ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם,חדש פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם,חדש פה 2982 צפיות

שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2385

הייתי רוצה לספר על עצמי.אני בחור שלומד בישיבת הסדר ובעל רצון להתקדם מכל הבחינות.הבעיה שהאוננות והכניסה לאתרי הפריצות פשוט מייאשות אותי,מצד אחד אני רוצה להתקדם מצד שני אני לא יכול להפסיק.זה שובר אותי ואני מפחד שזה ייפגע בי בעתיד.אשמח לעצה טובה איך להפסיק שבוע טוב ונשמע בשורות טובות

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2386

קודם כל בהצלחה שיהיה
דבר ראשון , ספקית אינטרנט שמסננת תכנים יש לך?
זה פשוט אחד מאבני היסוד אם רוצים להמשיך ולהתקדם.

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2387

אין לי מסנן באינטרנט של הפלאפון אבל באמת תיכננתי מהוריי לשים או לחלופין לחסום את הגלישה
בבית עצמו אין וההורים לא שמים אני לא יודע איך לשכנע אותם

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2388

אתה יכול להגיד להם שאתה רוצה לעבור ספקית ולשלם עליה בעצמך דרך האשראי , זה מה שאני עשיתי.
קודם תסנן דרך המחשב.! מה אתה אומר?

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2395

• יצחק
  • רצף ניקיון נוכחי: 110 ימים
  • חבר קבוע
זה אפשרי אל תתייאש...
תבטל את האינטרנט בפל' מנסיון זה גורם המון נזק...
בהצלחה אחי!

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2397

ברוך הבא,גם אני חדש.
אני לא ממש בקיא באיך לעזור לך אבל תבטל את האינטרנט בפלא,תסנן בחינם את האינטרנט,תשלח לאיימייל שלך עלון חיזוק יומי!.
בהצלחה,פו הדוב.

בעניין: שלום לכולם,חדש פה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2425

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
לגבי הפלאפון עדיף שתבטל לגמרי את האינטרנט - באופן שלא תוכל להחזירו.
אם אתה צריך עזרה יש אתר שבימים אלו היא מתורגמת מאנגלית לעברית שנקראת WebChaver שם הם נותנים שירותי חסימור והעיקר זה ניטור, וההסבר הוא שאתה מחבר חבר לתוכנית וכל פעולה שאתה עושה באינטרנט מנוטר ע"י החבר, כל פעולה שתעשה יוכל החבר שלך לראות האם זה היה פעולה טובה או לא, שם באתר שלהם יש להם כל מיני חסימות, אם כי לטלפונים הם אומרים שאין חסימה טובה ולכן הכי עדיף לבטל לגמרי.
לגבי המחשב בבית, תוכל בעדינות להפעיל את ההורים שירצו להחיל לפחות סינון מינימלי, - אתה יכול אפילו להגיד להם שמפריע לך כשאתה עובר מאתר לאתר ובאמצע יש תמונה לא צנועה וכדו', - הם הרי לא רוצים להשחית את נפשך, ואם יבינו שזה מפריע לך הם בוודאי ישמחו ויעשו לפחות סינון מינימלי.
אם תצטרך עזרה תמיך נהיה לימינך לעזור לך.

בברכה

משה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן