ברוכים הבאים, אורח

הבעיה שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבעיה שלי 3206 צפיות

הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2110

ב"ה

שלום רב
קוראים לי יצחקי, אני סובל מבעיה של אוננות מול פורנו במחשב.
לא נראה לי שאני "מכור" כי אני חי חיים נפלאים ומצליחים, מעולם לא בגדתי באשתי ומעולם לא נגעתי ב"ה באישה אחרת ואו בגבר לשם הנאה מינית.
אני מרוויח ב"ה יפה מאוד אני מבוסס טוב ויציב, ואני מתמצה בתחומים רבים אבל כל כמה ימים אני חייב לאונן. לצערי, להיות מחובר לספק אינטרנט מסונן זה לא פתרון בשבילי (ואני לא יכול להאריך).
האם מישהו יכול לייעץ לי מה לעשות? האם יש אפשרות לשבת מול אינטרנט פרוץ יחסית ולהתגבר? (התקנתי k9 אבל תמיד יש לי אפשרות עקיפה או אתרים שהתוכנה לא מזהה).
אשמח מאוד לקבל ייעוץ והדרכה ואולי בעז"ה אתחיל היום למנות את ה - 90 יום ואח"כ יבואו עוד ימים בעקבותיהם.

תודה רבה
יצחקי

בעניין: הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2115

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא בדיוק מבין מה הבעיה בלסנן - אפילו לפחות סינון נמוך וכדו', - אבל יש עוד אפשרות של WEBCHAVER שהיא לא מסננת אלא מדווחת לחבר שלך על כל אתר שנכנסת, והיא מראה לחבר שלך איזה אתר ואיזה סוג אתר נכנסת, אם תרצה יותר פרטים אפרט.

אך לעצם הענין, אם יש כזה מצב שאתה חייב לאונן, וזה אומר שאתה לא יכול לשלוט בעצמך, אמנם זה עדיין לא התמכרות לגמרי, אך זה בשלבי הכניסה להתמכרות ועליך לעצור את זה בשלב מוקדם ככל האפשר.
לצערינו יש אנשים שמאוננים כמה פעמים כל יום, וגם זה לא מספיק להם, זה שלב שהוא מכור יותר, ועליו לעבוד יותר קשה בכדי להוציא את ההתמכרות מהראש, ועם כל זה הרבה אנשים מצליחים, אבל אתה שעדיין בהתחלה, תדע לך שזה מתחיל רק בכמה ימים, ואח"כ לא שולטים על זה כמו נפילה במדרון חלקלק.

ולענין מה שאמרת שלא נגעת וכו', הרבה אנשים כאן נזהרים מנגיעה, מהרבה סיבות, או שהם פשוט מפחדים להרוס את השלום-בית וכדו', או שהוא לא רוצה להגיע למצב של אל-חזור וכדו', אבל אם זוגתך תחי' לא יודעת מזה, זה כבר לא טוב, זה שאתה מחביא ממנה את הענין לא טוב, זה סוג מסוים של אי-שותפות, אני לא אומר שהכל צריכה לדעת, אבל זה ענין מדי מהותי שהיא לא תדע מזה.

כמו"כ בצפייה על הרבה נשים, ולדאבונינו הם מנסים להתיפות הכי יפה שאפשר, בסוף זה מביא להתאווה להם בתת-מודע, ולפעמים האישה לא תמיד מספקת את הצרכים וכדו', בזמני טהרה, או בשאר זמנים קשים, ואז היצה"ר מחליט שהגיעה השעה להתחיל לנסות להעביר אותך לרשותו, אז לא כדאי להתחיל איתו.

מקוה שהבנת - והעיקר שיהיה לך בהצלחה רבה
האם קראת כבר את המדריך?

בעניין: הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2121

• hamanarasha
  • חבר קבוע
יצחקי שלום
שאלה לי אליך..
האם אתה מרגיש יסודי מצפון אח"כ??

בעניין: הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2149

תודה משה שהגבת לפנייותי
א. אין ספק שיש לי ייסורי מצפון, אחרת הייתי חי עם זה.
ב. אני במצב לא פשוט של אוי לי מיוצרי ואוי לי מיצרי. אני חייב להיות במצב של נסיון, כך זה כבר למעלה מ- 10 שנים. הקב"ה כנראה קבע כך.
ג. חושבני שהרעיון של דיווח לחבר על כל אתר נשמע לי די טוב, רציתי לשמוע על זה יותר פרטים.
אשמח לשוחח איתך או מישהו מקצוען בנושא, אני חייב טיפול דחוףףףףף ביותר.

יצחקי

בעניין: הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2150

איפה אפשר להשיג עזרה מקצועית של מטפל צמוד (בתשלום)?

בעניין: הבעיה שלי לפני 12 שנים, 4 חודשים #2178

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
למה בתשלום? בחינם אתה לא רוצה?
דבר עם הקו החם, או שיעזרו לך או שיתנו לך כתובת של מישהו שיכול לעזור לך.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן