ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולכם 1894 צפיות

שלום לכולכם לפני 11 שנים, 2 חודשים #27879

• הקשבה
  • חבר חדש
היי רוצה לשתף אות כולכם דווקא עכשיו כשבאה וגואה בי התאווה והלב נמחץ ואני עומד כאן על סף נפילה
יש בי חוסר
תמידי
מפחיד
מלחיץ
מכאיב
טראח. נופל. רגע רגע רגע.
פורנו זול באינטרנט. לא יותר מדי גרוע, שמעתי סיפורים קשים יותר. אבל אותי זה הורג. יודע את כל הדברים שצריך לדעת. בראש.
אבא אוהב אותך אתה לא לבד אין יאוש בעולם כלל תתבטל תתבטל תתבטל תתבטל תתבטל תתבטל תכנע תכנע תכנע תכנע תכנע וזה כואב.
אני יודע שאין ביכולתי להביא לעצמי את הכוח הזה שנברא בתוכנו. אין בי את הרצון. כלומר יש. כלומר אין. בקיצור. בלאגן אחד גדול מתחולל לו בפנים ואין לי שום מושג מאיפה בא.
ואני נלחם עם עצמי. יד אחת פותחת חלון נוסף ומחליקה לאט לאט אל אתרים ששורפים בעיניים של הנשמה שלי. שממלאים אותי בכזאת תחושת סיפוק ומילוי שכל כך, אבל כל כך לא שווה כלום. אני יודע.
אני רוצה להרגיש.
ולפעמים, אלוהים ממש שוכח אותי פה. כאילו דוחף אותי מהצוק הזה. והכל דמיון בעצם ואני מסריט את העצמי סתם בשביל להצליח לממש את התאווה.
אבל אין לי כוח.
לריקון הזה המטלטל שמגיע אחרי. הכל חסר הכל אפור הכל תלוי על חוט של שערה. מפחיד.
ועם המילים אני קצת נפתח. קצת נכנע. קצת מפסיק. קצת נרגע. אני אוהב אתכם, כי אני יודע שאתם אוהבים אותי. אני אוהב אתכם כי אני אוהב את עצמי. באמת. והאהבה הזאת שמסתכמת כולה בתקתוק מקלדתי היא ההצלה היום יומית שלי.
תודה

בעניין: שלום לכולכם לפני 11 שנים, 2 חודשים #27880

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך!
הזדהתי מאוד עם מה שכתבת, גם אני מרגיש בדיוק כך. כתבת זאת בצורה נפלאה!
אל תיפול, תתקשר לחברים ותשתף בחוסר אונים, לי זה עוזר.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: שלום לכולכם לפני 11 שנים, 2 חודשים #27897

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ואוו אח יקר, יש בך מודעות מטורפת על מחלתך!
עלית על נקודות מדהימות בצורך התאווה! יש בידך כבר חצי מהרפואה! אתה יודע שהתאווה מגיעה אליך כי יש חללים בנפש שצריך למלא! אתה כבר מבין שהפורנו האוננויות התאווה והכל, הם בכלל לא הבעיה! הם הפיתרון! הפיתרון לבעיותינו! הם החומר הדפוק שאנו חושבים שימלא את החללים הפעורים בנפשנו!!! אבל באמת הוא לעולם לא ממלא! ההיפך! הוא רק מגדיל את החלל הזה יותר ויותר! זה כמו שכשאתה צמא אתה שותה מי ים מלוחים.. לעולם לא תרווה את צמאונך!!!
רק אלוקים ימלא את חסרונותיך!
השאר עימנו!
תגלה דרך חדשה!
חיים חדשים!
אוהבים!!!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן