ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית 2306 צפיות

הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28561

• dennis
  • חבר חדש
שלום חברים! אספר את סיפורי-אשתדל לתמצת, ואשמח כל כך אם למישהו תהיה עזרה בשבילי.
הסיפור שלי התחיל כבר לפני כמה שנים. גם אני אדם שכלפי חוץ חושבים שהוא ירא שמיים ומוצלח, תלמיד ישיבה וכ'ו, ואני באמת משתדל להיות כזה כמה שיותר, אך בכל פעם שאני נופל-ישר יש בי התקררות מסוימת. אין סוף דמעות, אין סוף תפילות והתבודדויות עשיתי ואני עדיין עושה לקב"ה, מספר לו מה עובר עלי, איך אני נלחם, ואני באמת נלחם! בהתחלה, הייתי נופל מאתרים באינטרנט, ובכל פעם, לאחר הנפילה, אמרתי לעצמי: "פעם הבאה אין סיכוי שאני נופל. לא שוב". השליתי את עצמי שאני חזק וכשארצה באמת-תמיד אוכל להפסיק. לאחר תקופה ארוכה הגעתי למסקנה שאני יצור אנושי וואללה-אם זה היה גדול על תנאים ואמוראים עצומים כנראה שזה גדול כנראה גם עלי. החלטתי לעשות מעשה והתקנתי בבית אינטרנט רימון+החסם החינמי k9. כמובן שלפני זה היה לי ממש לא נעים איך להסביר זאת להורי-אמרתי להם שזה עוזר לחסום וירוסים או משהו כזה, (רוחנית זה באמת נכון). אני לא יודע עד כמה הם האמינו לי אבל הם בסוף הסכימו. וכך לתקופה קצרה הרגשתי אדם חדש! אך היצר הרע לא פראייר-והיה לי פלאפון עם אינטרנט. נחשו לבד את ההמשך... לאחר מאבקים ממושכים הבנתי שאין ברירה-אני חייב להיפרד מהמכשיר. מכרתי אותו ביד 2 וקניתי מכשיר פשוט בלי אינטרנט. חשבתי שזהו. הגעתי אל המנוחה ואל הנחלה. אך לא היא. היצר הרע שלי גילה לי שגם אם יש רימון-הוא לא חוסם תוכנות שיתוף קבצים, וכך נפלתי דרך התוכנות האלה. לאחר כל נפילה אמרתי לעצמי: "אוקי נפלת, זה שייך לעבר. כעת מה אתה עושה כדי לא ליפול מזה שוב פעם?" ואיך שהוא הגעתי לתוכנה apps admin- תוכנה שבאמצעותה איך שהוא הצלחתי ע"י סימון התוכנה שהפילה אותי לגרום לכך שהיא לא תוכל לעבוד יותר במחשב (מציג הודעת שגיאה גם לאחר התקנה מחדש). הייתי כל כך מאושר. כך נפטרתי מאימיול, איימש, ארס ושאר מרעין בישין. אך לצערי יש עדיין תוכנה שאיני מצליח למחוק שמפילה אותי כל פעם מחדש. אני מרגיש שאני כבר בישורת האחרונה, אבל איני יודע מה לעשות כדי למחוק אותה. הפכתי את כל האינטרנט כדי למצוא תוכנה דוגמת הAPPS ADMIN, תוכנה שבעזרתה אוכל "להגיד" לתוכנה מסוימת שלא תוכל לפעול יותר. לא מצאתי. פתרון שחשבתי עליו בימים האחרונים הוא לפרמט את המחשב ולהגדיר מחדש ברשימת המילים של הK9, גם את אותה תוכנה אך איני יודע אם ברגע של תאווה לא אוכל לעקוף גם את זה.

אציין שאני עובד בתחום המחשבים וזו פרנסתי, ולהתנתק לגמרי מהאינטרנט לא בא בחשבון.

אנא עזרו לי..
תודה מראש
יהודי שבאמת רוצה לקיים רצון אביו שבשמיים

ערכתי 
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28565

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר.
אינני מבין גדול במחשבים. אין לי כרגע פיתרון לחסום את תוכנת השיתוף.
לימדו אותי שאם אני בורח לתאווה סימן שמשהו מציק לי בפנים, והלחץ הזה גורם להתפרצות געשית שמעיפה אותי אל התאווה.
אז הבנתי שהתאווה היא לא שם הבעיה. היא אזשהו פיתרון טעותי שמצאנו כדי לברוח מהלחץ הפנימי.
אינני מכיר אותך. לא יודע להגיד לך אם יש לך לחץ או לא. אולי באמת כל מה שאתה צריך זה טכנאי מחשבים יותר מנוסה ממך,
אבל אומר לך על עצמי, כשבאתי לתוכנית הייתי בטוח שאני אדם רגוע, חסר פחד, נינוח, בעל מידות, וכו'.
גיליתי שאני מלא בפחדים, טינות, כעסים, והם גרמו לי לחוסר השקט הפנימי. בזכות התוכנית, ההשקפה שלה והפעולות, אני נקי 181 יום. בלי חסימת רימון, ועם סמארטפון פתוח. וזכיתי להמון עבודת המידות בנושאים שונים.
ההצעה שלי אליך, כדאי לרחרח. תבדוק האם הרעיונות והתובנות עוזרים לך. תבדוק מה עזר לאחדים מבינינו לשמור על עצמם מעל שנה, או מעל שבע שנים.
מאחל לך חיים טובים. אשריך על מלחמת הקודש. מקווה שנוכל לנוח בשלווה, ולחיות חיי נחת.
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28566

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
שלום וברכה
חבר יקר
וברוכים הבאים
הגבתי באריכות באישי
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28584

פשוט מאוד: תתקשר לרימון ותבקש שיחסמו לך שיתוף קבצים בכל המסלולים. האפשרות הזו מובנית אצלם במערכת למרות שהיא לא מופיעה בממשק הניהול. למעשה, אני מתפלא שהשאירו לך את זה פתוח. בדרך כלל ברירת המחדל שלהם היא לסגור עד שהלקוח מבקש להיפך.
תבקש גם שיחסמו לך את מה שמוגדר אצלם "אחרים" שזה כל מיני פרוטוקולי תקשורת לא סטנדרטיים. אתה יכול אפילו לחסום את סקייפ.
כמו כן תוודא שהסינון מופעל אצלך גם באתרים מאובטחים. אם לא - תבקש שיפעילו ואז תתקין את התוסף לדפדפן.
אשמח לתת פרטים נוספים אם צריך.
אני מברך אותך מעומק הלב שזה יעזור ותוכל לנופף לניסיונות לשלום. אם ח"ו יקרה לך מה שקרה לי, שתמיד מצאתי בסופו של דבר פרצה, כי הקושי הנפשי היה גדול מדי, בבקשה זכור שיש פה דרך ושיטה להחלמה בע"ה.
אם אתה עובד במחשבים אתה בוודאי יודע שהרבה פעמים המשתמש מתלונן על בעיה במחשב, אבל בעצם השגיאה היא מסוג PBKAC...
בהצלחה
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28585

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
דוקטור,
לא הבנתי את המילים, אבל את שפת הלב כולם מבינים. נהניתי.
בהצלחה חברים!
שיהיה לכם אחלה יום

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28587

• dennis
  • חבר חדש
להושיעה נא- אני לא חושב שהבעיה היא לחץ. אני לא אדם לחוץ ואני עושה הרבה ספורט שמשחרר אותי. יתרה מזאת, כשהייתי במצבים שבהם לא הייתה לי גישה לפיתויים הייתי נופל הרבה הרבה פחות. אני חושב שהבעיה אצלי היא פשוט לא למצוא פיתויים. אני כן עובד על המידות ובהרבה נושאים אחרים כמו כעס, סבלנות וכ'ו אני כן רואה התקדמות רבה.

דוקטור- חידשת לי. התקשרתי, עשיתי. מקווה שבאמת זה הפיתרון.

תודה רבה לכולכם!! חבל שלקח לי כל כך הרבה זמן למצוא את האתר הזה, לגמרי במקרה מפרסומת בערוץ 7. אין ספק שר' לוי יצחק מברדיצ'ב היה יכול להכין יופי של סינגור על עם ישראל בזכות האתר הזה.

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28590

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
דניס היקר,
שימחת אותי מאוד שאין לך לחצים. הלוואי עלי.
אם החסימה של רימון שהציע לך הדוקטור תועיל, אשריך. זה נפלא.
אבל אני גיליתי על עצמי שזה לא פותר לי את הבעיה, ויש בתוכי אובססיה להמשיך הלאה, ולשבור את הגבולות.
ולמרות שכלפי חוץ אני רגוע שלו, מוצלח והכל סבבה, הופתעתי לגלות שעמוק בפנים יש איזה צ'ולנט שמתבשל. והוא תוסס מבפנים.
תשמור על ראש פתוח, בכל מקרה, יש כאן טכניקות נפלאות, תובנות, ופעולות שעושים את החיים לחוויתיים יותר.
בהצלחה רבה
הושיעה

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28598

מאוד משח לראות את כל העוזרים ואיכפתיות של חברי הפורום! אבא שבשמים אוהב את כולנו.
אצלי הנפילות התחילו משוגג, דהיינו כניסה לאתר עם פרסומות בעייתיות ואז שוגג קרוב למזיד ואז מזיד ואז..
עזר לי מאוד להפחית מאוד את הניסיון הזה על ידי התקנת תוסף שבקליק אחד מאפשר לנטרל תמונות ופלאשים ובקליק אחד ניתן להחזיר (כשיוצאים מאיזור הסכנה...)
בתור איש מחשבים לא תהיה לך בעייה להבין כיצד להתקין אותו
addons.mozilla.org/he/firefox/addon/image-and-flash-blocker/
כמו שכותב אור החיים ומובא באתר גם כן
זה לשונו של אור החיים:

הנה ידוע הוא כי כל מצות אשר צוה ה' לעם קדושו הם מצות שיכול האדם לעמוד בהם ויטה עצמו אל הרצון לעשותם, זולת מצות פרישת העריות הוא דבר שנפשו של אדם מחמדתן ואונסתו עליהם לעשותם, זולת בהתעצמות הרחקת ב' דברים מהאדם, והם מרחק הרגש ראות העין, ומרחק בחינת החושב, ואם ב' אלו לא יעשה אין אדם שליט ברוח זה לכלותה ממנו, כי כל שלא תהיה לו הרחקת הרגש הראות בדבר הגם שירחיק בחינת החושב לא ישלוט בעצמו לכלות ממנו הכרח החשק .
מקור:
www.gye.org.il/index.php?option=com_acymailing&ctrl=archive&task=view&listid=1-mailinglist&mailid=196-day-143&Itemid=121

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28602

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר,

אני מאוד מקווה עבורך שהפתרון הוא בהתקנת עוד תוסף מסויים שיחסום ממך את האפשרות לכך.

יחד עם כך, אני מוכרח לציין כאן, שישנם כאלו שכל הגדרות בעולם לא יעזרו עבורם. באופן אישי, ניסיתי כל פתרון אפשרי להרחיק את עצמי מהתאווה, אבל ברגע שרציתי להשתמש בה - עקפתי את הכל. זה כמו לשים גדר על הגג עבור אדם שלא יתאבד. ברור שזה חסר משמעות. נכון שכך האדם לא יפול בטעות, אבל אם הוא רוצה להתאבד - הוא יילך לגג אחר.

אצלי, עד שלא הודיתי בכך שאני מכור למין ויש לי בעיה אמיתית - כל הפתרונות לא הועילו דבר.

ושוב: אני לא מדבר על אף אחד אחר, ובאמת שכל אחד שאינו מכור זאת שמחה עבורי, אבל חשוב לדעת גם שיש דבר כזה שנקרא התמכרות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #28606

• יוסף (יהודה)
אני מקנא בך חבר, אם אתה מסוגל לא ליפול ברגע שאין לך פיתויים...
לצערי הרב אני לא צריך שום דבר, אני יכול לאונן מול קיר לבן. אני יכול לאונן ע"י פנטזיות וזיכרונות וגם סתם, ללא שום דבר.
ייתכן באמת שאצלך זו הבעיה, אצלי הבעיה עמוקה בהרבה, האוננות היא סתם בריחה ופיתרון, לא הבעיה.

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #29054

ואף אני הקטן אוסיף בהמשך לדברים של הושיעה נא וסוד הכניעה שהבעיה היא לא עם האינטרנט, להיפך זה כלי אדיר רק שלכל אדם יש את הבחירה בין טוב לרע, אלא שאנשים כמונו הם חולים אמיתיים ואנו צריכים להפנים את זה (אני מתכוין בעיקר לעצמי), א"כ היוצא מדברי שהבעיה היא לא עם האינטרנט אלא משהו בתוך הרש שלנו שדורש עבודה של שינוי הגישה החולנית שקנתה שביתה בנו, וכל עוד שלא נודה בזה שאנו חולים וצריכם עזרה לשינוי באישיותנו ם אם נעשה אלף חסימות זה לא יעזור לנו. דוגמה קטנה שאירעה איתי- אני מכיון שאני מכור אמיתי, הייתי בחיפוש מתמיד אחרי תאוה אפילו בהצצה לבתים של אחרים כדי למצוא תאווה פשוט לא חשבתי שאפשר אחרת. הדבר הזה לא השתנה וברוך ה' הודות לתכנית 12 הצעדים והחברים היקרים שעמדו לצידי כבר 40 יום שלא הסתכלתי שם, ושוב אף אחד לא מבטיח לי שזה לא יחזור בכל רגע וכל הרעיון והעיצה בזה היא רק כניעה וויתור על התאווה ולא כמו שעשינו שנים רבות על ידי שניסינו להילחם בזה ללא הצלחה כי לא היינו מודעים לזה שאין לנו באמת את הכח להפסיק. עכ"פ שיהיה לך בהצלחה אלוקים ישמור אותך ואותנו לעוד ים אחד בלבד כל יום רק להיום.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הסיפור שלי+בקשת עזרה ספציפית לפני 11 שנים, 1 חודש #30074

ידידי היקר ידוע בחז"ל שכשאר אדם רוצה ליפול ואפילו רצון הכי קטן תמיד הוא ימצא את הדרך אז לכאורה לא משנה כמה מסננים אנו נשים באינטרנט המגעיל הזה תמיד נוכל להגיע לאן שבהיצר הרע שתבוכנו שולח אותנו הפתרון היחידי שיש אינו חסימת האפשריות כי זה בלתי אפשרי כי אם לא תראה סרטים אז תהרהר או שאר דברים היסוד הוא אך ורק לעבוד על העיקר על הפנימיות לשנות את הכול מהשרוש ואת זה עליונ לעשות וה' יעזור לי לך ביחד להתגבר על כל המכשולים  באהבה מ.ז.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן