ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 1895 צפיות

הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25189

• yomtov1
  • חבר קבוע
שלום לכולם

אני לא חדש בפורום ועוכב אחריו הרבה זמן.אני  רוצה לכתוב פה אבל דוחה את זה כי אני רוצה לכתוב סיפור שלם ולזה אין לי זמן כי הזמן היחיד שלי עם האינטרנט זה בעבודה אז בסוף אני מוותר על זה כי אחרת זה לא יקרה.

אילולי התאווה הייתי היום במקום אחר לגמרי לא יודע אם יותר טוב אבל אחר. בלי ספק .
במידה לא מועטה התאווה ניווטה לי את החיים בניסיון לצרוך אותה  או בנסיון להלחם בה. מגיל קטן הייתה לי משיכה וסקרנות למין
ותמיד תהיתי  אם זה סריטה שנולדתי איתה/קיבלתי בירושה אני נורמלי? לכולם יש את הנטיה הזו? כך או כך הבידוד התחיל וגם כשגדלתי  והבנתי שגם החבר'ה שסביבי מתעסקים עם זה לא פחות, תמיד הרגשתי שאצלי זה שונה יש לי איזו סטיה משהו לא בסדר אצלי.
התאווה אצלי התחילה בפורנוגרפיה כתובה , בתור ילד אהבתי מאד לקרוא (ועכשיו כשאני חושב על זה, זה היה גם סוג של בריחה לעולם של פנטזיה) בסביבות גיל 13 התגלגל לידי ספר תמים למראה והתחלתי לקרוא אותו כמו כל ספר עלילתי אך התיאורים המיניים שהיו שם טלטלו אותי קשות . ואני מיד מוצא את עצמי מחפש זאת עוד ועוד בתחילה אולי מתוך סקרנות לעולם שנחשף בפני לראשונה. הייתי מבלה שעות על שעות בספריות בחיפושים האלו . שה' ישמור כמה זמן בזבזתי על זה. והייתי צריך לתת כל מיני תרוצים להורים לאן אני נעלם כל כך הרבה זמן (טוב, ספריה זה נשמע חינוכי ובונה) ומה עם אוננות? אז זה הוא שאין כלומר למעשה עד היום לא אוננתי לא יודע עם זה 'צדיקות' או בעיה פסיכולוגית . האפשרות השניה נראית לי יותר סבירה.( אני פשוט לא מסוגל לשחק עם עצמי) אך העובדה הזו בלי ספק יצרה לי סבל רב כי כדי שאמלא תאוותי הייתי צריך לנדוד קילומטרים רבים ולהסתובב ברחובות ולשרוף עוד שעות רבות על כלום כי מעטים המיקרים בהם באה תאוותי על סיפוקה ובמקביל להרגיש איך אני עוד ועוד מתנתק מהסביבה ומהחברים . למעשה חברים זה אחד הדברים שאני יותר צריך עכשיו .הבעיה שיש  אמון מועט מאד באנשים כלומר גם אם נוצרת איזה שיחת נפש עם מישהו אני לא באמת מאמין שאכפת לו או שהוא מבין באיזה נקודה אני תקוע. אני ממש מרגיש אסיר שמחכה שמשהו יוציא אותו מהכלא הנפשי.
  הגעתי לאתר הזה בחסד ה' וראיתי, כמו שאוהבים להגיד פה,  הרבה החלמה - וזה רק מהתובנות של האנשים פה שהאירו לי בנפש אזורים שלא ידעתי על קיומם.
כתבתי את הדברים בצורה מקוטעת ולא שלמה
עבורי הבשורה הגדולה של הצעדים זה לא הפסקת ההשתמשות בתאווה שזו כשלעצמה תוצאה מבורכת. אלא החיים המפוכחים שהיא מביאה והאפשרות ליצור קשר אמיתי עם מי שסביבי. אני עדיין דורך בצעד הראשון אבל כבר מרגיש שבאתי לחפש אתונות ומצאתי מלוכה

תודה רבה לכם חברים יקרים
לפקח עינים עורות להוציא ממסגר אסיר מבית כלא ישבי חשך (ישעיה מב ז)

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25190

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא חבר יקר
מקווה שתישאר עימנו לאורך ימים
וכולי תקווה שתמצא פה הרבה החלמה
בהצלחה
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25227

• יוסף (יהודה)
ריגשת אותי מאוד!
תודה רבה לך!
בהצלחה!

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25285

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה רבה לך!!!
כיף לראות אותך פה.
תתמיד איתנו.
זה חשוב לך, ולנו.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25332

• yomtov1
  • חבר קבוע
תודה רבה על התגובות החמות

אני פה בשביל להשאר בעז"ה
לפקח עינים עורות להוציא ממסגר אסיר מבית כלא ישבי חשך (ישעיה מב ז)

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #25528

• משה "חפץ-חיים"
ברוך הבא!
זה לא קל, זה לא תמיד כיף, אבל הסיפוק השלווה ועוד מתנות שמקבלים בדרך שווים את העבודה.
שמח שאתה איתנו!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן