ברוכים הבאים, אורח

בתחילת הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בתחילת הדרך 2930 צפיות

בתחילת הדרך לפני 12 שנים, 4 חודשים #2259

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום לכולם,

אני די בתחילת דרכי עם GYE, אבל נראה לי שמה שחשוב זה שסוף סוף יש תכנית שאני יודע שבזכותה בסופו של דבר - עם הרבה רצון טוב והרבה מאמץ - אוכל להגיע לשפיות.

אני נשוי ואב לארבעה ילדים, ובמשך השנים האחרונות ניסיתי בכל דרך להיגמל מההתמכרות אבל בסופו של דבר תמיד חזרתי חזרה לתחתית, רק שכל פעם הנפילה היתה עמוקה יותר והגעתי למקומות נמוכים יותר. היתה לי אפילו כמעט שנה שלימה שהצלחתי להישאר נקי במאמצים עילאיים, אבל בסופו של דבר זה לא החזיק מעמד. בלית ברירה פניתי לטיפול מקצועי ושם שמעתי על האתר הזה ועל תכנית שתיים עשרה השלבים ומאז אני כאן.

קצת יומרני במצבי כבר לכתוב על תובנות, כיון שאני בטוח שהדרך הקשה עדיין לפניי, וברור לי שכמה שבועות של נקיות עדיין לא מעידים על כלום, ובכל זאת אני מרשה לעצמי בזהירות לומר מה שהבנתי:

כל זמן שנתייחס להתמכרות בתור "יצר הרע" - המצב רק יחמיר. ידוע שידיעת המחלה היא חצי תרופה, ובמקרה שלי היה קשה מאוד להודות שאני לא עוד בן אדם עם יצר כמו כולם אלא מכור למין. וכל זמן שלא יודעים מה המחלה - אז גם לא יודעים מה התרופה לתת לאותה מחלה. אין ברירה ואני חייב להודות: במשך השנים הפכתי למכור לכל דבר וענין, ולכן שום "תשובה" לא תעזור במצבי אלא רק טיפול מקצועי.

אני מתפלל שאוכל להמשיך לדווח כאן על התקדמות חיובית בקרוב
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: בתחילת הדרך לפני 12 שנים, 4 חודשים #2276

• hamanarasha
  • חבר קבוע
אפשר לשאול מה הכוונה טיפול מקצועי
בברכה
המכור

בעניין: בתחילת הדרך לפני 12 שנים, 4 חודשים #2285

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
טיפול מקצועי מבחינתי היה ללכת לפסיכולוג שמתמחה בתחוםה הזה בדיוק: התמכרות למין.

בפועל עם תחילת הטיפול על ידי הפסיכולוג הוא המליץ לי גם על קבוצת תמיכה בשיטה של 12 הצעדים.

שני הדברים יחד הם מתכון די אפקטיבי לשחרור מההתמכרות ולחיים בריאים וטובים יותר.

כפי שכתבתי, אני עדיין לא יכול לומר שניצחתי או משהו בסגנון, אבל החודש האחרון שהיה נקי לחלוטין מוכיח שיש על מה לדבר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן