ברוכים הבאים, אורח

אני בחור שקשה לו מאד לשמור על העיניים (אתרים, וכד') אשמח אם תתנו לי עצות, אני די
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני בחור שקשה לו מאד לשמור על העיניים (אתרים, וכד') אשמח אם תתנו לי עצות, אני די 1516 צפיות

אני בחור שקשה לו מאד לשמור על העיניים (אתרים, וכד') אשמח אם תתנו לי עצות, אני די לפני 11 שנים, 1 חודש #28450

מיואש (אפשר גם במייל)  :'(

בעניין: אני בחור שקשה לו מאד לשמור על העיניים (אתרים, וכד') אשמח אם תתנו לי עצות, אני די לפני 11 שנים, 1 חודש #28473

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלחתי לך באישי.
אני ישמח לשמור איתך על קשר.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אני בחור שקשה לו מאד לשמור על העיניים (אתרים, וכד') אשמח אם תתנו לי עצות, אני די לפני 11 שנים, 1 חודש #28474

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום נתנאל,
גם לי מאוד קשה לשמור על העיניים.
שמתי לב אצלי שזה לא רק איזה משהו כייפי, אלא ממש כפייתי.
אני זוכר יום אחד , הבטחתי לעצמי שאני לא כזה, ובאותו ערב זה תקף אותי פי שניים. כשראיתי שאני לא רק מחפש להנות מאסתטיקה אנושית, אלא יורד לרמה דבילית, משעממת, דוחה, וחסרת טעם של חוסר שמירת העיניים... הבנתי שזה חזק ממני.
לא ידעתי אייך להתמודד.
כשמצאתי את שמור עינך, ולמדתי כמה דברים על עצמי ועל המחלה הזו, קיבלתי כלים כדי לחיות עם הבאג הזה.
אם אתה באמת רוצה חיים נקיים איכותיים ומלאי סיפוק אמיתי, הצטרף לקהלא קדישא הדין. שווה לנסות.
תשאל, נענה. תקשה, תתקשה, זהו התהליך. בסוף כולנו אסירי תודה להחלמה. לניסים. לקב''ה.
בהצלחה אחי
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן