ברוכים הבאים, אורח

מכור חזק!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור חזק!! 3757 צפיות

מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17313

• bdan320
  • חבר חדש
שלום רב!
אני בן 19 לומד בישיבה רצינית ולמרות שאני בחור טוב יש לי בעיה ענקית מהיותי קטן אני זוכר את עצמי מחפש דרכים לראות דברים לא צנועים אם זה העיתונים ועד לסרטים לא צנועים,הרבה זמן לא היה לנו אינטרנט אבל דווקא שיצא הרימון הוריי החליטן שאי אפשר להסתדר בלי אינטרנט ואז גליתי את החסרונות הגדולים שבאינטרנט(גם עם הרימון).
האני כבר הרבה זמן מכור לתועבות האלה וכל פעם אחרי שאני מוציא זרע לבטלה אני מרגיש איום ונורא ובכל זאת אני חוזר לזה כל פעם.
זה הגיע למצב שמיד אחרי יום כיפור שבכיתי כמו ילד וביקשתי סליחה חזרתי כבר במוצאי הצום לסורי.
שלא נדבר על המצב הרוחני הגרוע שהגעתי שאני כבר לא קם לאף תפילה וגם לא מניח תפילין.
כשאני בישיבה וקשה לי להגיע לתמונות לא צנועות אני יכול להחזיק הרבה זמן בלי להוציא זרע לבטלה,אבל כשאני מגיע הביתה דבר ראשון שאני עושה זה לאינטרנט.
אני כבר מיואש וחושב שאבדה תקוותי.
למה לי יש תאווה כזאת גדולה ואני צריך להתמודד כזה חזק בשביל להתרחק המחטאים הללו??

בעניין: מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17315

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ראשית כל ברוך הבא.

יש תקווה. תשאר איתנו. תראה מה שיש לתכנית להציע. תאמין לי שאין לך מה להפסיד. כולנו באותה סירה חותרים בכוחות משותפים אל החוף.

ואל תכנס ליאוש. נכון עבר כיפור. עלי עברו הרבה כיפורים. מעולם זה לא החזיק מעמד מעבר לסף של חג הסוכות. והנה התכנית למדה אותי שיש דרך החוצה. לראשונה צלחתי את עשרת ימי תשובה. מאז ומעולם זו היתה תקופה קשה ביותר שלי. רוצה לדעת איך עשיתי זאת? לא מכוחי. בעזרתו יתברך. אתה מוזמן לשאול לברר ולחקור. אשמח לעזור.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17333

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר ברוך הבא
אוי, כמה אני מכיר את המציאות שאתה מתאר..
כשאתה בישיבה, אתה מרגיש טוב עם עצמך.. מרגיש שיש תקווה.. כך בא לי לחיות כל חיי, בצל הקדושה!
והבית- גיהנום! המצע המעולה לשבת מול המחשב, לסדר את המשענת.. לראות מה שבא לך!!
ואחרי הנפילה, אוי ואבוי.. מרגיש סמרטוט, עלוב, מלא בשנאה עצמית.. וכל המרעין בישין שאנו יכולים להאכיל את עצמנו..
אז מה עושים??...

מצטרף לדברי צדיק ידידי.. תישאר איתנו, יש פיתרון  ב א מ ת!    יש תקווה.. גם אנחנו היינו שם!
בהצלחה חבר נשמח לשמוע ממך!   

בעניין: מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17344

• bdan320
  • חבר חדש
אתם רוצים אולי לשתף איך אתם מתמודדים כאשר את מגיעים הביתה מהישיבה הקדושה?איך עומדים מול היצר החזק בבית?

בעניין: מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17388

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
לא אומר שלך זה יעזור אבל אני אישית שיתפתי את ההורים שלי והם עשו שתי גלישות באינטרנט רימון.
כשאני גולש אז יש לי רשימה לבנה של אתרים שהחלטתי שאני רוצה ואת כל השאר זה חוסם, מאוד מומלץ!
ואני ממליץ לך לקרוא הרבה מהאתר ולקרוא גם את ה12 צעדים... לי ה12 צעדים ב"ה מאוד עוזר!
בהצלחה רבה!!
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: מכור חזק!! לפני 11 שנים, 7 חודשים #17392

• bdan320
  • חבר חדש
תודה רבה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן