ברוכים הבאים, אורח

חדש כאן וזהו הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש כאן וזהו הסיפור שלי 1728 צפיות

חדש כאן וזהו הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25200

שלום לכל הצדיקים שנמצאים כאן, בעצם היותכם כאן אתם כבר צדיקים ולוואי ואזכה גם להיות צדיק,

כבר בקרתי כאן פעם אחת וכתבתי את סיפורי ומעשה שטן ברגע שעשיתי שלח זה נמחק , היה לי מאד קשה לכתוב את זה ואחרי שזה נמחק לא הייתי מסוגל להקליד את זה שוב, מקווה הפעם שיצליח בידי,
(אני מקליד קודם במחשב ואחרי זה רק מדביק באתר)

הסיפור שלי לא שונה במיוחד מאחרים, הוא נורא כמו סיפורים אחרים ובעיקר משבית את שמחת חיי ומונע ממני לצמוח בכל המובנים,
בגיל צעיר מאד 5,6 אני זוכר את עצמי בכל מיני מחשבות מוזרות על המין השני משחק בגופי בזמן האמבטייה מבלי לדעת אפילו את אשר אני עושה בכלל,
ילד חכם וסקרן שהצליח להגיע לדברים שההורים שלי חשבו שלא אגיע לעולם, כל מיני מגזינים אסורים, ובגיל 10 בערך כבר חשתי טעם של עבירה, בסיעתא דשמיא הגעתי גם לספרים שמדברים אודות איסור הוצאת שז"ל ושיערתי שמדובר באותו מעשה שאני עושה, (אני זוכר שפעם ראשונה שחשתי בזה ספרתי בתום לב לאחי הגדול על כך הוא עדיין לא ידע מה זה למזלו), וכך בגיל 12 מצאתי את עצמי נאבק להתאפק ולא להיכשל בזמן ההתרחצות, הייתי שם פתק גדול בתוך האמבטיה לזכור ולא להיסחף, וכך זה נמשך עד ישי"ק שם ב"ה זכיתי להתעלות מאד ונהגתי בכל מיני סיגופים בשביל לכפר על עצמי, חשתי ממש כבעל דרגה ובחורים אף היו משוחחים איתי על כך הייתי מנסה לעזור להם, אמנם היצר למחשבות זרות היה פועם אצלי אך נזהרתי מאד מהמעשה עצמו, עד שהתחברתי עם חבר רע, שגם הוא לא היה רע אבל יצרו שלט בו במאד וכך נגררנו היינו מנסים תמיד להתאפק ולא להגיע למעשהעצמו אבל לאחר שנפלתי כמה פעמים זה מאד שבר אותי ומאז כבר הרגשתי נפול והייתי מחפש את סיפוקי בכל מיני בארות זרים , כך נמשכו להם עוד כמה שנים של נפילות ותקומות, העיסוק בתיקון העוון גם הפריע אותי מלימוד שזה אולי גם היה בעוכרי עד שגילית את האינטרנט בעיקר מה שמשך אותי היה השיחות באתרי הצאט רח"ל, הייתי מבלה לילות שלמים בשיחות ואת נפשי האומללה הייתי משקיט בכך שאיני פוגם רק משוחח, בחמלת השם עלי מכל אותם בנות שהכרתי לא חטאתי אם אף אחת מהם, וכך הגעתי אל החתונה בהחלטה שאני פותח דף חדש ומתנקה מעוון כליל, אך כעבור כמה חודשים שעמום שהביא לידי בטלה החזיר אותי אל ביב השופכין האינטרנט, ושוב חזרתי אל השיחות הארורות עד שנתפסתי והבטחתי לחזור בתשובה ושוב נפלתי הפעם גם חזרתי לפגום רח"ל וכך הייתי בעליות ומורדות כשכל פעם השיטות משתכללות, פייסבוק ושאר מרעין בישין, הבעיה בכל זה שמתוקף עבודתי אני יושב שעות רבות ליד מחשב ולעיתים מרגיש שאיני מסוגל ואני חייב לברוח אל התאוות, ולא רק הירידה הרוחנית שזה גורם, זה גם מפריע לי להתקדם בדברים שאי צריך לעשות בעבודות שאני צריך להגיש וזה מדכך את מצב הרוח ונותן תחושה של לא יוצלחת, זה מרסק את כל המעוף של האדם והעצמאות שלו,

אני כותב את זה אחרי יום שלם שירד לטמיון על הבלי המחשב,
מקווה שהאתר הנפלא הזה יעזור לי לשוב אל עצמי ולנשתי האומללה, להסיר אותה מכבלי השבי של התאוות לחזור להידבק ביוצרי ובוראי לשוב לעבוד אותו באמונה ובחיזוק גדול

תודה לכולכם תודה לבורא עולם שנתן לי את הכח לכתוב את כל זה.

בעניין: חדש כאן וזהו הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25224

• יוסף (יהודה)
התמודדות_תמידית, אוהבים אותך!
הגעת למקום הנכון.
פה תוכל למצוא החלמה, נקיות ושפיות.
תוכל להבין את עומק הבעיה שלנו ואת הפתרון הנפלא.
תזכה לראות ניסים כל יום.
וכל זה בעזרת דברים פשוטים כ"כ!
רק תשאר איתנו! אל תעזוב!

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: חדש כאן וזהו הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25287

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אחי היקר
כלל ראשון השאר עמנו.
ההתמודדות הזאת הולכת איתנו לכל החיים.
וגם אם נראה שלתקופה קצרה אנחנו שולטים על עצמינו, אחרי תקופה קצרה אנחנו מגלים שזה היה אשליה.
צריך עבודה עיקבית ותמידית, יום יום, שעה שעה.
במקום הנפלא הזה יש מגוון כלים בשביל להחלים.
יש את שיטת 12 הצעדים, שזו השיטה היחידה שפעלה עלי, יש אפשרות לקשר עם חברים וכו'.
אני ממליץ לך לקרוא קצת מה שכותבים פה חברים חכמים עם הרבה נסיון.
בהצלחה
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: חדש כאן וזהו הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25293

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים חבר יקר
הגעת למקום הנכון!!
כולנו התחלנו כמוך
שבורים ורצוצים
מלאי שנאה עצמית
מתעבים את דרכנו ומעשנו
חיים תמיד בפיצול אישיות, מחד כשמזכירים את הפייסבוק את הצ'אטים את הפורנו.. אומרים רח"ל ה' ישמור.... וכו'... מאידך רודפים אחרי זה כמו משוגעים...
כנראה שיש לנו בעיה!!
השאר עימנו
תגלה כאן דברים נפלאים
אוהבים

בעניין: חדש כאן וזהו הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25321

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא,
כמו שאמרו, הישאר כאן, ובע"ה נמצא ביחד שפיות, נקיות ופיכחון.
אנחנו כמו שיכורים שצריכים להיגמל מאלכוהול, או מסוממים שצריכים להיגמל מהסם.
אני נכנס לפורום כל יום, ואני מקבל מזה החלמה,
זה מחבר אותי למחשבות של החלמה, במקום למחשבותל של מחלה,
לקבלת עצמי כ'חולה', במקום להאשים את עצמי ולחשוב שאני יכול לבד.
אז בהצלחה גם לך,
אוהבים ומקבלים אותך כמו שאתה.

אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן