ברוכים הבאים, אורח

התאווה שלי , הסיפור האישי שלי .
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התאווה שלי , הסיפור האישי שלי . 2255 צפיות

התאווה שלי , הסיפור האישי שלי . לפני 11 שנים, 6 חודשים #18475

• רץ אל האור
  • דירוג כסף
  • הצלחתנו האישית, תלויה באחדותינו המשותפת.
טוב, אני כאן אחרי כמעט 4 שנים של חיפוש עצמי אחרי 4 שנים של חיים לא ברורים שלרגע אתה חיי בעולם טוב שאתה צדיק וישר ורגע לאחר מכן את נופל.
אני זוכר שתמיד הייתה לי את ההסתכלות לעתיד את הפנטזיה לחיים יותר טובים לחיים בלי תאווה לחיים חופשיים שאני שלם עם עצמי שאני קם בבוקר ומרגיש באמת מה אני רוצה ולא מהתאווה רוצה ממני. החיים בצל  התאווה הם כמו חיים בכלא , רק שאתה לא מודע לזה שאתה בכלא. אני זוכר את הפעם הראשונה , שאתה לא כול כך מבין מה  אתה עושה ,כשאתה גומר אתה מרגיש הרגשה טובה שאתה אומר לעצמך למה לא ? נעשה עוד פעם ועוד פעם כן ועוד פעם . עד שאתה מגלה שזה אסור .שאתה מנסה כבר להפסיק אתה מבין שזה מאוחר מדיי . כול השנים האלה חייתי חיים לא ברורים אף פעם לא הייתי שלם עם עצמי אחרי כול כך הרבה פעמים שנסית  אך כמה נסתי להפסיק אך ללא הצלחה . כל פעם הייתי קם בבוקר ואמר לעצמי , די! לא עוד ואתה תמשול בו נאמר ולא הוא בך . אני חשבתי שאני נמצע כרגע בצעד השלישי אבל היום אני מבין שאני אפילו לא בצעד הראשון
היום מבין שהדרך אל האור עוד ארוכה אבל יש דרך ללא ספק יש דרך אני מתפלל כול יום לבורא עולם ואמר לא תעזור לי אבא רק להיום תעזור לי אני מבין שאני חייב לשנות את חיי שאני חייב להקריב מעצמי על מנת לראות תוצאות . אני זוכר את הפעם הראשונה שנכנסתי ל"שמור ענייך" שלא ידעתי שאני מכור אבל ידעתי שיש בעיה אחרי שהסתכלתי בפרום ראיתי כול כך הרבה אנשים שהחיו בצל התאווה הרבה יותר ממני. שנים שחיפשו את הפתרון, וברגע זה אני אומר לי עד כמה אני בר מזל שאני מוצא פתרון לתאווה ואני מאמין במאה אחוז שיש פתרון , עד כמה אני בר מזל שאני מוצא אותה עכשיו ולא אחרי 20 שנה כמו חלק מהמקרים  ,אני אומר לעצמי אם הם מצאו פתרון לתאווה גם אני יכול ויהי מה ! אבל אני מבין כיום עד כמה אני חסר אונים מול התאווה  עד כמה אני חלש ועלוב מולה והיום היום אני יוצא לצעד הראשון אחרי הרבה זמן . אני שוכח מארבע שנים קשות . שלא להבין הם היו שנים נפלאות בחיי צחקתי נהניתי, אבל התאווה הזכירה לי כל הזמן עד כמה אני שקרן ומכוער מבפנים . על כול פעם ששמחתי התאווה הארורה דאגה לבוא ולהרוס אותה, די! אני לא יכול יותר נמאס לי אני פונה אלייך ה' ,בורא עולם אני חסר אונים אין לא כוח ולא יכולות לבד בבקשה ממך תעזור תוציא אותי מהבאר העמוקה והאפלה שבה אני נמצא. אני יודע שיש חיים בלי תאווה אני יודע שאני יכול לחיות חיים בלי תאווה ,אני מאמין באושר שמצפה לי בסוף הדרך אני היום מתחיל לי את הדרך אל האור אחרי הרבה פעמים של חיפוש עצמי של נפילות כואבות וקשות . אבא אני מצטער אני באמת מצטער אתה יודע אתה רואה את זה על פניי ברגע זה שאני בוכה אבא  אני מבקש סליחה על כל פעם שנפלתי אבא על כול פעם שהבטחתי לך שדי אני יפסיק ועד פעם חזרתי היום אני מבטיח לך שאני יעשה את כל מה שאני יכול ואני מאמין שאתה תעזור לי אני יודע שאתה תהייה לצדי!!!!!
אני אוהב אותך , אתה הכי חשוב לי בעולם אני עושה את  מאהבה אלייך .
החיים הם כמו חץ וקשת , לפעמים אתה הולך אחורה רק כדי לעוף רחוק יותר...

בעניין: התאווה שלי , הסיפור האישי שלי . לפני 11 שנים, 6 חודשים #18476

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ברוך הבא. שלום וברכה. "רוץ אל האור" ותמצא את השלווה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התאווה שלי , הסיפור האישי שלי . לפני 11 שנים, 6 חודשים #18488

• התחלה חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בס"ד
"רץ אל האור" היקר!
ה' תמיד איתך!! ואם תשתדל מעט הוא יעזור המון!(זה שכתבת בפורום זה כבר השתדלות)
המדריך הוא מעולה מומלץ מאוד ללמוד אותו כל יום..(זה עוזר מאוד)

מאחל לך הצלחה רבה

מידידך "מכור שכבר לא כל כך מיואש"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן