ברוכים הבאים, אורח

ברוכים הנמצאים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברוכים הנמצאים 2327 צפיות

ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22524

• מאיר (איך)
‏גילוי טפח על עצמי

ראשית כל אני מתנצל על אי הסדר וחוסר האתיקה שיהיו חלק מתגובתי, ולא שאיני מכבד ומעריך אתכם, תבינו שזה לא בא מזלזול כלל וכלל, להיפך אני מעריץ את כל יחיד ויחד שנמצא פה על אף כל הקשיים שהוא עובר ולא מתייאש, עובדים עבודת פרך מתקדמים לאט ובטוח לעבר היעד הנכסף של "להישאר נקי" ויודעים שכמכורים לעולם לא נוכל לנוח על זרי הדפנה אלא תמיד תישאר לנו מלחמת חורמה בענין הזה, ליבי ליבי איתכם ומתפלל ומייחל להצלכתכם ולהחלמתכם המהירה בדרך קלה עם כמה שפחות מכשולים ועגמ"נ בדרך! ועל אף כל ההערכה כלפיכם כנ"ל, תגובתי אולי תהיה באופן לא מסודר כ"כ וטעמי ונימוקי עימי כי ראיתי שאם אחכה לזמן שתהיה לי, כדי לרשום ולערוך באופן מסודר את תגובתי הרבה מים עוד יזרמו בכינרת (והכוונה גם ובעיקר למים הזיידונים ששטפונו) ולכן החלטתי אני מתחיל לכתוב ומפקיד בזאת את כל עבודת הכתיבה לליבי השותת, וזה החלי:
נראה לי שקורות החיים שלנו (בעניין שלשמו התכנסנו כאן כמובן) הם מאוד מאוד דומים אחד לשני עם שינויים ממש שוליים בסדר ובאופן השתלשלות העניינים.
אני בעצם התוודעתי לתאווה על ידי חבר ילדות שהתחיל לשחק איתי. כמובן שלא רציתי וסירבתי, אבל מובן מאיליו שגם לי היתה יצר הרע בעניין וככה לאט לאט השתכנעתי ונכנעתי איליו, האמת שתמיד הוא כבר החזיק בדרגה ובשלב מתקדם יותר שאני עוד לא הסכמתי ללכת כ"כ רחוק אבל בגדול היינו שותפים לדבר עבירה. ואז התחיל ימי הבחרות והענין נמשך, וברוב הפעמים עם הפסקות די ארוכות של כמה שבועות, וככה עברו להם כמה שנים טובות מימי הנערות שלי. ואז לשמחתי הרבה נפרדנו ואם חשבתי לתומי שהעניין נגמר ראיתי שטעיתי ובגדול ואסביר לכם גם למה אז בתקופה ההוא גיליתי את האוננות ומאז לא יכולתי להשתחרר מזה. כמובן שהיו תקופות טובות יותר או פחות אבל בגדול נכשלתי ונכשלתי וכמו כל אחד שנכשל שיודע מה טומן בחובו את המשפטים האחרונים שלי כשאני מתאר במילים ספורות שנות הבחרות הנהדרים שעברו עלי עם "דם ואש ותימרות עשן" עוד קבלה ועוד קבלה עוד החלטה נחרצה שמהיום חסל סדר כל הענין הזה וכל פעם עם תקווה ואופטימיות מחודשת ועם מרץ נעורים אבל כמובן שנפלתי פעם אחרי פעם, רק אבי שבשמים יודע כמה כאב לי כמה דם הקאתי וכמה נשברתי כל פעם מחדש. חרוט לי בזכרוני פעם אחת שהיתה לי קבלה והחלטה נחרצה במיוחד ובדיוק (בדיוק? כנראה שהיצר עבד שעות נוספות...) היתה לי נסיון ענקקקקק אה ו...ניצחתי אותו אה טעמו הטוב של הניצחון עוד לא מש מזכרוני ואני בטוח וסומך על אבי שבשמים שיזכור לי חסד נעוריי לתמיד. נחזור איפה שהיינו היה לי שנים קשות ומפרכות(ולא שתטעו היה לי כמובן תקופות טובות יותר ואפילו בתקופות הפחות טובות לא הייתי בדיכאון או מה ניהלתי חיים רגילים לחלוטין, אבל כשאנחנו מדבררים על העניין והזוית הזה בחיים שלי זה התיאור).
ואז התחתנתי! תמיד חיכיתי לרגע הזה חשבתי לתומי שאז הכל יהיה מאחוריי ואתם הרי כבר רואים את הסוף אם אני נמצא פה בחודשים הראשונים אכן הייתי נקי לגמרי אבל אט אט חזר היצר לעבוד ובכוחות מחודשים אז היה לי תקופה שגיליתי את האינטרנט על כל מעלליו והנפילות היו הרבה יותר חזקות ועמוקות היו הרהורים היו אוננות  אבל מכיון שאני לא עובד על האינטרנט באופן קבוע אני לא נכשל כל יום ואף לא כל שבוע לפעמים גם עוברות חודשים שאני לא נכשל אבל אני הרי רואה שאם לא אטפל בעצמי ואצעד להחלמה של המחלה הארורה הזאת תמיד תהיה לי מלחמה קשה ועזה בעניין ואיני יודע באיזה פינה הוא יארוב לי ובאיזה יום ישתנו הנתונים  ואמצא את עצמי חסר ארסנל כלים ראוי להתמודדות איתו אז באתי לפה להתחזק ולחזק ואני מקווה שאפיק תועלת.
תודה שהייתם איתי ושמעתם אותי עד עכשיו איחויליי מעומק ליבי שתגיעו לדרך הנכונה והסלולה עם כמה שפחות פציעות וחבלות!!!
נ.ב כמובן שיש לי עוד הרבה מה להוסיף אבל הרגשתי שדבר ראשון אני צריך להתחיל במשהוא ואז נמשיך אם תתענינו.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22527

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה לך איך יקר על השיתוף
אני גם די חדש כאן (פחות מחודש) והתועלת עבורי רבה.
יש כאן חברים נהדרים שברוב כנותם פתחו לי פתח ענק בתוך הלב שלי להבין את עצמי.
יש כאן עבודת ה' טהורה ומזוקקת.
למדתי שההתמכרות היא בריחה... כיום כשאני במצב בריחה, אני בורח קודם כל לכאן...
מאחל לעצמי לך ולכל העולם שלא נצטרך יותר לברוח ונהיה שמחים עם עצמנו.
נשמח להמשיך לשמוע ממך עוד...
לילה טוב חבר יקר
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22529

• (אם נפלתי ...)- קמתי!!
אחי הטוב!
אנחנו כאן ביחד!
וה' איתנו כאן.
ואתה באת והצטרפת אלינו והבאת איתך אור חדש של אדם נפלא שרוצה לחיות נכון, שרוצה שאור ה',  ורק אור ה' יהיה זה שמוביל אותו. וואו איזו הצהרת נאמנות. בתוך הבור. כשהאווירה בעולם היא רדיפה אחרי סיפוק מיידי ומהיר, עומד אדם וזועק שהוא רוצה את ה'.
איזה כוח גדול. הבאת לקבוצה הזו.
גם אני חדש כאן. אבל כבר מרגיש את הרוח הזו.
אנשים קוראים לה'.
ובצאתי לקראתך לקראתי מצאתיך
שנזכה כולנו יחד להצליח. חזק ואמץ!

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22543

ברוך הבא חבר יקר !
מאחל לך החלמה מלאה , מקווה שתמצא פה בפורום ובתוכנית בכלל מזור .
חזק ואמץ !

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22546

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אחי היקר
המסלול שלך בהחלט תואם את המסלול של רבים וטובים שפה ועוד רבים וטובים שבעזרת ה' יהיו פה.
המטרה שלנו כעת היא לבנות את עצמינו מחדש.
חייבים לחזק\לבנות את הביצורים מהתחלה, מהיסודות.
יש פה תוכניות מעולות שעוזרות מאוד אני ממליץ לך להצטרך
תראה אני פה פחות משבוע, אבל השינוי שהמקום הזה נתן בי הוא מדהים
אני רק מתפלל שיהיה לי את הכוחות והשכל להמשיך עם השינוי הזה הלאה "רק היום- כל יום"
בהרבה אהבה
אחיך
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22746

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
כפי שהקדמת כולנו פחות או יותר באותה סירה. השאלה מה עושים כאן? כשאני התחלתי את דרכי בפורום פחדתי פחד מוות מחשיפה. היום אני מצלצל לחברים ולקבוצות באופן יום-יומי (כמעט) ועם ספונסור מתחיל בצעדה.

בהצלחה וברוך בואך למשכנותינו.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22751

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא איך היקר,
ותודה על השיתוף הכנה.

כולנ מבינים אותך,
אני מזדהה עם זה שחשבת שאחרי החתונה הסיוט נגמר...

בגדול אני מקבל פה מנת החלמה יומיומית,
ואני לא מתכוון לעזוב.
מאחל לך להישאר איתנו ולהחלים.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 4 חודשים #22793

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
אחי אחי
שנזכה לעבור את הגלגול הזה בשלום, מה שחטפת והכנסת לשק, שלך
חיים מטורפים, הסתר בתוך הסתר, הס"א בקומבינות האחרונות של סוף הגלות, מליארדים של אנשים שלא יודעים מימינם ומשמאלם, יתיי ולא אחמיניה, על כל שאר הזמן שאתה לא נופל אשריך! ה' מזכה אותך להתגבר לפעמים ולעבוד אותו, אם ה' לא ישמור עיר שווא שקד שומר, חיים בעולם שחושבים שמגיע לך הכל, מי יודע כמה חובות יש לנו עוד מגילגולים קודמים? כמה לא זכו בכלל להריח ריח של תורה או אפילו לראות איך נראית גמרא?
זכינו הרבה ואנו רוצים עוד ומתייאשים שלא מקבלים...

אבא אנחנו רוצים עוד!!!!

תאמין לי שאני מתבייש לכתוב דברים כאלו, זה פשוט יוצא ואני כותב, לא מתכנן, פשוט כותב.

אחי, תצליח ותאמין וה' יתברך יעזור ויציל אותנו ויקרב אותנו בחסדו.

כולנו מסובכים עם יצר, תאוות, כולם רבים עם כולם והיצר מביט מהצד וצוחק עלינו, ואח"כ מלשין.
יש מלחמה, אחת ויחידה, עם אוייב אחד ויחיד (עד כמה ששקר יכול להיות יחיד...)
"אבוד" זה משהו שלא קיים

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 2 חודשים #26655

• מאיר (איך)
תודה! תודה!
חברים יקרים על התגובות החמות!
יחד נעבוד ונלחם עד שנגיע בעזרתו יתברך לאנשהוא

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 2 חודשים #26664

• יוסף (יהודה)
איך היקר, לאיפה נעלמת לנו?
אל תעזוב אותנו, השאר ושתף אותנו במה שעובר עליך. מניסיוני האישי- זה עוזר.
אל תעלם לנו, השאר איתנו! תוכל ללמוד פה דברים נפלאים. אני למדתי פה איך להפסיק להילחם ולהתחיל למסור לה' את המלחמה.
זה לא פשוט ודורש שינוי בכל הגישה בחיים, גם בדברים הכי קשים. זה דורש הרבה נכונות וכנות. אבל זה אפשרי!
תוכל לגלות פה את המקור לבעייתנו ולמצוא פה רפואה למחלתנו הקשה.
אפילו ניתן להגיד, שאפשר למצוא פה את אלוקים.

בהצלחה לכולנו!
חודש טוב ושמח, לילה טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: ברוכים הנמצאים לפני 11 שנים, 2 חודשים #26683

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
תודה על השיתוף, חזק ואמץ.
הצלחה מרובה וחודש טוב,
אין יאוש.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן