ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מי אני? 2402 צפיות

מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21143

שלום לכל החברים הנפלאים.

לאחר מספר תגובות שלי בפורומים השונים, אציג את עצמי.
הדחף שלי הוא פשוט להסתתר מאחורי כשרון כתיבה ולכסות על המצב העכשווי שלי. בעצת הספונסר ובאומץ שקיבלתי מאלוקים, אני כותב את זה.

אז ככה, אני נקי שלשה ימים. זה לא מובן מאליו בכלל. זה נס!
חבר'ה! זה בזכותכם!
בזכות החמימות פה בפורום, בזכות הכנו והנכונות. גם בזכות הכאב של אלה שעדיין - כמוני - קרובים במידה זו או אחרת לשימוש.

למה זה נס שאני נקי?
כי השימוש שלי הוא בעיקר מול אינטרנט - פורנו וצ'טים.
בשבועיים האחרונים חזרתי להשתמש אחרי חודש נקיות. כשהתחלתי לקרוא ולכתוב בפורום, יצא לי החשק להשתמש. אני עדיין עם אינטרנט פתוח, אך לא נכנסתי "לשם" שלשה ימים! נס!
אני יודע שאין ביטוח לאף אחד. אבל כרגע, אתם נותנים כח ועצמה כנגד התאוה.

אז, תודה.

ותודה לאלוקים על האומץ.

אמשיך לסיפור שלי.

אני חרדי, בשנות השלשים המוקדמות, נשוי +.
בגיל צעיר גיליתי את האוננות שהפכה למקור הנאה פרטי ביני לבין עצמי. בבי"ס היו "משחקים" בין הילדים, ונמשך גם לישיבה. מדי פעם היה גם מעט פורנו.
חשבתי שהנישואין יפתרו חלק מהבעיה, אך לאחר שהכנסתי מחשב הביתה, המחלה הדרדרה וגיליתי גם את הצ'טים. היו לי כמה קשרים שסחטו אותי רגשית והיה לי גם מקרה של מספר ימי נתק רגשי מהסביבה כמוהם לא חוויתי בחיי.
אשתי גילתה מדי פעם על הפורנו והצ'טים, כמובן שהיו הבטחות, ועוד יותר מובן שלא הצלחתי לעמוד בהן.
כשאשתי ראתה שההדרדרות בלתי נסבלת ובלתי מתקבלת על הדעת, פנינו לעזרה, ובעקבות כך הגעתי לקבוצות של SA.
אני בתכנית כ-3 שנים.
מעט לאחר שנכנסתי, לקחתי ספונסר ועליתי על דרך. די התקדמתי בצעדים ובתקופת נקיות של יותר משנה. הרגשתי טוב, עשיתי עבודות שונות של שירות, והרגשתי את הקבלה והחום של החברים. עד שנתקעתי בצעד 9 - בשבילי הקשה עד אז - לשבור את חומת האגו.
אז התחילו המעידות ולאחר כמה חודשים נפלתי לגמרי.
מאז - לפני כשנה וחצי - אני בנפילות. נקי חודש, חודשיים ואפילו שלש. ושוב נופל. לפני כשנה לקחתי פסק זמן ממחשב בכלל. זה החזיק חודשייים ובסופם... שוב שימוש.
גם הנפילה האחרונה היתה לאחר חודש ניתוק ממחשב, אבל בלי תחזוקה של הכניעה. כבר חיכיתי לסוף החודש בשביל להשתמש שוב.

אני יודע שיש הרבה תקוה בתכנית. ידיעה מעצמי. לא מאחרים.
בתחילת דרכי, אמר לי הספונסר דאז: "תגיע למקומות, שלא רק שלא חשבת להגיע אליהם, אלא שלא ידעת שהם בכלל קיימים". באותו הזמן זלזלתי בזה, חשבתי שהוא סתם מנסה לשכנע אותי.
אבל זו היתה אמת לאמיתה!  מהחויה שלי עצמי!
הגעתי למקומות שלא חשבתי שהם קיימים בכלל!
שלווה בבית בזמני לחץ ועומס.  רגעי כנות אמיצה מול אשתי.  טיול פשוט ומשחק עם הילדים.  רגעים של שלווה בלי להתחכך עם הבוס.  חיבור מדהים ומרגש לאלוקים.

הבעיה היתה שלא תחזקתי את הקשר עם אלוקים ועם אחרים. חזרתי לאט לאט לבדידות, לטינות, לפחדים, להתכנס בתוך עצמי.
הדרך הכי מוכרת לי לצאת מהפלונטר של עצמי היא כמובן - תאוה.
במעגל הקסמים הזה אני נמצא שנה וחצי. בא והולך.
אסירות תודה לאלוקים על התמיכה הקבלה והסבלנות של החברים בקבוצות, ובמיוחד על אלו שקרובים אלי ביותר.
מקוה לשמור על הכח שאלוקים שלח לי דרככם, ולהמשיך בדרך.
ביחד אתכם (עד כמה שיתאפשר לי).

אוהב אתכם,
נחוםתקום.

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21151

• yomtov1
  • חבר קבוע
שלום נחוםתקום,

רק על זה שלא נשברת ואתה מנסה שוב קבל לייק גדול.

אחד עם ניסיון כמו שלך ב SA בטח מגיע עם תובנות  שאנשים כמוני מאד יחזקו  ,

ברוכים הבאים

והרבה הצלחה
לפקח עינים עורות להוציא ממסגר אסיר מבית כלא ישבי חשך (ישעיה מב ז)

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21152

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
נחום וואו
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21153

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
גילוי נאות, אני מכיר אותך מיומך הראשון ב S.A. כמעט שלוש שנים... ולכן אכתוב בנימה אישית יותר ממה שאני מורגל כאן - אתה איש מיוחד, נדיר. גם במחלתך. יש בך כל כך הרבה, והמחלה הנוראה הזו מותירה לך כל כך מעט.

כשקדחתי כילד מחום אמא שלי היתה נותנת לי את הסירופ האדום עם הטעם המזעזע (חברים זה היה מעדן.) היא היתה אומרת לי לומר אחריה - יהי רצון שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה כי רופא חינם אתה...

אתה גם מוזמן לומר זאת.
אוהב. וצריך. מאוד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21161

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
נחום תקום

הזכרת לי וורט,

ומשה עניו מכל האדם אשר על פני האדמה...
איך יתכן לומר כזה משפט? הרי ענווה זה ביטול, להרגיש אפס. הרי לאפס כל אחד יכול להגיע עם ביטול עצמי והכנעה?
וכי לא היו יהודים במשך הדורות שאחזו מעצמם אפס?

התשובה היא, שלהיות אפס ולהרגיש אפס, זה לא חכמה...
להיות משה רבינו אבי הנביאים, שדיבר עם ה' פנים בפנים, ואז להרגיש 0 זה עניו מכל האדם.

מכתיבתך, ואופן תגובותיך, אני מזהה בך שאתה מוכשר על !
גם אתה יודע את האמת, ואוחז מעצמך מישהו מיוחד יותר, רמה אחת (לפחות) מעל כולם...  (גם אני כמובן  8) )

ודווקא יהודים כמוך, שבאמת יש להם מה למכור, הקב"ה מתענג על הביטול וההכנעה שלהם כלפיו.
המטרה של הנסיונות-נפילות היא כדי לאפס את האדם ולהראות לו שהוא חסר אונים.
אם היינו מרגישים חסרי אונים שבורי לב וכנועים כל הזמן לקב"ה, לא היה צריך להגיע לכלי הזה שנקרא נפילה.

אבל דווקא אתה, שאתה לא 0
אם תצליח בביטול העצמי וההכנעה, אז יעזבו אותך לנפשך... ויתנו לך לגדול בשקט ובנחת...

זה העומק של למסור את החיים לאבא שבשמים כפי שאנו מבינים אותו...

בהצלחה רבה

אנחנו כאן אתך...
ואתה נחום, אני בטוח שתקום...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21165

• משה "חפץ-חיים"
נחום היקר,
כשקרן פתלוגי, [וסליחה לאסירות על גנבת התואר]
אני מאוד מאוד מעריך את הכנות שהראית,

אני מבין את הקושי שלך, אני אישית אני יודע שאם במצבי הנוכחי אני ישהה ביחוד עם מחשב פתוח, תוך זמן קצר אני ידע "למה כלה נכנסת לחופה".
אני יודע שהמטרה לשנות את הגישה ולא להגביר חסימות, אבל בשלב מוקדם של ההחלמה כשהאדים של התאווה עדיין עולים לי בנחיריים ואני לא על קרקע רוחנית יציבה [אלא עדיין בביצה] אני לא מוכן עדיין למפגש יומיומי עם ליידי תאווה.
אני שמח מאוד על הצטרפותך, בהודעותך אתה יורד לשורש הדברים, ומתנסח בבהירות.
ברוך הבא!

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21173

תודה על התגובות, חברים.

מחמם את הלב, וכשאני יודע שיש חברים מעודדים, הדחפים פוחתים. יש חשק יותר לעשות פעולות של החלמה.
אז תודה. למקצרים ולמאריכים, למזכירים ולמזדהים.

במשך הזמן כשרציתי לשתף חברים על דברים שהתביישתי בהם, מאד חששתי. אך דווקא במקרים כאלה קיבלתי את ההזדהות הגדולה ביותר.
זה היה הנסיון האישי שלי למה שלימדו אותי: אנו מתחברים לאחרים על ידי החולשות שלנו.

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21175

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
התחברתי
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21230

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

כאשר הגיע לכאן לפני כחצי שנה חבר וותיק, מיד רצתי והתחננתי שיספר את סיפורו. אני מרגיש צורך להתחבר אל הוותיקים וללמוד מהם.

אתה לא שונה.

האמת היא שאותך אני רוצה לשמוע אפילו יותר מאשר החברים הנקיים. לספר מה עבד עבורם זה חשוב, אבל לספר מה החזיר אותך לשימוש חשוב לי אפילו יותר.

כן, אני רוצה לשמוע שגם שנה נקיות בתכנית זה לא תעודת ביטוח ושאם לא אתקדם בצעדים - אני אפול ואחזור להשתמש.

אני רוצה לשמוע בדיוק מה עליי לא לעשות כדי לא לחזור אל הגהינום של חיי הקודמים.

ויחד עם זה אני מקווה מאוד לקרוא שאחרי התקופה הקשה של הנפילות עלית בחזרה על הדרך. לא רק עבורך - גם עבורי.

תודה,
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מי אני? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21258

סוד היקר, תודה.

אני מקווה שאכתוב בפורום מתוך מקום של החלמה. בין אם זה יהיה לתת תקוה להתקדם, או להדגיש את הצורך להתרחק מהגיהנום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן