ברוכים הבאים, אורח

הסיפור המפחיד האישי שלי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור המפחיד האישי שלי... 3442 צפיות

הסיפור המפחיד האישי שלי... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2368

אני רוצה פעם אחת לפרוק ולספר באופן גלוי על העבר שלי...

(הסוף טוב, אז אל תדאגו! )

אז ככה!

הפעם הראשונה שנפלתי היה טיפה אחרי\לפני הבר מצווה כשפשוט נהנתי מההרגשה לגעת באיבר במקלחת ופתאום זה קרה.

ת'אמת שעוד לפני זה כבר הייתי מדבר עם בנות בצ'אטים ומחפש תמונות לא יפות אבל לא ממש הבנתי בזה (מה גם שסתם לחפש תמונות של בנות ערומות או עם בגד ים הייתי מחפש כבר מגיל ממש קטן, אפילו בכיתה ב' או ג' אני ובן דוד שלי היינו מחפשים תמונות לא צנועות, אבל זו היה יותר בתור מעשה שובבות של ילד)

אבל מגיל 14 התחלתי להדרדר, הייתי מוריד סירטוני פרונו ותמונות והייתי מאונן כל יום אפילו כמה פעמים.

עשיתי כמעט כל מה שאפשר, הייתי בצ'אט מצלמות עם פרוצות, עם בנות והייתי מתפשט במצלמה (לצערי מדי פעם גם בנות דתיות היו מתפשטות מולי). דברים לא טובים!

הייתי מאונן כל פעם שהייתי לבד והיה לי משעמם, ודווקא נחשבתי צדיק בעיני החברים, כי באמת בשאר המצוות הייתי ממש מקפיד, והייתי מתפלל הרבה והכל, אבל בזה הייתי נופל ברמות שלא יאמנו! אפילו כשהייתי מקדים לבוא לבית כנסת ללמוד לפני התפילה לפעמים לא הייתי מתאפק והייתי מאונן בבית כנסת. עשיתי את זה אפילו תוך כדי שיעור גמרא בישיבה תיכונית (הייתי מכניס את היד לכיס ומשפשף) הייתי מסתכל עם משקפת לבתים של אנשים בלילה. הייתי מתיישב ליד בנות בתחנה ומכניס את היד למכנס. ואני מדבר אתכם על גיל צעיר! הייתי ממש ילד!

אני לא אפרט את הכל אבל היה פעם אחת שאפילו הזמינו משטרה בגלל משהו שעשיתי.

ובכל הזמן הזה ההורים שלי לא היו מודעים לזה!

פעם אחת הם עלו על ההיסטוריה של המחשב ולקחו אותי לשיחה ואמא שלי בכתה וגם אני...

אבל זה לא עזר, הם חשבו או קיוו שהפסקתי ולא שמו חסימה. ואני המשכתי רק שמאז הקפדתי לעשות הכל בצורה יותר נסתרת.

כך הדברים נמשכו עם ירידות וירידות יותר גדולות עד לתחילת הישיבת הסדר.

כל הזמן הזה הייתי תמיד מנסה להפסיק, נדרתי על כל נפילה סכום כסף עד שהגעתי לאלפי שקלים שנתתי לצדקה (עבדתי מגיל צעיר, כך שהיה לי מאיפה לשלם).

בישיבה ניסיתי יותר לעצור את עצמי והצלחתי לשרוד תקופה של 30 יום באלול הראשון. אך לאחר מכן הייתי ממשיך ליפול לפחות פעם בשבוע. ובחופשים... הרבה יותר!

אבל בישיבה התחלתי להלחם בצורה יותר קשה, נשבעתי לתת לעצמי כל מיני עונשים על כל נפילה. פעם זה היה צום. פעם תענית דיבור. פעם הייתי עושה לעצמי חתכים עם סכין ביד.

פעם סכומי כסף.

(אני בטח נשמע לכם מה זה חולה ועבריין, אבל אני אומר לכם שאם הייתם רואים אותי אני אמת נראה ילד טוב ירושלים וגם די מתנהג כמו אחד כזה. רק בעבירה הזאת יש לי תאווה ענקית)

בצבא גם הייתי מנסה להפסיק ולא הכי הצלחתי, עד שלקראת סוף השירות התחלתי לקחת את העניינים בידיים - עשיתי לעצמי תוכנית מסודרת של מה אסור ומה מותר בחיים.

לאחר הצבא פיתחתי את זה עוד קצת, אחרי כל נפילה למדתי מהנסיון ואסרתי על עצמי כל דבר בחיים שלי שראיית שמביא אותי ליפול.

לאחר זמן גם שיתפתי בזה חבר שמאוד מאוד עוזר לי ומעודד ותומך.

כיום אני כמעט לא נופל, בשנתיים האחרונות נכנסתי פעמים בודדות לאתרים לא צנועים. בשנה האחרונה נפלתי רק 31 פעמים. השיא שלי זה 49 יום. וב"ה זה רק עולה מפעם לפעם.

ברור שאני עדיין צריך לעבוד הרבה - אבל באמת חשוב לדעת, אם לוקחים את זה ברצינות ומוכנים להשקיע מאמץ  - יוצאים מזה! נקודה.

בעניין: הסיפור המפחיד האישי שלי... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2371

• lb
  • חבר ותיק
מה יש להגיד?
כל הכבוד!
תמשיך להתקדם!

בעניין: הסיפור המפחיד האישי שלי... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2383

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי בתור אחד שהיה מאונן כפייתי ומבין אותך אני חייב להודות שזה היה ממש לא קל לעבור מכפייתי למאונן רגיל ואני מאוד מעריך אותך על המאמץ הזה
תתחזק אחי תראה כמה הצלחת מכמה פעמים לכמעט ולא זה מצויין
בהצלחה אחי אוהב אותך
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: הסיפור המפחיד האישי שלי... לפני 12 שנים, 3 חודשים #2423

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אכן סיפור מפחיד

מחזיקים לך אצבעות ומייחלים להמשך טוב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות