ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבער 2773 צפיות

שבער לפני 12 שנים, 3 חודשים #2305

• shver
  • חבר חדש
יש לי חתן שהתחתן עם בתי בגיל מבוגר ואין להם ילדים יש לו סכרת, ובגלל שהוא בא ממשפחה ברוכת ילדים כל אירוע משפחתית כואב לו, שיש להם ואין לו.
בענין שאנו נמצאים כאן, הבן שלי אמר שהוא ראה שהוא הסתכל בסרט מאוד לא בסדר והשארתי המחשב פתוח יום אחד והוא ישב ערום וגלש לחפש נשים ערומות.
השארתי את המדריך שיוכול לראות, הוא הסתכל קצת אבל מעוד מיואש מהחיים, והוא כמת לא מתפלל או בלי חשק
איך אני יכול לעזור לו?
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: שבער לפני 12 שנים, 3 חודשים #2342

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אז דע לך!
דבר ראשון אל תצטער על חתנך, הוא לא עושה משהו בגלל שרוצה לחטוא, אלא מטבע האדם יש לו אהבת נשים, וזה טבע שטבע בנו הבורא יתברך, והוא טבע אותנו בטבע זה למטרה מסויימת, ואנו אמורים להשתמש עם הטבע הזה רק לצורך זה, אך לפעמים האהבה הזו גולשת לפסים לא נכונים, אבל מכאן ועד להגיד שהוא חוטא, זה לא.

הדבר הנכון לעשות, הוא כמובן טיפולי פוריות, אך בנוסף לזה ללכת לטיפול פסיכולוגי, להשקיט את נפשו הסוערת, הן מבחינת המשפחה, והן מבחינת האהבה השלילית.

אני לא מתיימר להיות מומחה בתחום זה, אך זה מה שנכון לעניות דעתי.

תוכל ליצור קשר עם הקו החם ולקבל עזרה על טיפול מתאים, ומטפל מתאים.

הדבר הכי חיוני היא להרעיף עליו מאהבתך, וח"ו להראות לו שאתה יודע או חושב עליו שהוא גולש למקומות אסורים, כי אז תיפגע השלום-בית והביטחון-עצמי, וייכנס לדיכאון מסויים, והמצב יהיה גרוע עוד יותר.

מקוה לשמוע בשורות טובות

משה
וצוות הפורום

בעניין: שבער לפני 12 שנים, 3 חודשים #2347

• סבבה
  • דירוג זהב
כמו שמשה אמר
הוא לא נכנס לאתרים כאלה בכוונה
היצר שלו מתגבר עליו והוא יושב ותאמין לי שגם לי זה קורה וזה לא קל אבל אני מאמין שאם הואי רצה הוא יצליח
בהצלחה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: שבער לפני 12 שנים, 3 חודשים #2364

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני יכול להגיד מנסיון ששום מדריך ושום נסיון לעשות "תשובה" לא יעזור לו. אם הוא הגיע למצב שהוא מכור, הוא צריך טיפול מקצועי.

אישית אני באמצע תהליך עם פסיכולוג (וגם קבוצת תמיכה) ואני מבין שכל הנסיונות שלי לצאת מהמצב עד היום רק החמירו את המצב. לא משנה כמה התחרטתי על מעשיי, ולא משנה כמה ידעתי שזה יהרוס לי את כל החיים, לא היה לי את הכח לעצור.

אני עדיין רחוק מהחלמה מלאה, ואני מתפלל לה' שיעזור לי להמשיך בדרך, אבל עכשיו אני יודע שיש סיכוי.

הצעד הראשון זה שהוא (ובמקרה הזה גם בני המשפחה) יבינו שמדובר במחלה שנקראת התמכרות ושאין דרך לצאת ממנה בלי טיפול. ההודאה בכישלון היא מרכיב מאוד מאוד מרכזי בדרך להחלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שבער לפני 12 שנים, 3 חודשים #2419

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אגב זלמן
תספר לנו איך הולך איתך?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן