ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: עד מתי? 3813 צפיות

עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19110

• יונה
  • חבר חדש
שלום לכולם, אני חדש בפורום, אני בן 30, בגיל 16 חזרתי בתשובה, אני מנסה כבר 14 שנה לפרוש מזה ולא מצליח, לא מצליח, לא מצליח,                                                                                                                               

אני לא עובר את מחסום השלושה שבועות אולי חודש לפעמים, על פי רוב פעם בשלושה ארבעה ימים, אני לא מתייאש כי אני

יודע שה' יתברך חפץ בהתחלות חדשות יותר מכל, וכל עוד אני חי ויכול להזיז איבר מאבריי לא אחדל מלנסות לפרוש, אך אני לא מצליח, כל פעם אני חש שזהו זה! הגיע המצב, הגיעה התקופה הטובה,                                                   

הגיע קרש הקפיצה, ואז שוב התאווה הזאת משחקת בי כאילו הייתי זבוב מול עקרב אכזר, ה' תעזור לי על כל פנים לא לעזוב את דרך העקשנות, ואשמח לקבל עצות מכל מי שיכול לתת לי, תודה על זמנכם

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19116

• משה "חפץ-חיים"
ברוך הבא!
[יותר נכון, ברוך הבא למועדון]
כולנו כמוך, ההבדל הוא בפרטים לא במהות,
אני עד לפני חצי שנה הייתי בטוח שאני רשע/חוטא/רוצח ועוד שלל כינויים, ניסיתי פעמים אינספור להפסיק: נשבעתי, הענשתי את עצמי, וכל זה לא עזר,
בחסד ה', חיפשתי בגוגל אתרי פורנו ובין התוצאות הופיע משום מה [מישהו אמר מקרה?] אתר שמור עיניך.
מאז ב"ה למדתי שאני לא אדם רע, אלא יש לי בעיה [שדפקה לי את החיים במובנים רבים, לא רק בהקשר של מין ישירות, לדוג': אני נהייתי שקרן מקצועי ביותר]  ולבעיה הזאת יש פתרון, והפתרון הזה לא גורם לך רק להפסיק לאונן ולצפות בפורנו וכדו'- אלא הוא מסייע לך [אם תרצה, הכל תלוי בך] לחיים חיים מלאי שימחה, סיפוק, עם שליטה על הכעס, ועוד שלל מידות טובות.
שיהיה לך בהצלחה!

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19121

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר יקר
אינך יתוש.. הינך אדם גדול בעל מחלה המקננת בו כבר הרבה שנים..
בכל מקרה תן אסירות תודה לה' אם ע"י קריאת שמך בשם יתוש תגיע לכניעה, לתת לו לעזור קצת בהתמודדות עם התאווה
נשמח לשמוע ממך
השאר עימנו

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19122

שלום, וברוכים הבאים.
דבר ראשון אתה צריך להעריך מאוד את מה שאתה מצליח,
צריך להעריך כל רגע, ובמיוחד אצלך שזה מספרים יפים מאוד בכל קנה מידה. ותאמין לי, אני אומר את זה מידיעה.
דבר שני, תמיד צריך לשאוף ליותר ובעצם כבר יש לך את הקצה חוט - את מה שאתה מצליח ואתה צריך להאריך את החוט עוד יותר - עוד שעה, עוד התגברות
וככה תתקדם, והסיפוק והתועלת האמיתית שיש לך מזה (אתה לא תאמין כמה) שווים את הכל.
ולא צריך לצפות לגמור עם זה בבת אחת - זה לא ריאלי . אבל צריך לעשות בכל הכח ואם נופלים מיד קמים והקב"ה יעשה את שלו.
אגב, תפילות מאוד חשובות.
בהצלחה!
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19126

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה וברוך בואך למקום הנכון. המקום בו רואים נפלאות.

אם תעבור קצת על הודעות תראה איך שאנשים משתנים (אני עכ"פ)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19139

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
שלום לך חבר יקר "יתוש"
הסיפור שלך מזכיר לי משהו , האאאא כן זה אני
הסיפור שלך אפשר להגיד אחד על אחד סיפור החיים שלי בגיליים והחזרה בתשובה
גם אני כמוך הייתי מתוסכל ברמות על כל החיים גם אני לא התייאשתי וניסית כל פעם מחדש בכל הכח אבל בתוך תוכי הרגשתי שאין תרופא למכתי אין לי כבר עצה
ניסתי כבר הכל
הנחם אותך אחי נחמה הכי גדול שיש בחיים של אנשים כמונו -אחי יש תקווה והיא נמצאת פה
פה תלמד שלא נלחמים אם התאווה לההיות כמה שיותר "יבש" מה שאתה מנסה כל החיים
אז תחזיק בכל הכח פה תילמד תשתף תמצא לך חבר לדרך תתחבר לקבוצת תמיכה - 12 צעדים וכל מה שאתר הזה מציע
אולי המושגים פה חדשים לך ואולי מה שאני רושם גם לא הכל מובן כי יש מוסגיים שאתה לא מבין
אבל לאט לאט אתה תבין תקרא פה יותר ותשתף
כתבתי לך את כל זה כי אני ממש מזדהה אם הסיפור שלך
לסיום אל תשכח השם אוהב אותך תמיד ורק הוא זה שיכול לעזור לך לצאת מי זה תאמין בזה

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 6 חודשים #19162

• manu
  • דירוג זהב
למרות שגם אני נוטה לייאוש כי אחרי 27 ימים חזרתי לספור מהתחלה, אבל תישאר איתנו וגם יום נקי אחד שווה את המאמץ, כל יום נקי הוא רווח נקי!
לצורך תחושת ההזדהות גם אני חזרתי בתשובה באותו גיל
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21017

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
כל הכבוד יונה

כבר מנסה 14 שנה!!!

היסורין האלה בטח מוחקים את כל הגהינום...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21038

• געציל
  • חבר חדש
בהנחה שהעולם נברא בכדי שהקב"ה יוכל לתת לנו שכר בשמים על המצוות שעשינו. (ההסבר היחיד לשאלה "למה באנו לעולם")

לא מופרך שהנסיונות הללו ימשכו עד 120, שכן בשביל זה אנחנו כאן, להתגבר על עוד נסיון ולהכין עוד שכר לעולם הבא.

לחלק אנשים הקב"ה מקציב נסיונות אחרים, ולחלק את הנסיונות הללו, מה זה משנה?. להפיך כאן בשנייה אתה יכול להתגבר ולהרוויח פי 100 ממה שחבר שלך מרוויח.

נניח שלשכן שלך יש נסיונות בתחום הגניבה, או בין אדם לחברו וכדומה. כשהוא מתאפק ולא גונב, או לא פוגע בחבר או באמא שלו, השכר שלו לא מגיע לקרסוליים של השכר שלך באם אתה שומר על העיניים חזק בכל הכח ומסית מבט, ומסית מחשבה. זה כמו הודו וכוש. שני מושגים שונים, עם שכר בשמים שונה לגמרי.

והרווח כולו שלך, כמובן שהרווח נמצא במצב שאתה מתגבר, אך גם במצב שאתה לא מתגבר ידך על העליונה, השכן שלך נניח פגע בחברו, פגע באמא שלו, גזל, גנב וכדומה. פי 10 קשה לו לחזור בתשובה, הוא צריך לרצות את חברו לבקש סליחה להחזיר את הגזילה, יש בזה בושת, הוא מתבייש לעשות זאת, וכשהוא לא עושה זאת הוא בצרות.

אבל אתה גם באם נכשלת נפלת, תוך דקה אתה חוזר בתשובה, הולך למקווה, מתיישב לרגע מבקש סליחה מה', חרטה על העבר קבלה על העתיד ואתה מסודר. (כמובן לא במצבים של האומר אחטא ואשוב) ובקיצור זה עבירה שבין אדם למקום שעם חרטה על העבר וקבלה על העתיד יש לזה כפרה במקום הכל התכפר, מה שהיה כלא היה. זה שאתה אומר כאן שאתה כבר 14 שנה מתמודד עם זה, זה שקר, אצל הקב"ה הכל מחוק, אין כלום, אתה זך ונקי.
באתי לעולם בכדי לעבוד על עצמי ולקבל שכר לעתיד. (כמו כולם)

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21040

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
געצעל יקירי שלום לך. מה נשמע? ברוך הבא!

הנושא שכתבת עליו אכן ראוי למחשבה עמוקה ויישר-כחך. העניין הוא שאנחנו לא חוטאים! אנחנו חולים! (לא מכיר אותך. מדבר עלי) וכבר הרבה דיו נשפך ע"ז בפורום. (צרפתי שתי מאמרים. יש עוד. תוכל לעשות חיפוש)
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1373.0
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1741.0
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21043

• געציל
  • חבר חדש
למתנת הניקיון

ראשית אני שמח לראות שהעסק פה חי, והתגובות מתקבלות במהירות גם בשעות מאוחרות.

למאי נ"מ, חולה או חוטא, (לענ"ד זה סתם התפלספויות) בפועל גם לשיטת החולה ברור שהוא גם חוטא. ומה זה משנה לעניין הנ"ל.

אני יכול להסביר לך את הכל גם על הצד שזה מחלה, כל העבירות על כל סוגי תרי"ג המצוות זה "מחלה", (אין אדם חוטא אלא אם כן נכנסה בו רוח שטות) אחד שרב עם אמא שלו בצורה כרונית, או יש לו נסיונות לגנוב או לדבר לשון הרע, זה גם "מחלה", ואין אדם שאין לו מחלה והוא לא עובר בכל יום שום עבירה. ובשביל להתגבר על כאלו מחלות הקב"ה ברא את העולם בכדי שנהיה כל הזמן בריאים ונקבל שכר בשמים.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21044

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אסביר לך.

גם אני בתחילת דרכי בפורום (ועוד שנים רבות לפני) הייתי "חוטא ופושע" וידעתי בע"פ את כל מאמרי חז"ל וספרי-מוסר על ה"עוונות הנוראיים" שעברתי ועל הגהינום שממתין לי.

כל הידע הזה לא הספיק לי. (עוד מאמר חז"ל. "בעידנא דיצר הרע ליכא דמדכר ליה ליצר הטוב") תמיד המשכתי למרות הכל.

זכיתי. זיכני הבורא לקרא מאמרים אלו ולהפנים. עכשיו אני יודע שהמטבע לא נמצא מתחת לפנס. הפסקתי לחפש אותו שם והתחלתי לקחת את התרופה.

היום, בעזרתו יתברך, יש לי תקופת-נקיון שלא היה לי בעבר.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21045

• געציל
  • חבר חדש
מה זה "תרופת פלא". איפה קונים? איפה משיגים?

תשחרר לנו..

(שים לב ערכתי את התגובה הקודמת)

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21056

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

תרשה לי לחדד נקודה פשוטה. כאשר נשברת לאדם הרגל, האם הוא הולך למקווה או לרופא?

תינוק שנולד עם תסמונת דאון, הולכים לרב או לרופא?

אז כעת תחשוב האם ישנה נפקא מינה לשאלה האם אני חולה או חוטא.

כשהבנתי שאני חולה ולא חוטא - הלכתי לרופא ומאז - חסד אלוקים, לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי. 348 ימים, כל יום - רק להיום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: עד מתי? לפני 11 שנים, 5 חודשים #21061

ב"ה אחי  אם כך אתה כותב אני בטוח שבסופו של דבר אתה תנצח .
את העיקר אתה יודע התעקשות והתחדשות מעבר לזה הכל פרשנויות .

כל טוב .
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן