ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם 1757 צפיות

שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22818

שלום לכול הנלחמים,
לא הלאה אותכם בקורות חיי כרגע, רק אני מניח שאני ואתם נמצאים באותה סירה, סירה קטנה בים של פורנו, פריצות ברחובות ובכל אמצעי התקשורת, מין תפס אצלנו מקום מרכזי בחיים, כל כך מרכזי שהוא דחק החוצה את הדברים הכי חשובים שיש ונשארנו אומללים.
אני בן 36, ומכור למין מגיל 13, סוף סוף התוועדתי לסקסואליסטים אוננימים, התחלתי ללכת לפגישות ואני מקווה שבעזרת השם התוכנית הזאת תיגמול אותי, היא גמלה רבים אחרים ככה שזה מאד מעודד אותי.

יש לי רעיון שלדעתי יוכל לעזור לאחרים ואני מבקש לעשות אותו בשיתוף פעולה איתכם.
ערוץ יו טיוב עם מסרים קצרים מעודדים בנושא.
סירטונים של בין דקה לחמש דקות, שיתנו מסר מועדד, פשוט אפשר להקליט מסר קצר באמצעות הטלפון הנייד, או המחשב, לשלוח לי באימייל, אני הערוך זאת עם רקע מתאים והעלה ליו טיוב לערוץ שיעסוק בנושא.
מה אתם חושבים על זה? יש סיכוי? תסכימו לשתף פעולה?

תודה רבה לכם.

בעניין: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22820

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום, ברוך הבא חיים.
באמת נשמח לקרוא את הסיפור שלך, ובעיקר על דרך ההתמודדות שלך, ולהכיר אותך יותר. כמובן באנונימיות....
הרעיון נשמע טוב, אם המטרה היא להגיע לסקסוהוליסטים שעוד לא מצאו את הדרך, ולהפנות אותם לכאן.
זה יכול להיות כמו המייל היומי, מסרים כאלה. או סיפורים של חולים שמחלימים, שיהוו עדות לכך שיש דרך מועילה.
זה יכול להיות גם מסר כתוב עם מוסיקה ברקע, ויכול להיות שישלחו לך דברים כתובים שאתה תקריא ותעוות את הקול...
מבחינתי אחלה רעיון.
חזק ואמץ.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22822

• לב מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר ותיק
לא נראה לי שהרבה יסכימו לשתף פעולה
אני אישית הייתי שמח להישאר לגמרי אנונימי
אבל לצורך התכנית פרצתי לאחרונה את מסך האנונימיות במידת מה לצורך ההשתתפות בתכנית 12 הצעדים (טלפונית)
אבל לתלות את הכביסה המלוכלכת שלי ברחוב? לא נראה לי שיקרה בגלגול הזה...
"ותן בלבנו הכנעה וענווה"
אל תטעה בין שברון-לב לבין עצבות ודיכאון.
דיכאון הוא כעס, תלונה נגד האל משום שלא נתן לך את מבוקשך.
אך כשלבך שבור, דומה אתה לילד קטן הבוכה משום שאביו נמצא רחוק ממנו.
(רבי נחמן מברסלב)

בעניין: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22824

אין ברעיון שום חשיפה, מקליטים עם מיקרופון בלבד כקובץ אודיו, לא רואים פנים ולא יפןרסם שם, רק כותרת לסירטון ותגיות.
תודה.

בעניין: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22831

• נעם ה'
שלום חיים נקיים,
ברוך הבא. גילי כגילך והתמכרתי מעט לפניך. תוכל לקרוא את כל ההיסטוריה שלי בהודאות הקודמות שלי. אשמח שתרחיב על עצמך. זה לא מלאה, להיפך זה מלמד אותנו על המחלה שלנו ועל דרכי ההתמודדות איתה. זה מחדד אצלינו את המסרים ועוזר לך בהחלמה.

לגבי הרעיון, אני באופן אישי מקבל בחילה מהיו טיוב לכן לא אוכל לעזור לך. אני מניח שיחזקאל, מנהל האתר ישמח לעזרתך. נראה לי שכך הדברים עשויים טוב יותר.
רק טוב,
נעם
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם אני חבר חדש עם רעיון - אשמח לשמוע את דעתכם לפני 11 שנים, 4 חודשים #22912

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום שלום וברוך הבא.

כפי שכבר הקדימוני סיפורך חשוב להחלמתי ולהחלמתך. חשוב שתשחרר לחץ. גם סיפורי נמצא כאן. טרם נלאתי לקרא סיפרים כאן!

יו-טיוב? אני נפלתי שם! (ולא רק) וגם כשחיפשתי שיעורי תורה. אך אם מטרתינו הוא לעזור למשתמשי יו-טיוב הרי שעדיף שיראו את זה ע"פ דברים אחרים. (דעתי האישית)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן