה כבר הרבה זמן רק שמעולם לא היה לי את האומץ לקום ולעשות מעשה .
הסיפור שלי ב''ה לא כ''כ קשה מבחינה פורנוגרפית אבל הוא פשוט גדול על. ע''מ להסביר זאת עלי לספר ...
אני בחור ישיבה רגיל למדי מהסוג הממוצע ומטה שאף פעם לא הצטיין בלימודים...
הכל התחיל ביש''ק כשהתחברתי לבחורים הזולים בשיעור (ורק אז נודע לי על המושג יחסי מין בכלל)
אני זוכר שמרוב גועל שלושה ימים בכלל לא יכולתי לאכול ... אבל אז העסק התחיל למצוא חן בעיני
ובפרט שמסביבי העיסוק בזה היה אובססיבי התחלתי להתרגל לעובדה ... ולסיפורים של החברה שזה אחד
משבעת תענוגות גן עדן ... ואז בגיל 14 התחלתי לחפש חברה במחשבה שהיא תביא אותי אל האושר
לאט לאט העסק נהיה דחוק יותר תוכ''ד שאני מוצא היתרים מעוותים שאני לא ישכב איתה וכו'ו זה רק יכול להביא לי
שלווה ומרגוע...והכי מעוות שפעם אפילו ביקשתי מהקב''ה בכותל שישלח לי חברה. התחלתי לאונן ולפנטז על כל בחורה שאני מכיר . וחשוב לי להזכיר שכל הזמן לא הייתי לבד
אלא כל החבר'ה מהחבורה שלנו היו מדברים על זה ועל כל בחורה שעשתה איזה אפצ'י לידם
והיו לי עוד שתי חברים שסחבו אותי לתוך הפורנוגרפיה.  אני זוכר את הפעם הראשונה שבה צפיתי ....זה היה באניטרנט ציבורי
....חזרתי הביתה סמוק ..............................והבטחתי שאני לא צופה בדבר המגעיל הזה עוד פעם אבל החבר הזה
סיפר שרק בהתחלה זה מגעיל אבל בהמשך זה נהיה כיף ואכן כך היה.
ואז הוא הכיר לי מקום במרכז העיר ששם יש וילונות מסביב כל מחשב ואפשר לגלוש במה שרוצים ...
החיים המשיכו והדחף לחברה גדל וממילא ההתפרקויות נהיו יותר גדולות והדחף ללכת לשם נהיה יותר תכוף
ואז לבסוף היא הגיעה ... בחורה חרדיה שהכרתי דרך שיחה סתמית .הקשר הלך והעמיק ובלילות הייתי מדמיין אותנו ביחד..
והרגשתי ממש מלך ואז התחלתי לתכנן את השלב הבא.... משום מה הייתי בטוח שישנן דרכים שבהן זה לא כל כך בעיה.
עלי להדגיש שלא היה לי מצפון דתי כלל באותו שלב ולא ידעתי שזה אסור אלא שזה לא צנוע
ואז הגיע יו''כ וכשהסתכלתי בפירוש על חטא שחטאנו לפניך בג''ע ראיתי שזה גם כולל אביזרייהו דהיינו חיבוק ונישוק...
אבל עדיין התעקשתי... ואז הגיע סוכות והשלב הבא נהיה יותר קורץ וכבר נהיה מאוד מעשי.
אני זוכר שישבתי בסוכה והתלבטתי והתלבטתי והזמן אוזל....... ואז לפתע  זינקתי ואמרתי לעצמי שאני לא הולך לעשות את זה
באותו לילה תפסה אותי חרטה עצומה ואז התקשרתי אליה ואמרתי שאני רוצה להיפרד... ואז נפרדנו ... חזרתי לישיבה כמו בן אדם אחר התחלתי ללמוד ולעלות בירא''ש אבל מהאוננות כבר היה קשה לי להפרד אז המשכתי ואז התחילה השגרה המלווה אותי עד היום
שיש ימים שאני יוצא לרחוב ולא מסתכל ויש ימים שאני פשוט אומר יאללה אין צורך ... כך עברו 4 שנים של עליות ומורדות ...
תוכ''ד שאני מקפיד לא להתחיל עם בחורות דבר שהיה אצלי קו אדום אבל מאידך גיסא אני מכיר יותר אתרים של פורנוגרפיה וכו'
וסרטים יותר הזויים... ואז באלול (חשוב לי להדגיש שהנפילות הכי גדולות היו באלול וההסבר הוא פשוט)יצאתי ערב אחד מהישיבה
ועברתי ליד איזה בית לפתע יצאה משם איזה בחורה לזרוק משהו לזבל. לא אאריך בפרטים אבל הסתבר שזאת עובדת זרה ונתתי לה את הטלפון שלי.... סיכמנו שהיא תתקשר מחר .... כל הלילה תקפו אותי ייסורי מצפון כי ידעתי
שאם אני שוכב עם גויה הקשר שלי עם אלוקים לא הולך לחזור לכמות שהיה.......(וגם עם אברהם אבינו)  והחלטתי שלא .
כשהסתכלתי בפלאפון בסוף היום ראיתי 7 שיחות שלא נענו ...... מחקתי את הכל וניסיתי לשכוח ללא הצלחה ומאז כל
החורף יש בי מאבק האם לעבור שם או לא
בקיצור אני כיום לקראת יום הולדתי העשרים שהגמ' אומרת שהקב''ה אומר תיפח עצמותיו...אם הוא לא מתגבר...
וככל שאני מנסה להכיר את עצמי אני מגלה אישיות של. מכור עכשיו חשוב לי להדגיש שההתמכרות לאינטרנט היא לא ברמה קריטית
אלא זה יכול להיות פעם בחודש או אפילו בחודשיים ולעיתים נדירות פעמיים בשבוע (בעיקר בביה''ז) כשיש מחשב נייד ואני הולך לחפש וואי פי בקיצור אסור לי לשהות ליד מחשב בלי הגנה או אינטרנט פרוץ (אצלנו בבית יש מוגן ואני כמעט לא מתקרב אליו) אבל הברוך הגדול הוא זה שאני לא מסוגל בכלל לנהל סדר יום נורמלי כי יש לי אישיות של מכור שנכנע לכל תירץ קלוש ע''מ לצאת מהבית מדרש
באמצע הסדר וכדו' וכן בדיאטה... עכשיו אני רוצה לעשות מהפך בחיי ולהיות בן אדם יציב ששולט בעצמו...ולהכין את עצמיי לחיי נישואין
יציבים ולחיים שלל תורה וקשר אמיתי עם הקב''ה לא מזויייף
בבקשה תעזרו לי

ערכתי 
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: מה עלי לעשות לפני 11 שנים, 1 חודש #28577

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר יקר,
אני כל כך מזדהה עם כל מה שכתבת,
עם תחושת הבלבול, והחוסר אונים, ועם התאווה הזאת שאני לא יודע מאיזה כיוון היא תתקוף הפעם.
אני ניסיתי שנים רבות להלחם בתאווה, עד שבאיזה שהוא שלב התייאשתי, ונתתי לה לסחוף אותי כמו שקית ניילון ברוח שאינה מצויה.

עד שבחסד אלוקים לגמרי לא מובן מאליו, אסף אותי אבאל'ה אליו מהרפש ומהמדמנה שבהם הייתי שרוי, והביא אותי לכאן.
כאן גיליתי שאני בעצם מכור בצורה אובססיבית לתאווה, ובעצם התאווה היא רק תסמין לבעיות פנימיות הרבה יותר רציניות שיש לי.
הבעיה שתמיד במקום להתמודד עם הבעיות שלי, הייתי בורח מההתמדדות איתם. המקום הנוח ביותר בשבילי לברוח אליו היה התאווה. אתה מבין לבד שהבריחה הזאת אל התאווה לא יצרה אצלי שום רוגע, ורק גרמה לי צורך יותר חריף לברוח מעצמי. ממש נכנסתי למערבולת, וככל שדפקתי יותר חזק עם הידיים על המים הזידונים, הרגשתי שהם מושכים אותי מטה מטה.
כאן למדתי שאני לא חוטא. אני מצד עצמי הייתי מזמן מוותר על התאווה הזאת, ומחזיר לעצמי את השליטה על החיים. אני בסך הכל חולה. חולה בבריחה אובססיבית, שאצלי מתבטאת בבריחה לתאווה.
למדתי שאלוקים אוהב אותי כמו שאני, ואולי אפילו יותר מאת כל אחד אחר (אני 'ילד מיוחד').

כאן לימדו אותי מה עלי לעשות בזמן שמתעורר אצלי צורך בבריחה, פשוט, במקום לברוח לתאווה, פשוט לברוח לאבאל'ה שיושיע אותי.
יש כאן דרך נפלאה של 12 צעדים, היא מועילה מאוד למי שעובד אותה ברצינות ובכל הכוחות.
למדתי להפסיק להלחם בתאווה, כי כשאני הולך איתה במלחמות היא תמיד מנצחת אותי. היום במקום זה כשהתאווה תוקפת אני נכנע לאלוקים, ומוסר לו את הקושי שלי. אני לומד להוציא את הקשיים שלי החוצה בצורה נכונה ומבוקרת.
בקיצור המון דברים חדשים למדתי כאן, שהפכו אותי ממש לאדם חדש.

אני ממליץ לך להשאר איתנו, ולבדוק אם הדברים שכתובים כאן מדברים אליך, ואם נראה לך שזה מתאים לך, אני מאמין שכולם כאן ישמחו לעזור לך ולתרגם לך את הדרך, עם טיפה סבלנות בסוף תהיה קינג.

בהצלחה רבה אח יקר.
אתה מוזמן לפנות אלי באישי על כל שאלה שיש לך,
אני יענה לך בשמחה.
זה יועיל לי אפילו יותר מאשר לך.
באהבה
יעקב של אבא
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: מה עלי לעשות לפני 11 שנים, 1 חודש #28603

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

קראתי את מה שכתב כאן יעקב ואני מזדהה עם כל מילה. עברתי את אותו מסלול, ומאז שנכנעתי ומסרתי את חיי בידי אלוקים, אני נקי, מאז כ"ו בכסלו תשע"ב.

אתה מוזמן להצטרף
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה עלי לעשות לפני 11 שנים, 1 חודש #28604

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, אם תשאר כאן מספיק זמן תגלה שיש כאן כל מיני ישיבישער'ס.. גם אני, אם תרצה  אתה מוזמן לפנות. אשמח לשתף אותך בסיפורי האישי, במסלול שהעביר אותי הבורא עד להחלמה ובתוכה.

אני מאמין שזה יעבוד עבורך כפי שזה עובד עבורי. בכל גיל זה אותו תרגיל. להיות צמוד לאלוקים.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה עלי לעשות לפני 11 שנים, 1 חודש #29380

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אהלן ישיבישער.
עכשיו התחיל בין הזמנים,
אולי יעלם הרפיון של סוף זמן... 
מה שלומך?
אנא ספר עוד קצת.
בהצלחה ובהחלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן