ברוכים הבאים, אורח

איך מתחילים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך מתחילים 2543 צפיות

איך מתחילים לפני 11 שנים, 7 חודשים #16869

• leonardo
  • חבר חדש
אני מכור בקטן, כלומר בדרך כלל מנותק מהאינטרנט אך כשיש לי הזדמנות איכשהו למרות כל ההחלטות אני נגרר להסתכלויות לא צנועות
אם מה להתחיל?
אני רוצה לצאת מזה

מה הצעד הראשון?

בעניין: איך מתחילים לפני 11 שנים, 7 חודשים #16918

• נעם ה'
ברוך הבא!
ככל הנראה הגעת למקום הנכון ואתה גם עושה את הצעד הראשון והחשוב כל כך של החשיפה כאן. מחלתנו הערמומית שונאת אור וחשיפה והפורום הזה, הקבוצות הטלפוניות והקבוצות החיות הן חלק חשוב בהחלמה.
על הדרך והצעדים תוכל לקרוא בהרחבה באתר והחשוב מכל הוא: הישאר עימנו!

בקצרה אספר לך כי גם אני הגעתי לכאן מתוך תחושה שאני "מכור קל". יש לי פוסטים שלמים בעיניין. הנקודה שלקח לי המון זמן להבין אותה היא החוסר אונים. אם אני לא מסוגל להמנע מלעשות מעשים שברור לי שהם לא טובים לי ואני לא מעוניין בהם - אני בבעיה. לא מאוד משנה לאן הגעתי עם הבעיה כי אני בכל מקרה צריך לטפל בעצמי. לשמחתי, ואני מניח שגם לשמחתך, לא הגענו רחוק עם התאווה אבל ייסרנו את עצמנו מספיק בשביל לטפל בה.

אני לרשותך אם תרצה בכך.
בהצלחה!!!
נעם

בעניין: איך מתחילים לפני 11 שנים, 7 חודשים #16946

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברוך הבא.

עצם הדבר שאתה מכור - גם אם קל - זה כבר צעד עצום. אני למשל בכלל לא. כלומר: בוודאי שאני כן. רק בתקופה הראשונה הייתי בכזאת הכחשה שהייתי בטוח ש"אני? מכור? מה פתאום!" (והיו לי הרבה "ראיות" ו"הוכחות" לכך) לאחר מכן הייתי ב"קבוצת סיכון".
אוי כמה שההכחשה שלי היתה קשה. כמה קליפות היו צריכים לרדת ממני עד שגיליתי שאני, עמוק עמוק בתוך הבוץ, מכור קשה וכבד. וכל ה"הוכחות" וה"ראיות" בטלות ומבוטלות כקליפת השום. (אם תעבור על ההיסטוריה של ההודעות שלי תראה איך שזה בולט)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: איך מתחילים לפני 11 שנים, 7 חודשים #16960

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל leonardo היקר! שלום רב וברוך הבא!
נראה לי שכדאי להתחיל מכאן
www.guardyoureyes.com/heb/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=80
בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן