ברוכים הבאים, אורח

שלום לנמצאים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לנמצאים 2397 צפיות

שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20357

• לכוד בנוגה
  • חבר חדש
  • סטטוס: זרקו לי חבל, עוד לא תפסתי
צר לי למצוא אותי מציג את עצמי בפורום כזה, למרות שאם לא אתן לזה צ'אנס, לא אוכל לדעת שעשיתי את הכל כדי להחלץ.

כמה מילים על עצמי:

בסביבתי אני מוכר כמוכשר במיוחד (לא בא להשויץ, ככה חושבים עלי). בטוחים שאני יהודי רציני וירא שמים. האמת? אני באמת כזה. בכל דבר שקשור לענייני רוחניות - אני ראשון, משתדל להרבות מצוות ותורה
עד לתחום של הנושא הזה של הקדושה - צניעות - מיניות - איך קוראים לזה פה בדיוק?
וזה לא שאני רוצה להיות רע. אני פשוט נאבק ונאבק ונופל, בכל פעם מחדש.
לא יודע אם זה משהו בטבע או בפסיכולוגיה.
אני יכול לכתוב עוד הרבה, אבל זה ארוך ואני עדיין לא מספיק מרגיש בנוח לעשות את זה.
תכל'ס, הגעתי למצב שזה השפיע על כל החיים הרוחניים שלי וייאש אותי מהכל, עד שנאלצתי לעשות "הפרדה" בין הרוחניות בכלל לבין התחום הזה, ופשוט לא להאבק בזה בכלל, כי כל מאבק גרר יאוש כולל.
אני לא בטוח שמה שיש פה יעזור לי. אבל לנסות אפשר, נכון?
מה אתם ממליצים? איפה להתחיל?

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20361

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ראשית-כל ברוך הבא.

ו-כן. ישנה הפרדה מוחלטת בין יראת-שמים למחלת האסטמה או ההתמכרות. והרבה דיו כבר נשפך ע"ז. זה שאתה משז"ל או עושה דברים אחרים זה לא הוכחה על חוסר-יראת שמים. והעיצה שנותנים כאן זה להכנע. לוותר. לא להלחם.

השאר נא עמנו. תסתובב קצת בפורום ותראה כיצד תוכל להעזר

הצלחה רבה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20367

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

לא צר לי למצוא את עצמי כאן, דוקא טוב לי. אני שמח למצוא את עצמי כאן כי אחרי עשרים שנים בהם הייתי בדיוק איך שאתה מתאר - היום יש לי חיים שפויים ומאושרים.

לעניני צניעות מיניות וכו' קוראים כאן בשם הכללי "תאווה", או בשפה קצת יותר מדוייקת: התמכרות.

אני מבין מאוד את הייאוש ממנו אתה כותב, אבל אם אתה רוצה לצאת החוצה - יש דרך. אם תרצה גם לשמוע מעט מה עבד עבורי - אשמח לעזור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20407

• לכוד בנוגה
  • חבר חדש
סוד הכניעה:

אני מאושר לראות שיש כאלה שיצאו מזה, ומאוד אודה לך אם תדריך אותי מעט מאיפה להתחיל.

בפעם הראשונה שנכנסתי לפורום הייתי המום מהביטוי שהשתמשת בו "התמכרות". אבל אז עשיתי חושבים, סרקתי את כל ההיסטוריה שלי וראיתי שכן - אין לזה הסבר אחר.

אני מתכונן מחר לכתוב לעצמי את כל המעברים שההתמכרות הזאת עשתה במשך הזמן, כדי לזהות אותה במדוייק.

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20409

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר יקר וברוך הבא
כפי שהקדימוני, הגעת למקום הנכון!
היאוש שנשמע מדברך מבשר על פתיחת דלת לחיים חדשים שתוכל לראות בקרוב! אם רק תרצה..
השאר עימנו

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20411

• סוד הכניעה
  • מנהל
אספר לך מה עבד עבורי, ואין סיבה שלא יעבוד עבורך.

ראה, הגעתי לכאן מכור ומשומש עד לשד עצמותיי, ואז שמעתי על תכנית שנקראת 12 הצעדים והיא תכנית רוחנית להתמודדות עם התמכרויות. פעלתי כפי שהורו לי ומאז - חסד אלוקים, לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי, כל יום רק להיום.

הצעד הראשון להחלמה הוא בדיוק מה שאתה עושה ברגעים אלו: ההבנה שאני מכור. יתירה מכך, התכנון שלך להעלות על הכתב את היסטוריית ההתמכרות היא מצוינת וזאת ההדרכה לכל אחד שמגיע לתכנית הצעדים. זה נקרא "לכתוב את הצעד הראשון", דהיינו לכתוב את ההיסטוריה ואז להודות שאנחנו מכורים וכי אבדה לנו השליטה על חיינו.

הייתי מציע לך להצטרף לאחת הקבוצות בהקדם, לקבל ספונסר שילווה אותך ולצעוד בדרך הצעדים.

בהצלחה חבר יקר!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20534

• לכוד בנוגה
  • חבר חדש
תודה לכולכם על העידוד וקבלת הפנים.
סוד הכניעה, התחלתי לכתוב היום והזכרונות זורמים לי מהראש אל המקלדת, כתבתי וכתבתי ולא סיימתי (ואני יודע לקצר)
אם מקודם היה לי ספק בכך שזו התמכרות, עכשיו אני בטוח.

כמה שאלות, ברשותך:
א. יש אנשים שיש להם נטייה להתמכרות יותר מאחרים?
ב. איפה מצטרפים לקבוצה, והאם זה דורש ממני חשיפה כלשהי.
תודה.

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20550

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
על שאלה א' אשאיר לאחרים (מנוסים יותר ממני בתחום) להשיב.

בקשר לשאלתך השניה הרי שיש שני סוגים של קבוצות. האחת טלפונית-אנונימית בה אינך חייב להזדהות בשמך. תוכל בחלט להשתמש בכינויים. והשניה היא "מפגש-חי" פנים בפנים.

המלצתי האישית (ואתה לא חייב לקבל זאת) היא לעשות מה שרבים מחבירינו עשו (כולל אני בעצמי). שלב ראשון אתה מתקשר לקבוצה ושומר על דממת-אלחוט. אתה לא פוצה את פיך ואיש אינו יודע שאתה עמנו. כך גם תוכל ללמוד יותר מקרוב על הקבוצה וסדר התנהלותה. לאחר שאתה שומע מה אנשים אומרים אתה "מקבל-אומץ" ומשתף גם.

קבוצות חיות, בד"כ, מגיעות בשלב מאוחר יותר ככל שתרגיש יותר בנוח עם כל הסיפור.

להלן זמני הקבוצה:

קבוצה טלפונית מאד עוזרת!
יש שיחת וועידה של 12 הצעדים בימים א' 4:00 ב, ג, ד, ה בשעה 1:30 ע"ש 3:00 (כל השעות - אחה"צ)
אסירות-תודה = מבט חיובי על היום 11:00-11:30 בערב (כל הערבים פרט לליל-שבת כמובן)
יום א' 5:30 בבוקר
מספר חיוג לוועידה: 076-599-0030
קוד גישה: 583387#

תתקשר לשם, ויתנו לך את כל האינפורמציה.
בהצלחה חבר!

בהצלחה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20556

• סוד הכניעה
  • מנהל
שלום חבר ותודה למתנת הנקיון על הפרטים בנוגע לקבוצה.

למיטב ידיעתי, ישנם אנשים שיש להם נטיה להתמכרות. אנשים רבים עוברים חוויות דומות אבל על כל אחד זה משפיע באופן אחר.

לדוגמא, כולנו אוכלים שלוש פעמים ביום (או יותר מכך), אבל רק חלקנו איבדו שליטה על הענין והם מכורים לאכילה. כך גם בנוגע לעבודה, אלכוהול, סמים ועוד המון סוגי התמכרויות.

בשיטת הצעדים (להבדיל מהפסיכולוגיה) אנחנו לא נותנים דגש גדול מידי על השאלה מדוע הגענו לכאן אלא לאן אנחנו ממשיכים מכאן.

מקווה שהועלתי ואם יש לך עוד שאלות - אשמח לנסות לענות.

בעניין: שלום לנמצאים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20570

• manu
  • דירוג זהב
ישנה נטייה להתמכרות יותר אצל אנשים מסויימים כך מקובל לטעון, אבל אומרים שבתאווה זה הרבה יותר קל להתמכר לכולם כי זה יוצר תחושת "היי" חזקה שאין כל כך באלכוהול למשל...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן