ברוכים הבאים, אורח

הרהורים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרהורים 1877 צפיות

הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25539

שלום לכל החברים .
זמן רב שלא ביקרתי בפורום וזמן רב שאני מזניח את המחלה ונותן להתפשט אט אט .
השעה 00:50  מצאתי את עצמי שוכב במיטה מתקשה להרדם , תהליכים מורכבים משונים שאיני מצליח להבין אותם מתהווים במוחי עתה, הרגשתי חייב לבוא לפרוק פה הכל.
הנה סיימתי היום את אחד הפרויקטים הכבדים והמיגעים שעבדתי עליהם בחודשים האחרונים , סוג של הקלה תחושה טובה שמלווה בחשש מהתוצאות , מן הרגשה כזאת כאילו הייתה לי אבן שנשאתי על הראש כל התקופה הזאת ופתאום אני לא צרך יותר לסחוב את האבן .
אחרי שיסתיים לו היום המתיש הזה , קראתי ק"ש על המיטה הולך לישון ופתאום אני נזרק לתוך מציאות ששחכתי שהיא קימת .
פתאום מקיפים אותי גלים גלים של התאוה אני מתחיל לנבור בתוך האשפות שבמוחי החולני ויש לא מעט זבל שמה.
מה קורה פה ?  אני שואל את עצמי  - תאווה?? ,  אני ???  : לא יכול להיות אני משיב,  הרי אני כבר חודשיים לא נוגע בזבל הזה .
אבל למחלה כללים משלה ושוב מתחילים להכנס בתוך מוחי רעינות ושכנועים ...  התהליך הקבוע נו... אתם מכירים :
יש עוד כ"כ הרבה דברים שאתה צריך לראות שלא הספקת לראות בנפילה האחרונה , מה לא היה כיף פעם שעברה?  ,  מגיע לך תהנה קצת .
ושוב הטיעונים ושוב נבירה בתוך הזבל שבמוח .
באיזה שלב עלתה איזה נקודה חסרת מימדים משוטת לה בתוך מוחי שמלא עד אפס מקום (בעיקר בזבל) הנקודה מאירה לי היי אתה זוכר היה איזה מקום נקרא שמור עניך ......
פתאום אל הנקודה הזאת מצטרפות עוד ועוד נקודות עד שנעשה קו ישר וחד : אני מתחיל להזכר איפה הייתי לפני חודשיים בואקום מוחלט שקוע בתוך כלום ולא יודע איך לצאת מהכלום הזה .
אני נזכר איך זה התחיל (התקף התאווה)  בפעם שעברה וגם בפעם לפניה וגם לפני כן .....
מה אני כ"כ מטומטם ?  אני עושה את הטעות פעם ועוד פעם וגם שאני מבין שאני מזיק לעצמי אני בכל זאת עושה כן ....
בתוך חדרי ליבי התחוללה צעקה מרעידת עולמות  ריבונו של עולם !! מה יהיה איתי ? ? ? !!
פעם שעברה הגעתי לפה אחרי שנפלתי חזק מאד והתרסקתי , עדיין לא אספתי את השברים מאז ...
חשתי שאני חייב לפרוס בפני החברים היקרים פה שמבינים אדם מטורף משוגע פסיכי וחולני כמוני את אשר מתחולל איתי ברגע זה.

השם יתברך יזכנו לשלווה ובריאות הנפש  ,  יגאלנו מן המלחמה הקשה הזאת כי כבר תשו כוחותינו .
מצפה ומייחל לגאולה השלימה הפרטית והכללית של כולנו ושיתקיים בנו כבר : "וכתתו חרבותם לאתים, וחניתותיהם למזמרות" .

שלכם אוהב תמיד .
להתחיל מחדש .
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25556

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
וכמו שאומר "סוד" בשם הספר הלבן.
חצי עבודה זה לא חצי תוצאה
זה אפס
לתשומת ליבנו.

יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25580

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
הנה שוב אנו רואים בחוש
שאם רק נאפשר אז
"חסד האלוקים יכנס ויגרש את האובססיה"
תודה על השיעור שלא תמיד חייבים
"להתחיל מחדש"
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25726

וכמו שאומר "סוד" בשם הספר הלבן.
חצי עבודה זה לא חצי תוצאה
זה אפס
לתשומת ליבנו.

יעקב

? ? ?  אפשר לפרט ...

בעניין: הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25730

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!

זמן רב שלא ביקרתי בפורום וזמן רב שאני מזניח את המחלה ונותן להתפשט אט אט .

זה בא בהקשר למשפט הזה

12 הצעדים זה עבודה יומיומית לכל החיים

בהחלמה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הרהורים לפני 11 שנים, 3 חודשים #25731

אין ספק , הצדק עמך ידידי היקר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות