ברוכים הבאים, אורח

חדש כאן ישן בתחום...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש כאן ישן בתחום... 3933 צפיות

חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20150

שלום רב
אני נשוי בן 24 + ילדים, אני לא רוצה לפרט עוד מפני שאני אדם די מוכר וידוע וגם אם לא מכירים אותי באופן אישי את משפחתי ודאי רוב רובם של המשתתפים מכירים.
לראשונה בחיי אני מנסה לכתוב את מהלך חיי הפתלתל אך אני ישנה זאת מעט מחשש זיהוי.
למעשה גדלתי במשפחה מאוד סגורה ויראת שמים (צולית בלשוננו) בגיל 5 כשנסעתי עם אבי והייתה אישה מחוץ לרכב הוא היה מורה לי להוריד את ראשי ובגיל 11 אם הייתי נוגע באברי הייתי מקבל גערה ולפעמים אף סטירה!
למעשה הגעתי לגיל 14 בלא לדעת כלום על מין! כלום כלום כלום! באותו שנה הייתי במשבר פנימי ועצום היה לי ג'וק פנימי (זה היה בעצם תאווה נורמלית אבל לא ידעתי מקיומה) מצד אחד על נשים לא העזתי אפי' לחלום עקב החינוך הקשוח שקיבלתי בכל הקשור לנושא נשים(כמעט, בעצם למה כמעט, כמו חזיר או בשר בחלב וכדו')  ולכן היה לי  שום תאווה לנשים אבל היה לי שיגעון לבדוק את כל חברי כיתתי האם הם זכרים..., היה לי דף חסוי עם שמות הכיתה ולידם מסומנים V כלומר את מי ראיתי כבר.
המשבר הפנימי שהייתי שרוי בו באותו שנה היה עצום, מצד אחד אני האדם היחידי בעולם שמעניין אותו מה קורה מתחת המכנסיים (לא היה לי שמץ של מושג שלכל העולם יש תאוות) ומצד שני הראש שלי לא הפסיק לחשוב על כך, עד שלאחר שנה וקצת ניגש אלי בחור (13) והתחיל לשלוח ידיים, אין לכם מושג איזה אבן נפלה באותו רגע מעל לבי "איני הפושע היחידי אמרתי לעצמי" פשוט לא האמנתי שיש עוד אנשים שהנושא הזה בראש שלהם, לטענת הבחור  כל אחד מהכיתה ישמח "להראות לי", אני לא האמנתי לו אבל הלכתי לבדוק הלכתי מבחור לבחור ופשוט לה להאמין מתוך 25 ילדים "הייתי" עם 18 מתוכם...
נכנסתי לסחרחורת מטורפת, לא ידעתי מחיי כלום ורק רציתי להוכיח לעצי לאחר תקופה כה ארוכה כי איני הגורע היחידי בעולם, וכך הלכתי עם בחורים מהישיבה גדולה שהית באזור (פשוט "התחלתי" אתם בלי להתבייש כמעט) נהיו שניסו מעט לאלפני בינה בנושא נשים אך הדבר לא עניין אותי בכהוא זה, הייתי עם למעלה מ130 גברים ללא שום ידע מינימלי על תאווה בריאה ונורמלית, (גם לא היה לי מושג איך מוציאים זרע עד גיל 15.5 לא הוצאתי מכיוון שיש לי שפיכה נורא איטית) לא אפרט כעת איזה תסבוכות היו לי עם רבני הישיבות קטנות שתפסו אותי והעיפו וסיפרו להורי (עד היום אני לא מוחל לאותו רב שלא הייתה לו שום ידע בחינוך וסיפר להורים שלי שהיו תמימים וקיצוניים בנושא ללא שום בדיקה מקדמת אתם, ואני אומר את זה בתור מחנך כהיום! למעשה אותו מחנך נמצא כעת בשיקום אסירים על מע"מ.... אבל הקרע בלב לראות את הורי כך בוכים ומורטים את שערות ראשם נותר שנים בלבי, ואם היה לי רק מעט אומץ בתקופה ההיא לא הייתי היום בין החיים, בהתחייבות!) .
גלגולים רבים עברתי בשנות נעורי ואכמ"ל אולי בהזדמנות אחרת אני יכתוב עליהם, אך לאט לאט פקחתי את עיני לכיוון הנשי, כאשר גילתי את הואוננות מעולם לא הצלחתי לעבור שבוע מבלעדיה, לא אשכח את ר"ה בשיעור א' ישיבה גדולה (אחת החשובות והידועות יותר בארץ) שלפני תשליך נפלתי ומיד אח"כ רצתי לתשליך כשאני ממרר בבכי פנימי ובדמעות חיצוניות.
בתקופה של כשנה לפני החתונה גילתי את המושג בית אינטרנט לשם הייתי הולך ע"פ רוב עם עוד חבר והייתי נופל פעמיים לפעמים אפילו שלוש (זה היה לוקח לפחות 3-4 שעות) וזה היה מספק אותי כמעט לשלושה ימים, עד שהתחתנתי (עם סידור מלא כמובן) עם אשתי היפה והאהובה וכהוראת המדריך חתנים לאחר אמירתו ש90% מבחורי הישיבות מאוננים ו10% משקרים שהם לא... הפסקתי לאונן לחלוטין. דבר זה נמשך יותר משנתיים עד שבמשרדי נפרץ יום אחד האינטרנט לתקופה ארוכה ומצאתי את עצמי שוב פעם מאונן, אני משתדל מאוד לא לאונן כשאשתי טהורה אך כשזה לא קורה אני נופל שוב ושוב, אשתי יודעת מזה (אין ביננו שום סודות מיד לאחר החתונה במשך מס' לילות שלמים ישבתי אתה וסיפרתי לי את כל קורתי בימי בחורי וזה באמת היה ארוך מאוד מאוד) גם כשאני לא מספר לה היא יודעת להריח אותי מרחוק  היא מאוד חכמה בתחום החיים, ומבקשת פעמים רבות כשאני במשרד שאתאפק אך על פי רוב ללא הועיל .
כשגילתי להפתעתי את GYE הורדתי מיד את המדריך ובשלב ראשון דרשתי במשרד שיעבורו במהירות לאינרנט מסונן, לצערי אני פשוט מנסה כל 5 דקות להיכנס שוב ושוב לאתרים החסומים ללא הועיל ויותר מכך במשרדי עקב בעיות תיקשור כלשהם לא ניתן לעשות את החסימה הגבוה ולכן התחלתי לחפש כל מיני אתרים המזכירים אפי' בעקיפין ע"מ לקרוא ולאונן.
לכן פתחתי חשבון כאן ודבר ראשון כתבתי את הדברים הללו, אשמח לשמוע את דעתכם.

חבר יקר, אנחנו משתדלים לכתוב כאן בשפה שלא תפגע בחברים אחרים ולכן ערכתי מעט את הודעתך. בתקווה להבנה, סוד.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20152

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
שלום לך
אתן לגדולים וצלולים מני להגיב
רק רציתי לומר
ברוך הבא הגעת הביתה
נא על תעזבינו
אל תהי כבאים ברעש גדול ונעלמים בקול דממה דקה
הצלחה בכל
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20153

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום לך החפץ,
ברוך הבא,
אני מאוד מזדהה איתך,
איזה חינוך, משבר בדידות.
כאן כולם מכירים את התסכול, כל אחד בדרך שלו...

תהיה איתנו, תברר לך מה הכי טוב לך
ותראה מה מחזיק אותך נקי.

רמז:
הבעיה היא לא האוננות,
אלא מה שמביא את הצורך והתאווה.
האוננות היא רק התוצאה הסופית.

בהצלחה חבר,
אוהבים אותך!
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20154

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך בואך חבר יקר
כמו שהקדימוני, הגעת הביתה..
אינך יודע כמה טוב אתה עשוי לקבל באתר הזה, המשך בכנות וגילוי הלב, זה יועיל לך להמשך
השאר עימנו, אין לך ממה לפחד כולנו באותה סירה, אחד יותר אחד פחות...
תשתתף, תשאל, תגיב.. כל הטוב

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20164

• אחד
  • דירוג כסף
שלום לך החפץ (בחיים)
ברוך הבא
גם אני חדש פה ממש מספר ימים וכבר מרגיש שהגעתי לחממה שמקוה שתעזור לי להתקדם
אני בטוח שתצליח גם אתה למצוא את ההתקרבות לה' כאן
שיהיה בהצלחה

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20179

• גד
  • דירוג זהב
שלום לך "החפץ" היקר!

כל הכבוד על חשיפת סיפורך ועברך. אני תקוה שהאתר הזה יהיה לך לעזר רב כפי שהיה לי.
תסתובב כאן קצת באתר ותתודע כל החומר המדהים שיש פה.

אגב, שמתי לב שלא כתבת כלל על רגשותיך ביחס לאוננות ולפורנוגרפיה. זה מפריע לך? היית רוצה להפסיק?
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20182

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה.

לידיעתך כמוני כנוך. גם אני גדלתי בחממה הנ"ל וגם לא ידעתי מה הבדל בין לבין. לא היה אצלנו מושג שבן יראה איך מחליפים טיטול לבת או הפוך. כהתוודעתי לראשונה לתאווה זה גם היה ע"י שליחת-ידים אלא שזה לא הגיע מחבר בישיבה אלא מאנשי-חסד למיניהם שמסתובבים רבות במקווה וממתינים.

כשהמדריך-חתנים ניסה להסביר לי לא הבנתי על-מה הוא מדבר (ידעתי בכללי) ובפעם הראשונה נדהמתי מאשתי.....

בהתחלה חלמתי שאפסיק לשז"ל עם החתונה אך כמובן שזה לא עזר. אמנם בתקופות-טהרה היה קצת יותר קל אך עם השנים גם זה כבר לא שינה הרבה.

השאר עמנו ותראה החלמה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20235

• משה "חפץ-חיים"
לא נשאר לי אלא להצטרף לכל הנ"ל,
כולנו לא מצליחים להתגבר על הדחף הכפייתי לתאווה, ולכן אנו פה.
וכמו שאמר רויאש-הישיבֶה דאתרא קדישא הדין ר' "סוד הכניעה" שליט"א: לא משנה מה הגלידה שלך [ז"א לא משנה למה אתה נמשך]
השאר עימנו.
בהצלחה!

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20317

• manu
  • דירוג זהב
מברוק על הפתיחות, זו הדרך להצלחה ביקום של שמור עיניך.
בהצלחה!

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20339

כן אני כאן!
ובעז"ה זה סופי

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20385

• משה "חפץ-חיים"
"החפץ בעילום שמו" או יותר נכון לומר "החפץ בחיים" היקר!
איזה יופי לשמוע שאתה איתנו, גם אני די חדש פה ואעפ"כ אתן לך כמה טיפים שעבדו בשבילי,
1] בהתחלה היה לי הכל מבולבל, לא הבנתי למה עושים את זה, ולמה מדברים על דא, כשהתייעצתי המליצו לי הוותיקים כאן לא לחפור יותר מידי, פשוט לעשות! ואחרי תקופה באמת הדברים התבהרו לי הרבה יותר.
2] לי היה ימי אהבה/שנאה.
היה זמנים שחוויתי את ההחלמה, לא רציתי לשמוע לעולם על פורנו ומין, הייתי במצב רוח חבל על הזמן, כל היום מדבר וחושב דיבורי החלמה [כבר הייתי כמעט בטוח שהכול מאחורי, ואני עם התאווה סיימתי]
  והיו זמנים שטיפסתי על העצים, כל דבר הזכיר לי תאווה, אני יושב בכולל ולומד האם מותר להוציא בשבת צנון תלוש שהוטמן באדמה, ופתאום התקף תאווה מטורף.  צנון גורם לי תאווה!!! צנננננננננננננון!!!!  פעם בכזה מצב הייתי עוזב את החברותא ורץ הביתה [האשה בעבודה כיאה לאשת אברך ששקוד על התורה ועל התאווה] מוריד את החסימה מהמחשב, ומשתמש, אבל ה' הטוב שלח לי את התוכנית המדהימה הזאת ובמקום להשתמש, הרמתי טלפון לחבר ומסרתי לה' ולחבר, וראו זה פלא התאווה זחלה חזרה למאורה שלה.
כך שזה טבעי בעיקר בהתחלה, לנוע בקיצוניות בין תאווה/החלמה.

כיף לשמוע שאתה איתנו!!
בהצלחה!

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20387

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
וואו!
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20392

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חפץ היקר

קודם כל תישאר איתנו...

קהלת ד, ט - "טוֹבִים הַשְּׁנַיִם, מִן-הָאֶחָד: אֲשֶׁר יֵשׁ-לָהֶם שָׂכָר טוֹב, בַּעֲמָלָם." - י כִּי אִם יִפֹּלוּ - הָאֶחָד יָקִים אֶת חֲבֵרוֹ, וְאִילוֹ הָאֶחָד שֶׁיִּפּוֹל - וְאֵין שֵׁנִי לַהֲקִימוֹ...

האחדות וההכנעה נובעים מאותה ההכרה.

אם אין עוד מלבדו, אז אין מקום לאנוכיות וגאווה...

וזה עובד גם הפוך, אם אין גאווה ואנוכיות זוכים לאין עוד מלבדו... והקב"ה עוזר לנו להחלים.

בהצלחה אחי היקר
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20408

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך משה על הדרך הנפלאה
כיף לראות חברים מתקדמים
אוהבים

בעניין: חדש כאן ישן בתחום... לפני 11 שנים, 5 חודשים #20447

משה!
חיזקתני מאוד!
אני עדיין בתחילת הדרך, ב"ה בעבודה יש כבר חסימה שאיני יודע כיצד להוריד וגם אשתי בבית על המחשב כך שאני לא רץ הביתה, הבעיה הגדולה שלי היא כשאשתי אינה מצויה ברשותי ואז אני גם לא צריך מחשב רק זיכרון מהמחשב לפני החסימה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן