ברוכים הבאים, אורח

המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה 2094 צפיות

המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #21948

• דודי
  • חבר חדש
רק כדי שהסיפור שלי יצא ממני אל איזה מקום בעולם כי אני מרגיש בו בודד ואובד עצות. בגיל שבע כבר הכרתי את האוננות ומאז עד היום לא חלפו עלי יותר משלוש שבועות נקיים, ככה זה עד גיל 35 + כשלבנתיים הקמתי בית ב"ה והתברכתי בכל טוב שאני מאחל אותו לכל עם ישראל.  מימיני ומשמאלי סובלים הרבה, ואני יש לי טוב, וחוטא. עברה עלי ילדות מלאה אוננות וקצת עם מפגשי ילדים, ובבחרות ביליתי הרבה על הצצות בשירותים ובמקוואות וזה המשיך גם אחרי הנישואין, ועד היום במקוואות זה רודף אותי. בנס מעולם לא נפלתי למשכב זכור, ולקשר עם נשים זרות, רק מפגשים קצרים מאד עם כמה גברים בודדים שהסתיימו באוננות ובבריחה מהמקום מרוב בושה, וכמה במצלמה. למרות נישואין מאושרים מאד כביכול.

בבחרותי היו הרבה רכישות של עיתונים וכאלה, וכשבא האינטרנט זה המשיך פה. ובגלל שאני כפייתי,  גם באוננות (פעמים אנספור ברצף) וגם בשעות על האינטרנט  לכן חסמתי את עצמי בצורה בלתי עקיפה, אבל  אני יכול לעקוף חלקית לפעמים, וגם אם אני מנוע משיא הלכלוך אבל יש די בזה כדי להציץ פה ושם ולהתגרות.

כשהכל חסום, זה קופץ לי לראש במקוה, וכשאני לא הולך למקוה זה קופץ לי לראש בעבודה, מהמחשבות, ובסך הכל אני נתון תחת מתקפה תמידית.  לפעמים אני לא בטוח שאני רוצה לוותר, אני הולך לישון ומחפש בארון שיש בראש איזה מחשבה להוציא וליהנות ממנה.  חיי הרוסים.  אלפי שעות בחיי ירדו לטמיון על השטויות האלה. הזהות שלי בעיני עצמי די מטושטשת .לא יודע להחליט איפה אני בקטע הזה של הגמילה. כי גם אקבל על עצמי להפסיק, אני בטוח שזה לא יחזיק. ואיזה תשובה היא כשהכל לא ברור ככה. 

עברתי בעבר טיפול פסיכולוגי, ולא הצליח.  הקטע הזה עם 12 צעדים לא בשבילי, ואין לי כח להסביר ורצון להסביר למה,  אבל זה סופית, ובבקשה אל תדברו איתי על זה, לא בא בחשבון, לא טלפונית ולא קבוצתית. אנ יאפילו לא פותח פה את החומר שיש על זה.

תתפלאו לשמוע, אני מרגיש שיש לי תקוה ויכולת לצאת, למרות הכל, אבל אני צריך איזה חבר שיעשה איתי את הדרך. לפחות את ההתחלה. והאמת ואל תצחקו, אני לא כ"כ בטוח שזה יצליח ואני לא כ"כ בטוח שיש לי סיכוי,  והקטע הזה רק יוכיח לכם כמה אני מסופק ביני לעצמי.

לא יודע מה מוצא חן בעיני קטעי גוף מסוימים עד שזה נחשב לי הנוף הכי יפה בעולם. לא יודע מה מצאתי בלראות ולחשוב ולדמיין על זה.  לבנתיים הגוף רצוץ והנפש פצועה והתסכול כ"כ עמוק שאני פוחד לגעת בו ולהוציא אותו. 

יש פה מישהו שיבין אותי ושיתן לי סיכוי בלי 12 צעדים? יש פה מישהו שהיה במצב הנורא הזה והצליח לצאת מזה? יש פה איזה מישהו שיבוא הציל אותי?  או שאני עומד להיות זקן נואף, ואיבדתי שתי עולמות.

דודי
w5386630@gmail.com

אני מבקש להגיב לי רק באימייל, כי אני חייב לצאת ולחסום בחסימה טוטלית שלא מניחה לי להיכנס לפה.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הסיפור שלי והמצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים לפני 11 שנים, 5 חודשים #21951

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
היי דודי
לצערי הרב אני גיליתי שאני חולה רק לפני שש שבועות
גם אני מנסה לעשות את התהליך לא בעזרת 12 הצעדים
בצורה פורמלית
אלא לקחת מהתוכנית את מש שמתאים לי ובסדר שאני בוחר
אני לא מספיק בעל נסיון כדי להגיד לך כמה טוב זה עובד
אבל בינתים זה עובד

מה שכן אתה צריך מ12 הצעדים
זה הצעד הראשון
הכרה שאתה מכור ומאסת באמת בדרך החיים הזאת  וחשוב לא פחות שאתה מוכן לעשות הרבה מאד כדי לתקן את זה

בלי הההכרה הזאת
ובלי הנחישות הזאת
שום תוכנית לא תעבוד

אנחנו כמכורים הבטחנו והגענו למסקנות ונחישות להלחם עשרות פעמים ותמיד נפלנו

ההכרה והנחישות שלך היום צריכה להיות אחרת
מבעבר ורק אתה יודע מה אתה באמת מרגיש

בעניין: הסיפור שלי והמצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים לפני 11 שנים, 5 חודשים #21954

• דודי
  • חבר חדש
לאינונאימי

אם התכוונת בציטוטים האלה ללגלג עלי,  או להוכיח לי בלגלוג הציני הזה שבכל זאת אני חייב 12 צעדים - זה לא יפה מצדך

בעניין: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #21969

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 289 ימים
  • דירוג פלטיניום
דודי היקר ברוכים הבאים

בכל זאת...
נשמח לשמוע ממך אפילו רק במקצת..

מה כל כך מרתיע אותך בדרך הצעדים??

בעניין: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #21976

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני האדם האחרון שיאמר על מישהו בעולם שהוא מכור, ועוד פחות מכך אומר לאדם אחר שאין דרך אחרת לצאת מההתמכרות.

אבל יש דבר שאני לא מוכן אליו בנוגע להחלמה שלי. אני לא מוכן לשום "אבל". כשאני מצהיר שאני רוצה להחלים, זה אומר שאני מוכן לכל דבר, נקודה. לעומת זאת אם אני אומר שאני מוכן להחלים אבל לא מוכן לדבר מסויים - אני בעצם אומר שאני לא מוכן להחלים.

זה לא נוגע האם הדבר שאינני מוכן לעשותו הוא הצעדים הוא טיפול פסיכולוגי או ש"י טבילות. הנקודה היא שאבדה לי השליטה על חיי ואני מוכן לעשות ה-כ-ל כדי לקבל אותה בחזרה.

הדברים לא נאמרים בציניות אלא מתוך כאב ואהבה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #21981

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך. גם אני כמוך חיפשתי רבות דרכים שאיננה דרך הצעדים. אך עדיין לא מצאתי. אם תגלה משהו שהוכח אשמח להצטרף. לע"ע אני נשאר כאן. כל אשר ניסיתי עד היום לא עבד אצלי.

בכל מקרה אני מברך אותך שתצליח בכל דרך שהבורא סלל לך.

ו-לא! אין לי מטרה לפגוע באדם או לייאש אדם! אל תקח את זה אישי רק כתבתי על-עצמי. לא מכיר אותך ולא יודע מה יהיה טוב עבורך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #22086

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
דודי היקר
ואהבת לרעך כמוך זה כלל גדול בתורה
ואידך זיל גמור
והלכה כבית הלל
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: המצב שלי, רוצה להיגמל אבל בלי 12 צעדים - תגובות רק באימייל, תודה לפני 11 שנים, 5 חודשים #22102

לדודי היקר,
אני מאחל לך שתמצא שותף לאימייל כפי שאתה רוצה, ותוכל דרך קח להשתחרר מהעול, לפחות הראשוני, של פורקן הנפש, שאני בטוח שהוא סוער, בתוך תוכך.

בסופו של יום, כל אחד בוחר לעצמו את הדרך שמתאימה לו, אם הגעת לכאן, לפורום שמבוסס על תכנית 12 הצעדים, מן הסתם, או לא חיפשת מספיק טוב דרכים לפרוק מעליך את העומס הנפשי המצטבר, או שבתוך תוכך יש בך תקווה שכאן בעזרת התכנית אפשר לעזור לך.

אני יכול להציע עבורך מספר דרכים ליציאה מהמצב שלך, שלכל אחת יש את ההוכחות שלה כמה היא עובדת ומצליחה להוציא אנשים מהתמכרויות למיניהם כולל התמכרות למין.

אך מבחר הדרכים איננו משנה, מה שמשנה זו נטיית הלב שלך, לאן הוא מושך אותך, לאיזו דרך, ו...

אם עדיין לא מצאת את הדרך שלך לצאת מסבך חייך, אני בטוח שתוכל למצוא כאן קצת, ממש קצת, שלוות נפש מרגיעה, שאותי לפעמים היא גם משמחת ומשעשעת, ובעיקר עוזרת לפרוק מתחים שליליים ומחשבות לא טובות.

מקווה שעזרתי במשהו, ובהצלחה בדרכך...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן