ברוכים הבאים, אורח

נשוי באושר...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נשוי באושר... 3235 צפיות

נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2406

• kvarlonfl
  • חבר קבוע
שלום לכולם...
נקלעתי לאתר דרך הפרסום ב"מעייני הישועה" והרגשתי חובה להצטרף.
אני מוציא זרע לבטלה מגיל צעיר מאוד. אחי היה מראה לי סרטי פורנו בערך בגיל 10-11.
מאז אני זוכר את עצמי כך.
אמנם לא כל יום אבל פעם - פעמיים בשבוע.

גם כשהלכתי לישיבת הסדר עדיין זה המשיך למרות שלא היה לי גישה לאינטרנט.

לאחר שהתחתנתי חשבתי שזה מאחורי, והצלחתי לשמור על טהרת הגוף והעיניים למשך שנה!
עד  שהגיע הנפילה הראשונה ואיתה עוד 4 שנים של נפילות (עדיין 1-2 בשבוע)

יש לי אישה מדהימה וילדים נהדרים.
אני לא מסוגל לספר לאישתי. אני אוהב אותה מאוד, נמשך אליה ומאוד לא רוצה לאבד אותה.

יש לי סינון לאינטרנט (רימון) אבל היצר הוא מתוחכם ולא קשה למצוא פרצה.
ניסיתי פעם לדווח להם כיצד אני עוקף (חלק) מהחסימות שלהם אבל זה לא עזר (אולי מישהו כאן ירים את הכפפה...).

השם שקראתי לעצמי מבטא את הדרך החדשה שאני רוצה לצאת אליה.
בימים שגלשתי לאתרים היו מקומות שהייתי צריך להרשם -אז פתחתי כתובת אימייל שקראתי לו NFL (מלשון נפילה),
אז היום אני אדם חדש - כבר לא (NFL (KVARLONFL

נרשמתי למסע בן 90 יום - מקווה לטוב. אני אעדכן...

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2407

• lb
  • חבר ותיק
יאללה אח יקר, שתהיה הצלחה גדולה! תעדכן על הכל!

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2414

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר!
כולנו פה באותה סירה איתך 
בעזרת השם כולנו פה נצליח.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2439

• אביש
  • חבר קבוע
כל הכבוד, בהצלחה במסע.

רק עצה אחת יש לי לתת לך והיא לא לספר לאישתך בשום פנים ואופן, המומחים בתחום אומרים שזו הטעות הכי גדולה שניתן לעשות.
לגבי רימון, אני מכיר כמה אנשים שם שישמחו לדעת איך אנשים עוקפים, אשמח אם תהיה מוכן לשתף אותי ע"מ שנוכל לסייע לאחרים לא ליפול. המייל שלי 2202435@gmail.com

אביש
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2444

• kvarlonfl
  • חבר קבוע
תודה רבה.
אני כבר 4 ימים נקי - וזה רק בזכות הפורום והאתר...

מחר זהו היום הקשה - אישתי לא בבית בערב... בתפילה שבערב אני אכתוב בפורום ולא אגלוש ל"שם"...

תודה על העידוד...

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2450

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מנסיוני אני חולק על שני דברים באשכול הזה.

הראשון הוא לספר לאישה והשני הוא הגישה הכלליית.

אותי אשתי תפסה ואמנם היה פיצוץ אדיר וכו' אבל מאז הרבה יותר קל לי. יש לי תמיכה לתהליך ההחלמה. כל מי שמשתתף בקבוצת תמיכה יודע שאחד התכסיסים של היצר הוא לעשות מהנפילות סוד כמוס ואז אין דרך לצאת. אצלי דווקא העובדה שאשתי יודעת שאני מכור, מקלה עליי הרבה פעמים בכלל לא להגיע למצב של נפילה. יש הרבה יותר הבנה בינינו, ואם היא תראה שעובר עליי יום קשה, היא תבין לבד שהיא צריכה לשנות כיוון ולא להפנות גב, כי היא יודעת לאן זה יכול להוביל.

אחד הדברים הכי חזקים בהתמכרות הוא מילוי הצורך ב"קשר". במקום קשר אמיתי אנחנו מתקשרים לתאוות ולתשוקות שלנו. לכן יש את ההמלצה למצוא שותף לדרך ולדבר איתו בעת הצורך, וזה נכון (לדידי) גם בנוגע לאשתי.

אני יודע שלא אצל כל אחד זה ככה, ויש נשים שזה פשוט יגרום לשבירה כללית ואפילו גירושין, אבל כדאי לדעת שהרבה פעמים דווקא מהנפילה הכי חזקה אפשר להתחיל לעלות. דווקא כאשר כבר אין סוד והכל על השולחן, אפשר להתחיל לחשוב באמת איך יוצאים מההתמכרות.

זאת הנקודה הראשונה. הנקודה השניה היא לגבי הגישה של העידוד כאן כאילו בגלל תכנית של 90 יום אפשר לצאת מהתמכרות. לא נעים לי להרוס את האוירה הנחמדה אבל זאת טעות גמורה.

באם אתה כבר כמה שנים מכור (בדיוק כמוני) הגיע הזמן שתקרא לילד בשמו, תשים מראה מול הפנים ותגיד: אני מכור למין. רק אחרי שתודה בכך, תוכל להמשיך הלאה ולנסות להחלים באמת ולא רק להתאמץ יותר לא ליפול. הרי גם אם מאוד תצליח ותהיה לך שנה של שפיות, אתה בסופו של דבר ככל הנראה תיפול שוב כמו שמלמד נסיון העבר שלך ושלי ושל כל אחד אחר כאן. גם הפעם זה לא יהיה שונה.

הדרך היחידה שלנו לצאת מהתמכרות הוא טיפול מקצועי. בדיוק כפי שבמקרה של פציעה פיזית אנחנו לא נסמוך על עצמנו אלא נלך לרופא (ועדיף מומחה) כך והרבה יותר מכך בנוגע לפציעה נפשית. אני יודע שאני חולה ולכן אני הולך לטיפול. במקרה שלי זה שילוב של תרפיה על ידי פסיכולוג שמתמחה בתחום, ביחד עם פגישה יומית בקבוצה.

(אגב, גם כדי לצאת לדרך הארוכה של טיפול עדיף שאשתי תדע על זה וכך אחסוך מעצמי סדרת שקרים כל שבוע לאן אני נעלם כאשר אני הולך לפסיכולוג, ושקרים נוספים כל יום למה אני יוצא כל ערב ועוד ועוד).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נשוי באושר... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2489

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
לזלמן
אני מקווה שקראת את המדריך, כי אף פעם לא צוטט שם שה90 יום מרפא את האדם ממחלתו, אלא היא מפחיתה את התאווה לענין זה, והיא אחד מענפי הטיפול לצורך זה, תעיין שם ותהנה.
כמו כן, אחד מהדברים שמובא הרבה באתר הוא שאחד מעיקרי הטיפול בנושא זה, הוא ההכרה שיש בעיה ושצריך לטפל בה, אם בטיפול פסיכולוגי, טיפולי וכדו'.

כמו"כ לגבי ההודע לאישה, נכון שאין זה מהנבון להודיע לה 'מיד בהתחלת הטיפול' על כל הענין, אבל בהמשך הדרך צריך לבחון את האפשרות הזאת להודיע לה, גם בכדי שלא תיוודע על זה בדרכים אחרות ואז זה יהיה יותר גרוע.

תגובה: בעניין: נשוי באושר... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136056

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

שרשור מומלץ לנישואים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן