ברוכים הבאים, אורח

צועד מהסס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: צועד מהסס 5104 צפיות

צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18282

• elikoen
  • חבר קבוע
שלום לכולם אני רוצה לכתוב על עצמי בצורה קצת יותר מפורטת

אני בן 23 גדלתי במשפחה דתית תורנית אבל היה אצלנו בבית דרכים רבות שדרכם הגעתי אל התאווה
בערך מגיל בר מצווה התחלתי להתמכר לענייין, בכל דרך שהיא סרטים, עיתונים, סיפורים בטלפון וכו'
בהתחלה לא ניסיתי להתמודד בכלל נהניתי ולא הפריע לי
לאחר שאבי תפס אותי ואמר לי משפט "אם לא תפסיק עכשיו יהיה לך קשה לצאת מזה"
התחלתי עם ההתמודדות אבל ההתמודדות לבד הייתה קשה מנשוא..
ככה עברו שנים ואני עברתי לישיבה תיכונית תורנית מהיותר תורניות בציבור הדתי...וגם שם זה רדף אותי לכל מקום.
גם פעמים נוספות שאבי הזהיר אותי לא מנעו ממני להמשיך לחפש את התאווה...
כל הבכיות, הטבילות, הקבלות ואפילו שבועות לא עצרו אותי
כלפי חוץ הייתי נחשב בחור מצטיין אהוב רציני אך כלפי פנים ידעתי בדיוק איפה אני
הגעתי באופן טבעי לישיבה גבוהה ציונית והלכתי והתקדמתי בלימוד אך ככל שהתקדמתי והעמקתי את אישיותי הרוחנית
כך גם התקדמה אישיותי המינית. מצאתי דרכים חדשות נהייתי נועז יותר אבל עדיין הכל בקרבי פנימה...
הגעתי לגיל שבו הצעות שידוכים מגיעות אלי ואני לא יודע מה לעשות מצד אחד הרגשתי רצון להתחתן מצד שני פחדתי
פחדתי איך אני יהיה מסוגל לחיות עם אישה כשאני כל כך מלא בתועבה הזו
הרגשתי שגם אם צד אחד בי הוא טוב וכשר תמיד מלווה אותי אותה דמות אפלה ותאוותנית.
במחשבה נוספת תמיד ראיתי את דברי הרמב"ם שמי שיצרו נוקפו גם אם הוא לומד תורה חייב להתחתן...
בנוסף אמר לי אחד הרבנים שאין פסול להתחתן בשביל להתגבר על היצר מאחר שזה מחזיר את הנטייה המינית למקום הטבעי והבריא שלה
חשבתי שאחרי החתונה החיים שלי יהיו הרבה יותר טובים שהרי יהיה לי מקום בריא לבטא את היצר
באמת לאורך התקופה שנפגשתי עם בנות הייתי נקי כמעט לגמרי מה שדחף אותי להמשיך להפגש גם כשלא הולך
אבל לאחר החתונה גיליתי שהמציאות המרה לא נגמרה.
היצר המשיך ומצא דרכים רבות לפגוע בביתי.
אשתי המקסימה והתמימה בכלל לא הבינה בהתחלה למה צריך אינטרנט רימון אבל לאט לאט הבינה את הצורך...
אשתי המקסימה עשתה כל שביכולתה לשמור עלי ולעזור לי אבל היא לא ידעה כיצד בעלה נופל והולך.
לא מזמן ישבתי וסיפרתי לה לראשונה את כל גילגולי היצר שעברו עלי את כל הדברים הנוראים באמת
והיא חיזקה אותי ותמכה בי להכנס לכאן ולהתחיל לצעוד
מדהים לחשוב איך אצלי כל נפילה היא מעין בגידה בה
ואילו אצלה טבעי שאדם נופל וכל רצונה הוא לעזור לי
זהו עכשיו אני כאן אברך בשיעור ו' שמחפש את הדרך לצאת מהתאווה בתקווה שהילדים שלי יזכו לאבא טהור וזך
תודה לכולם
אלי
לא רק שלא התגברתי אלא היא התגברה עוד יותר 

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18286

• משה "חפץ-חיים"
ברוך הבא!
הסיפור שלך מאוד דומה לשלי, ואני מאמין שדומה לרוב החברֶה כאן!
כולנו כאן בגלל שלמרות כל הרצונות הקבלות והשבועות, לא הצלחנו לגרום לעצמנו להפסיק,
יש דרך החוצה והיא קשה-קלה,
קשה- כי היא דורשת התמדה ורצון אמיתי לצאת.
קלה-כי אתה לא צריך להלחם בתאווה יותר, פשוט למסור אותה לבורא עולם,
וחוץ מזה על הדרך אתה מרוויח גם שיפור המידות והזוגיות ועוד ועוד.
בהצלחה!

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18319

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

אצטרף לדברים של נופל וקם. אכן הסיפור של כולנו בגדול הוא אותו סיפור, והפרטים שמשתנים לא משנים את עצם הסיפור.

מה שכן - לחלק גדול מאיתנו יש גם סוף טוב לסיפור. הסוף הוא שהגענו לשמור עיניך, הצטרפו לקבוצה של 12 הצעדים ומאז אנחנו בהחלמה.

אני לא יכול להסביר את זה, אבל אלוקים שומר אותי נקי בכוחו הגדול - ולגמרי לא בכוחי - כבר 301 ימים, כל יום רק להיום.

אתה מוזמן להצטרף אלינו בהחלמה. המתנה שקיבלנו יכולה להיות גם שלך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18320

• arielwriter
  • דירוג זהב
ברוך הבא לפורום הלוואי שתמצא את הדרך לצאת שלא כמוני...  אני כבר השלמתי עם התאווה אולי יום אחד שאני יתגלגל בזבל אז אני יזכור שהיה כאן איזה משהו...

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18327

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אלי. ברוך הבא. מצער לראות עוד א' שנופל. משמח לראות עוד א' שקם. (או לפחות שמנסה לקום)
אם הספקת לקרא כאן הודעות רוב הנשואים מעידים שהנישואין לא פתרו להם את הבעיות למרות שמלכתחילה סברו שזה יהיה "פתרון קסם"

ולאריאל. אין מצב של "להשלים עם התאווה". ומה זה יום א' שאני יתגלגל בזבל? אפה אתה היום? לא בזבל?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18345

• arielwriter
  • דירוג זהב

אלי. ברוך הבא. מצער לראות עוד א' שנופל. משמח לראות עוד א' שקם. (או לפחות שמנסה לקום)
אם הספקת לקרא כאן הודעות רוב הנשואים מעידים שהנישואין לא פתרו להם את הבעיות למרות שמלכתחילה סברו שזה יהיה "פתרון קסם"

ולאריאל. אין מצב של "להשלים עם התאווה". ומה זה יום א' שאני יתגלגל בזבל? אפה אתה היום? לא בזבל?

יום אחד שאני אפול עמוק אחרי שאני יקנה תמחשב נייד אולי זה יקרה מתישהו אני כבר לא חושב שאני יכול לצאת אף אחד לא הצליח לעזור לי...  :'( :'( :'(

אני כבר מכיתה ז' עם זה ועשיתי כל מה שאני יכול אפילו רבא כבר אמר לא לאבד את 2 העולמות (אני יודע שאני מעוות את זה וחיים לפי התורה לפחות לפי הדרשה הם הרווח של 2 העולמות וכן להיפך, אבל זה ממש לא איכפת לי נמאס לי כבר אני מכיר את הגלגל החוזר הזה ויודע איך זה יגמר הדרך היחידה שלי זה להשלים עם התאווה ולסבול בשקט עם רגעי הנאה בין לבין...)

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18346

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אריאל יקירי
אפילו ששמעת את זה כאן עשרות פעמים אגיד לך גם אני..
גם אני חשבתי עד לפני חצי שנה שלא אוכל להפסיק לעולם..
הייתי בטוח שרווק חייב ליפול באוננויות בקביעות.. לא היה לי ספק בזה.. ניסיתי אלפי פעמים להפסיק.. וחזרתי לסורי.. כך הגעתי ליאוש גמור..
ואז הגעתי לשמור עיניך!
ההתחלה הייתה קצת איטית
בחסדי ה' היום אני נקי! לא זכיתי מימי לתקופת נקיות כזו!
אם חברים נקיים שנים אין סיבה שלא נוכל גם אנחנו!

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18352

• דבוק בה'
אריאל היקר, אתה ממש צועד בדרך הנכונה, קיימת את צעד 1 למהדרין!...
שולח לך הודעה בפרטי.

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18358

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אליכהן היקר,
ריגשת אותי בסיפור שלך.
כפי שכבר כתבו לך הסיפור שלך דומה מאוד לשלי וכמו שכתב סוד הפרטים המשתנים לא משנים.
טבעי מאוד שאתה מהסס אך אל תהסס יותר מדי ותתחיל לצעוד זה יעשה לך טוב. מנסיון!
בהצלחה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18372

• arielwriter
  • דירוג זהב
הבעיה שאני בשמור עיניך קצת יותר מחצי שנה...

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18375

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
arielwriter כתב on 18 אוק' 2012 22:06:

אני כבר לא חושב שאני יכול לצאת אף אחד לא הצליח לעזור לי...  :'( :'( :'(
כבר אמרו חז"ל: אם אין אני לי מי לי....
לדעתי רק כשתרגיש מוכן להשקיע בעצמך תוכל להתקדם.
אני נכנסתי לאתר פעם ראשונה לפני תשעה חודשים אך לא הייתי מוכן להתחיל לעבוד.
רק אחרי חמישה חודשים הרגשתי שאני יכול להתחיל ואז נכנסתי באמת.
אני מאחל לך שזה יקרה לך בקרוב. בהצלחה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18384

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני כן עשיתי השתדלות! השתתפתי בקבוצות טלפוניות וצמתי יום שלם כל פעם אחרי נפילה ודיברתי עם חברים והתרחקתי מכל דבר שמזכיר את זה וניסיתי להיכנע כמו שאתם אומרים ולתת לד" לטפל בעניינים

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18385

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אריאל יקירי ההשתדלות שלך היא נפלאה
תהיה בטוח שה' שמח בך, וכל הפעולות שנקטת לברוח מהתאווה לא הולכות ריקם, אני אומר לך מנסיון..
גם אני התחלתי את דרכי כאן באתר עם הרבה תקוות, נשבעתי, נפלתי, שילמתי, שוב נשבעתי שוב נפלתי.. לאט לאט למדתי את עקרונות הצעדים, והנה אני רואה שאני פחות או יותר על הדרך, ברור לי שיש עוד דרך ארוכה, רק היום הנסיונות מתחדשים, מתעוררים...
אבל יש דרך.. לדעתי רק צריך לרצות באמת.. להבין שכבר אבדה לי השליטה על התאווה.. ולהתחיל לצעוד ברצינות
מחכים לך

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18386

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
סליחה אריאל, לא ידעתי שאתה עובד כל כך קשה. איני יודע מה לומר לך אך אני בטוח שבסופו של דבר ד' יעזור לך למצוא את הנקודה שתתן לך את התנופה.

בעניין: צועד מהסס לפני 11 שנים, 6 חודשים #18388

• arielwriter
  • דירוג זהב
tik tok עוד נפילה למרות שההורים שלי יודעים ועשינו ביחד הרבה סייגים והגבלות בבית לשניה אחת אף אחד לא היה כאן וניצלתי את הרגע... זה כבר לא איכפת לי... אני ידוע שהוא יחזור הוא יחזור!!! והוא ינצח אותי שוב עדיף לי פשוט לתת לו את מבוקשו בכל פעם שהוא רוצה ודופק בדלת... שיהיה לי גיהנום שמח!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן