ברוכים הבאים, אורח

אז אולי בכל זאת יש תיקווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אז אולי בכל זאת יש תיקווה 2603 צפיות

אז אולי בכל זאת יש תיקווה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2390

• My New Life
  • חבר קבוע
עד לא מזמן חשבתי שאני האומלל היחיד בעולם, מאז שגיליתי את האתר הזה הבנתי שאני לגמרי לא לבד, צר לי שלא היה אתר כזה כבר ליפני עשר שנים.

אני אנסה להציג את עצמי, אני בן 34 חרדי, התחלתי את התשובה ליפני כ7 שנים בערך, עד אז ניסיתי להשכיב כל נקבה שראיתי , ומכיוון ש"בדרך שאדם הולך מוליכים אותו"  זכיתי ל"הצלחה" במעשיי ואפילו הגעתי למקומות מתאימים שבהם קל יותר לספק את התאווה, ולעבוד במסיבות חוף, יותר קל מזה כבר לא יכול להיות, ובלספק את התאווה הזאת עסקתי כל הזמן, בזה היה מחשבותי מונחות בלי הפסקה , אז גרתי על חוף הים בעיר תירותית, ביום צדים על החוף ובערב יוצאים לצוד בבארים ודיסקוטקים, בסופי שבוע מועדני חשפנות ובבית ביקרתי באתרי פורנו בלי סוף, פשוט בלי סוף, אפילו חשבתי להיות שחקן בסירטי תואבה רח"ל ואף צילמתי באופן פרטי לעצמי, כך חייתי, זה היה הכל בשבילי, תכלית החיים היתה מין וזה היה תחום ההתמחות שלי.

יום אחד אפילו כימעט נעצרתי (שלחתי ידים לידידה והיא לא אהבה את זה בכלל ורצתה מאד לקרוא למשטרה) ויום אחד בנס לא נירצחתי על ידי חבר עבריין של בחורה שעימה ההיתי בדרך לעברה, אם הוא היה מגיע באיחור של כמה שניות סופי היה טראגי, המזל החל להיגמר לי ובשמיים החלו לעשות למעשי סוף, ישנם התנהגויות שאני מתבייש לספר אפילו בעילום שם, כל זיכרון של ההתנהגויות הללו הוא כואב מנשוא.
בכל מיקרה... התוצאה היתה שחיי הפכו לגיהנם עלי אדמות, ההתנהגות הזאת משכה עלי המון דינים, יסורים ובעיות בלי סוף, לא היתה לי מנוחת הנפש לרגע, חיי לא היה בירשותי, הם היו בבעלות מלאה של השטן, הבנתי שאני שבוי ללא דרך בריחה, אין לי שליטה על חיי, אני מתנהג בניגוד לרצוני, אני רוצה להשתנות ולא יכול, כה היו מרים חיי עד שכבר קצתי בהם ובנס לא הצלחתי לעשות להם את הסוף, זוהי דרכם של רשעים וזה בד"כ סופם, "רעתך תיסרך" אומר הפסוק  וחז"ל אומרים ש"רשעים מלאים חרטות".

אבל ב"ה לא ידח ממנו נידח ולאחר שכבר ההיתי שקוע עד לצוואר במצולות הקליפות הטמאות, השם האיר את עיני ונחשפתי לעולם היהודי ובקיצור נימרץ, הבנתי ששם נימצאת הדרך היחידה להציל את נשמתי ולחיות חיים נכונים, שהעולם החילוני עד עכשיו רק הטעה אותי מהילדות עד היום ולכן הגעתי לאן שהגעתי.
וכך עם ריגשי חרטה ובושה עמוקים על מעשי , ריגשי כעס עצומים על כל העולם שהטעה אותי וריגשי תודה לאלוקים על שלא ויתר על נישמתי, עזבתי את הכל ובלי טעם ודעת נסעתי לעיר הקודש, ניגשתי לישיבה חרדית והתחלתי ללמוד שם כל היום בתנאי פנימיה, וכך למדתי במשך למעלה משנה , לא בארים,לא ים ולא בלאגן, שיעורי תורה מ8 בבוקר עד 10 בלילה, כמה שדרך הגמילה הזאת מחיי ההוללות כאבה לי, (להניח את התורה על נפשי המשוקצת זה כאב כמו שמניחים חומר חיטוי חריף על פצע פתוח) כך הלימוד היה גם מאד מהנה, הקב"ה ממש לקח עני מסריח והכניס אותו להיכל המלך להתענג ממעדני המלך.

עד היום התקדמתי הרבה בעבודת השם, למעט זה שלא הצלחתי להפסיק לחטוא לגמרי, נכון כבר לא כמה פעמים ביום אבל בכל זאת, ההתנהגות הזאת בכלל לא מתאימה לדרך חיים שבה בחרתי, מה גם שהעברה הזאת מביאה רק צרות על האדם ואתה לא שלם עם עצמך כשאתה חי חיים כפולים, מצד אחד מתנהג כצדיק וישנם המעריכים אותך כצדיק ומצד שני בחדרי חדרים אתה מחריב עולמות.
למעשה עד שנחשפתי לאתר הזה, חשבתי שהבעיה שלי יחודית וקשורה ליראת שמיים, לא הגדרתי זאת לעצמי כהיתמכרות, לתומי חשבתי שאני לבד במערכה, כעת אני מבין שאני לא לבד, שזו משימת חיים של הרבה מאד אנשים מכל הקבוצות ובכל הגילים ושגם אפשר לנצח את הסרטן הזה, קשה, כואב אבל אפשרי, פעם ראשונה בעשרים שנה האחרונות שאני אופטימי בנוגע לסיכוים, פשוט קיבלתי פתאום המון כח, אני קורא את מה שאתם כותבים, אני מסתכל על השמות שבהיכל התהילה ואני יודע שאתם ואני ניהיה שם, אתם ואני נתגבר לנצח, אנחנו לוחמים ניצחים, אנחנו רצים למרחקים ארוכים, לא הרמנו ידיים, בחרנו להילחם וזהו כבר סוג של ניצחון, וחז"ל הבטיחו לנו ש"הבא להיטהר מסיעיין לו", השם לא יוותר עלינו ואנחנו לא נוותר עליו.

לכן בעזרת השם שאוהב אותנו בלי סוף יתברך שמו, עם הכלים המצוינים המוצעים פה, אני נלחם על זכותי וחובתי לחיות חיים נקיים מהתאווה הזאת , נלחם על ההיזדמנות שהשם נתן לי, זוהי כרגע המטרה הכי נעלית בחיים שלי, יותר מכל דבר אחר, זהו הדבר הכי חשוב, לא לשפוך זרע לבטלה נקודה ולא להיכנס לאתרים של השטן ,כל יום שאני מעדכן את הטבלה כ"עוד יום נקי" אני מברך "שהחינו וקימנו והגיענו לזמן הזה" ממש, אחרי כל כך הרבה זיכרונות ממעשי וכל כל הרבה סרטים ותמונות הקיימים במחי זה אמנם ניראה כמשימה בלתי אפשרית, אבל אני בטוח שזה אפשרי, חייב להיות אפשרי, עובדה שאני שובר שיאים בטבלה עם ימים נקים בפעם הראשונה בחיי, ההרגשה של ה"נקיות" פשוט ניפלאה.

אני מודה לקבוצה הזאת מאד, זוהי פעם ראשונה שאני נחשף, התנהגות כזאת קשה לחשוף בפני אחרים, ואני מאחל לכם ולי הצלחה רבה, בעזרת השם אנחנו נעבור את זה ונעזור לאחרים לעבור את זה.

יַסֹּר יִסְּרַנִּי יָּהּ וְלַמָּוֶת לֹא נְתָנָנִי.
תהלים קיח יח
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: אז אולי בכל זאת יש תיקווה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2394

• יצחק
  • רצף ניקיון נוכחי: 110 ימים
  • חבר קבוע
מחזק מאוד....
המון בהצלחה אחי....
בעז"ה תצליח!!

בעניין: אז אולי בכל זאת יש תיקווה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2402

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר שיהיה לך בהצלחה רבה!
קודם כל אל תדאג אנחנו בדיוק באותה סירה איתך.
הדבר הכי חשוב הוא אל תשתעמם!!! לא אכפת לי מה תעשה רק תמצא לעצמך תעסוקה (מצידי אתה יכול אפילו לקום ולקפץ במקום).
אם אתה משתעמם אתה נופל. כמו כן כשאתה מרגיש שאתה צריך לפגום תכנס לפה ותכתוב את זה, הכתיבה עוזרת מאוד.
חוץ מזה אל תתייאש! אם נפלת אל תשמע לקול שמדבר בראשך ואומר "איזה דפוק אני!" נפלת? (חס וחלילה) לא נורא! תקום מיד ותנסה עוד פעם. חוץ מזה, נסה גם לקרוא את המדריך באתר עצמו (הוא עוזר).
בתקווה שדבריי עזרו.
בהצלחה!
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: אז אולי בכל זאת יש תיקווה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2424

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי אנחנו יחד איתך
בכל ענין שתצטרך עזרה נעמוד ונעזור לך

בעניין: אז אולי בכל זאת יש תיקווה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2441

• סבבה
  • דירוג זהב
וואי אחי איזה סיפור לא כל יום שומעים כזה
אבל אני חייב להגיד לך שאני מאוד מעריך אותך
באמת שלא קל לעזוב את כל ה'כיופים' ואת כל המסיבות והפיתויים ולהיות דתי
אבל אחי לאט לאט אני מאמין שעוד נצליח לצאת מזה ותאמין לי אחי שזה לא קל ויכול להיות שיהיו נפילות אבל לא להתייאש מהם תזרום
כולנו איתך לכולנו זה לא קל אבל מתמודדים עם זה
אני מתחיל לתפוס את עצמי בידיים וב"ה אחי אני מאונן פחות
ואני מאמין שאם אתה באמת רוצה לצאת מזה אז עוד תצא
בהצלחה אח שלי אוהב אותך
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן