ברוכים הבאים, אורח

שלום אני חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום אני חדש 1835 צפיות

שלום אני חדש לפני 11 שנים, 2 חודשים #27064

• רוצה
  • חבר חדש
שלום
אני חדש בתוכנית , זאת אומרת מנסה להיכנס, אין לי מושג מה עושים על מה מדברים עם מי (יש מושג כללי). אשמח להדרכה
אני בחור ישיבה כמה שנים  רווק עדיין ( מרצון בגלל הבעיה) אבל מגיל צעיר כבר בתאווה שמשכה אותי לכיונים מפחידים, אני מבין את החומרה לכן אני רוצה לצאת למסע (רק  שכרגע אין לי מושג ממה מתחילים)
עובר מצבים נפשיים לא פשוטים שכוללים שכיבה  ללא מעש וחסר חשק לחייים. (נב נ''ל מאי התאמה לייעוד)
ב''ה ה' מקים ומוריד ואני מתקרב לה' ביותר ומלא הערכה ותודה לה' שנותן נשימה כפשוטו
מטרתי באמת להתקרב לה' בשמחה ומקווה שמפה יבוא אור
תודה

בעניין: שלום אני חדש לפני 11 שנים, 2 חודשים #27067

• יוסף (יהודה)
רוצה היקר, מאוד שמחתי לקרוא את דבריך. הרגשתי מאוד מחובר לדברים, הרגשתי שגם אני רוצה.
הגעת למקום הנכון. תמצא פה הרבה חברים לדרך. רק אל תעזוב אותנו! הישאר איתנו, תשתף ותקרא ותמצא עולם חדש לגמרי.
כולנו פה באותו מצב. אתה תיארת את המצב בצורה מושלמת- אנחנו מחפשים פה את ה'. לא שום דבר אחר.
רובנו עובדים פה לפי שיטת 12 הצעדים. זוהי תוכנית רוחנית שעוזרת לאדם לחיות חיים רוחניים, מחוברים לעצמו ולבורא.
השאר איתנו ולאט לאט תילמד על הנושא. אם אתה מעוניין בהסבר יותר מפורט אשמח לדבר איתך בטלפון (תשלח לי הודעה בפרטי ואשלח לך את המספר שלי). אם אתה לא מעוניין מסיבות כאלו או אחרות (לקח לי כחודשיים עד שהסכמתי לדבר פה עם מישהו בטלפון...) יש כאן המון חברים וכולם תמיד שמחים להסביר על התוכנית.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: שלום אני חדש לפני 11 שנים, 2 חודשים #27071

• רוצה
  • חבר חדש
יוסף (יהודה)
שלום קודם תודה על ההתיחסות אתה הראשון אשמח לעזרה במה מתחילים אנא פונים שלב שלב
וחוצמזה להמשיך ...

בעניין: שלום אני חדש לפני 11 שנים, 2 חודשים #27091

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
שלום וברוך הבא
כתבתי לך באישי
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: שלום אני חדש לפני 11 שנים, 2 חודשים #27617

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה.
איך מתחילים? לא יודע! רק יודע איך אני התחלתי.
קראתי, כתבתי, קיבלתי אומץ (אחרי הרבה זמן) וגם צילצלתי לקבוצות. היום יש לי כ30 מס' טלפון של חברים מפה ואני גם משתדל ככל יכולתי להתקשר כל יום לקבוצת-שיתוף.
בהצלחה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן