ברוכים הבאים, אורח

במלחמה מתמדת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: במלחמה מתמדת 2538 צפיות

במלחמה מתמדת לפני 12 שנים, 3 חודשים #2315

• חסוי
  • חבר חדש
שלום לכולם אני בתשובה עוד מעט 4 שנים ובחצי שנה האחרונה אני מתמודד עם ההתמכרות למחלה הזאת חייב לציין שבתור חילוני לא רק שלא נמשכתי לפורנו הייתי אפילו נגעל מזה אבל כמו שאתם יודעים התורה היא מים היא מגדלת את מה שיש אם חוזרים בתשובה ונשארים עם התאווה אז אם פעם היה לך תאווה לנשים היום אחרי שאתה לומד תורה כל יום אתה יכול למצוא את עצמך במקום להתקדם ולעלות בקודש אתה יורד למקומות נמוכים שלא חלמת עליהם .כולנו כאן מבינים שאנחנו מכורים לתאווה הכי קשה שאסור להתחיל איתה אבל אם כבר התחלנו עכשיו צריך לחפש את הדרך לצאת מזה יש אתר אש הברית שמדבר על כל הנושא של שמירת הברית וגם למי שמכיר ויודע ולא משנה כמה אתה יודע וכמה למדת זה נושא שתמיד צריך חיזוק הידיעה בשכל לא מספיקה כדי לצאת מזה עד שהחטא הזה לא יתאמת אצלנו בלב ידיעת החטא העונש חומרת הפגם וגם השכר והמעלה של שמירת הברית חזל אמרו אם אתה מתייגע בדבריהם לוקח הקדוש ברוך תיצר של אותו עניין וזה נכון גם לתאווה הזאת כולם מוזמנים להכנס לאתר
www.shomreybrit.com זה לא המקום לפרט לאיזה שפל עם התאווה הזאת אבל הייתי רוצה לשתף אתכם מה עובד לי להבריא התאוות העריות היא אש ואש מכבים רק עם מים זאת אומרת שאם אתה לא קשור לתורה אז תתחיל אם אתה לומד שעה ביום אז תוסיף עוד שעה ואם אתה בן תורה קבל על עצמך קבלות שאתה לא עושה או מזלזל כמו קריאת שמע על המיטה תיקון חצות וכן על זה הדרך כי ממי הכי טוב ללמוד איך להלחם ביצר הרע? זה מהיצר הרע בעצמו לי אף פעם היצר לא אמר כנס לאתר פורנו אבל הוא אמר לי כנס לפייסבוק לשם שמיים תכתוב דברי תורה זכה תרבים ועל הדרך תמונה לא צנועה פה ושם ואתם זוכרים שלומדים תורה היצר הרע גודל עם הטוב באותה מידה אז אתה מוצא את עצמך באתר גהנום מהר מאוד בגדול תזכרו אתם כל הזמן נמצאים במלחמה ואין לאף אחד ביטוח להשאר נקי לצאת מזה צריך שתי דברים מסירות נפש שיהיה בהצלחה לכולנו והכי חשוב כי בשמחה תצאו אומר רבי נחמן כי בשמחה יוצאים מכל הבעיות והתאוות .

בעניין: במלחמה מתמדת לפני 12 שנים, 3 חודשים #2343

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
דברים מאלפים
תודה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן