ברוכים הבאים, אורח

שמירה לאורך זמן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמירה לאורך זמן 2311 צפיות

שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18428

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום לכולם

אחרי כשמונה חודשים של נקיות אני מרגיש שהמתח יורד, דהיינו אני פחות לחוץ מנפילות כי זה נראה כבר כמו חלום רחוק והיום הכל בשליטה.

וזה מה שמפחיד כ"כ.

אני חושש להכנס לשאננות ופתאום ליפול בלי התראה. אני נכנס לפה מפעם לפעם ולפעמים אפילו משחרר איזו תגובה, אבל כבר מרגיש מחוץ לזה. אפילו את החיזוק היומי הפסקתי לקרוא. זלמן כתב שהיו לו נפילות לאחר למעלה משנת נקיות, מה שמוכיח את הסכנה שבכניסה לשאננות.

מבקש עצה ממי שנמצא בשלב הזה איך לשמור על המתח ולהמשיך להזהר מנפילות.

הערה: ציון תקופת הנקיות באה להסביא את המצב שלי וכמובן שלא להחליש את אלו שבתחילת הדרך.

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18430

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בדיוק בשביל זה אני ממשיך להשתתף בקבוצה כל יום, להגיע לקבוצה חיה פעם בשבוע, ולהיות בקשר עם חברים בטלפון כמה שאפשר. וכשזה לא מספיק - אני מידי פעם נזכר בקטעים מתוך הצעד הראשון שלי ואז אני חוזר לקרקע המציאות ומבין שאני מכור מאוד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18432

• גד
  • דירוג זהב
סוד, סליחה שאני מתערב, אבל - מה ענית לו?

הוא לא השתתף בקבוצות, לא עבד על 12 הצעדים, והוא מבקש עצה איך לשמור על המתח. מה יעזור לו לדעת שאתה ממשיך להשתתף בקבוצות?
(לא שיש לי משהו יותר טוב לומר לו...)
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18435

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אלי שלום, איני מכירך, ובאופן אישי לא חוויתי רפיון ושאננות מהסוג עליו אתה מדבר (המחלה הזו הכריעה אותי כהוגן וב"ה גם היום אני זוכר מהיכן באתי ולאן איני רוצה לשוב) אולם את מצבך ראיתי לא פעם אצל חברים במהלך הדרך.

אם אתה מכור, יש לך סיבה טובה לחשוש.  כי במידה ולא תתעשת ותקבל על עצמך להתחיל לעשות דברים נוספים למען ההחלמה, הנקיון שלך בסכנה,  כי זו מחלה מחמירה, לא השימוש המחלה, חוסר השקט חוסר הסיפוק במוקדם או במאוחר יציקו לך, ומה אז?

לימדו אותי שדריכה במקום היא נסיגה. הסבירו לי שהמרחק בין מה שהייתי יכול להיות לבין מה שהינני עכשיו, הפער הזה הוא עצמו החמרה של המחלה, אתן דוגמא: שני ספורטאים החלו בתחרות ריצה לאחר זמן האחד פסק מלרוץ והחל לשרוך את נעלו, הוא לא הלך לאחור, רק נעצר... השני המשיך באותו הזמן להתקדם... והמרחק גדל...

דבר נוסף, אינך יודע אף פעם מה ילד יום,  החיים מזמנים לנו כל מיני אתגרים - משבר זוגי, כלכלי, רגשי, עסקי, הזדקנות - חיתון ילדים, מה יקרה אז? אתה רגוע? זה הזמן לפתוח 'תוכנית חיסכון', להפקיד כל יום את הרזרבות היומיות לפק"מ, שכשתבוא הוצאה גבוהה, והיא תבוא, אל תשלה את עצמך שלא, יהיה לך מנין למשוך...

בדוק מה אתה יכול לחזק בנוגע להחלמה וייטב לך.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18448

• משה "חפץ-חיים"
אינני מעמיק כמו אסיר תודה,
אך המלצתי היא: אם אתה מכור ועשית דברים מטורפים כדי לפרוק תאוותך בעבר, תנסה להיזכר בהם תרשום אותם איכנשהו, וכל פעם שאתה חושב שזה "עבר" לך תעיין בהם, אולי זה יעזור לך להישאר עירני.
בהצלחה!!

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18460

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תודה רבה לכל המגיבים

סוד, מה שאתה מציע מצריך הרבה יותר אנרגיות מאשר סתם לקרוא את החיזוק היומי, וכפי שציינתי, אפילו את זה הפסקתי.

אני כן מנסה לשמור על המתח  בהצבת משימות חדשות: לא להכנס לידיעות חדשותיות שעסקות בנושא, להזהר מלהסתכל על נשים ועכשיו אני נזהר יותר גם בשירת נשים ברדיו(אי הצלחות מסומנות אצלי כמעידות). אבל היכנשהו, עמוק בפנים, אני מרגיש שזה לא מספיק וזו הרגשה שמטרידה אותי.

יכול להיות שאני סתם מוטרד ואני כן פועל נכון. יכול להיות גם שעצם זה שאני מאלץ את עצמי לכתוב כאן פעם בכמה שבועות מועיל כדי לשמר את המתח עליו אני מדבר.

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18481

תנסה לקבוע לעצמך כל יום פרק זמן (נגיד לפחות 10 דקות) של תפילה על הנושא לה'.

להודות (מלשון תודה) לו על כל מה שעד עכשיו.
להודות (מלשון "מודה במקצת") שבלעדיו אני לא יכול להתגבר.
לבקש שה' ימשיך לשמור עלי.

ככה המתח ישמר בע"ה.

כשהזקיף יעמוד הפתח - התאווה תראה שהשומר עירני ותברח!
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18486

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

דבר נוסף, אינך יודע אף פעם מה ילד יום,  החיים מזמנים לנו כל מיני אתגרים - משבר זוגי, כלכלי, רגשי, עסקי, הזדקנות - חיתון ילדים, מה יקרה אז? אתה רגוע? זה הזמן לפתוח 'תוכנית חיסכון', להפקיד כל יום את הרזרבות היומיות לפק"מ, שכשתבוא הוצאה גבוהה, והיא תבוא, אל תשלה את עצמך שלא, יהיה לך מנין למשוך...

זכורני בתקופת מחלתי. (לפני מציאת האתר) תמיד עשיתי "חשבון" האם אני במינוס או בפלוס.
התפללתי היום בציבור? פלוס. למדתי שיעור? פלוס (מינוס על תשובות שליליות)
אוננתי? מינוס. חיפשתי ריגושים? מינוס. (פלוס על תשובות שליליות)

וכמובן שכל הזמן הרגשתי שה"חשבון בנק" שלי מתרוקן ואין מאיפה למלאות שוב.

היום יש! בחסדיו המרובים ובזרועותכם הפתוחות. יישר כחכם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שמירה לאורך זמן לפני 11 שנים, 6 חודשים #18489

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני לא מבין גדול ביידישקייט, 'חשבון הבנק' שדברתי עליו הוא של פעולות כניעה, להתחבר להחלמה. האם ניסיתי 'לגנוב' מבטי תאווה? שיתפתי חבר במה שהראש לי מייצר? או שנתתי למחשבות להשתלט עלי? ההדלקתי עליהן את 'האור' בזמן?

תרגלתי היום יציאה מעצמי? נתתי למחלה שלי כח על ידי הסתרה? האם חיזקתי את עקרונות ההחלמה כשהייתי כנה? וכשלא הייתי כנה, ההודיתי בשגיאתי?

האם ביקשתי סליחה ממי שעקפתי בתור? שאלתי רשות לפני שעשיתי פעולה בחפץ לא לי... וכן הלאה על זה הדרך. לחיות חיים באופן שונה, מה שבעצם אנו לומדים לעשות בקבוצת הלילה של 'מבט חיובי'.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן