ברוכים הבאים, אורח

רק להציג את עצמי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להציג את עצמי. 2269 צפיות

רק להציג את עצמי. לפני 11 שנים, 6 חודשים #18521

• שלומי
  • חבר חדש
אולי לא חשוב בן כמה אני, אבל אני כבר לא צעיר, ובעל משפחה ב"ה. ראיתי אנשים מציינים כמה שנים הם מכורים ואני לא יודע מה לכתוב, כי מה, אני יכלול את זה שהייתי בתור ילד קטן מחפש חומר מאוד מסוים בקטלוגים של אמא שלי? את השטויות שהרבה ילדים עושים? ועוד... אבל כשיש רצף שלא נפסק אף פעם מאז ועד היום, אולי אני כן יחשיב את הכל כדבר אחד, אפילו שהצורה השתנתה עם השנים.
אני[חושב שאני] מכור להסתכלות בנשים. זה הביא אותי לחציית קווים אדומים שלא חשבתי שאגיע אליהם. ואולי מישהו יתפלא, אבל אני לאו דווקא רוצה לעשות משהו ע"י ההסתכלות הזו, אפילו שזה בא הרבה פעמים, אלא רק להסתכל וליהנות מההסתכלות.
אני מעוניין כעת להשקיע ולהיגמל לחלוטין. ואני גם יודע שאפשר. מנסיון: בשיעור ג' ישיבה קטנה "חבר" שלי לעבירה החליט להלשין עלי בפני איש חינוך מחוץ לישיבה, לאותו איש היה חשוב לחלץ אותי מהבוץ ועשה מאמץ עילאי לשם כך, עשרות שעות(!) שהתפרסו על לילות שלמים דיבר עימי. ובנקודה מסוימת כשההתעקשתי שזה לא, לשמור על העיניים אני לא יכול, הוא בזריזות תפס אותי ו"הצמיד אותי לקיר" ואמר: אבל לא להתעסק עם גברים אתה כן יכול? תבטיח לי שלהבא תימנע מזה! הבטחתי. וזה לא היה קל, או, בכלל לא, הייתי בחור מצודד ומבוקש מאוד (זכיתי בזכות זה להכיר לא מעט "חבר'ה" מהישיבה שפנו אלי).
ולמצב של היום ש'אין מצב' שגבר ימשוך אותי כלל ואני אפילו מסוגל לומר לעצמי ש... וזה לא יזיז לי. למצב הזה אני רוצה להגיע בשמירת העיניים והברית. לכן אני כאן,כי אם אפשר להשתנות בדבר אחד, אז אפשר לא רק בזה. ואני לא עוזב עד שאתקדם באופן ממשי.סליחה שהארכתי ותודה .
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: רק להציג את עצמי. לפני 11 שנים, 6 חודשים #18534

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא לקהילתנו המחלימה. אכתוב לך את מה שנאמר לי בתחילת דרכי  לפני כמעט תשע שנים - יש כאן בעלי נסיון בכל תחומי המחלה וב"ה גם בכל תחומי ההחלמה, נסה להשאר עם פתיחות דעת לרעיונות חדשים, תשתדל לעשות גם כשאינך מבין, אם תצמד להוראות בדייקנות אין סיבה שמה שהצליח לי לא יצליח לך.

נצמדתי, עשיתי, גם כשלא הבנתי, הצליח לי - רק להיום 7 שנים, 2 חודשים 12 ימים. נס.
יש כאן לא מעט 'חומר', קרא תיישם ויצליח לך.
בהצלחה.

נ.ב. צינזרתיך מעט, בכדי לשמור עליך, ועל שאר המשתתפים...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: רק להציג את עצמי. לפני 11 שנים, 6 חודשים #18558

יפה אמרת שלומי,
מה שנשאר זה רק ליישם...
אני חושב שהדרך מתחילה במחשבה על העניין. למה אתה רוצה להפסיק, להסתכל בספרים כמה הרבה תלוי בזה (למעשה כמעט הכל)
ומה אתה מוכן לעשות בשביל הנושא, ואז אחרי החלטה חזקה הגיע הזמן להציב יעד ולצאת לדרך...
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: רק להציג את עצמי. לפני 11 שנים, 6 חודשים #18712

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
לא כל יצר הוא מחלה, אני יכול להעיד על עצמי שהיו דברים שיכלתי להיגמל מהם בצעירותי
ושהיום בשבילי זה ממש כמו להפריד צמר גפן מצמר פלדה,
מה שאני בא לומר שהצלחה להיגמל מהרגל מגונה שאינו בנטייה הטבעית בגיל צעיר אינה  דומה לגמילה מהתמכרות בבגרות
ולכן לפי רוב אי אפשר להקיש מהמשל לנמשל
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן