ברוכים הבאים, אורח

אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום 4232 צפיות

אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1647

שלום לכולם

אני נופל כל יום בהוצאת זרע לבטלה באופן קבוע פעם אחת ביום, כמו כן אני רואה הרבה מראות אסורים בטלויזיה, על שניהם אני לא מצליח להתגבר אולי מקסימום לכמה ימים :'(

האם אני נחשב מכור?

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1648

• whoswho
  • חבר ותיק
שלום גור,
בלי קשר לאם אתה מכור או לא (כנראה אתה מכור ברמה מסוימת אם אתה לא מצליח לחלץ את עצמך), החדשות הטובות הן-
אם אתה רוצה לצאת מזה, כנראה שאתה במקום הנכון 

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1649

• guardureyes
  • רצף ניקיון נוכחי: 271 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר.
אם ניסית להפסיק פעמים רבות ולא הצלחת להישאר נקי לאורך זמן, אז אפשר להגדיר אותך כמכור. אבל ההגדרות זה לא כל כך חשוב. העיקר הוא להשתמש בכלים הנכונים.
אני ממליץ שתוריד ותקרא את המדריך באתר.

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1650

תודה על ההתיחסות המהירה,
קראתי חלק מהכלים, הם מאוד מחזקים אני מקווה שזה ישאר לאורך זמן.
אני כבר בחור מבוגר ( מעל גיל 20) ושנים רבות פגמתי, אני יודע שזה הורס לי את החיים אבל אני הגעתי למצב שאני בכלל לא נלחם, פשוט הרגלתי את עצמי לעונג הבזוי הזה, והגעתי למצב שזה נותן לי חיות בחיים, ז"א אני אומר לעצמי היום בלילה אני אשחית זרעי ויהיה לי תענוג. וזה מה שעושה אותי שמח.

מה בדיוק הפורום עוזר במצבי?

בתקווה לעתיד טוב יותר

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1652

• תת לחץ
  • חבר ותיק
כשאין טעם לחיים, והחיסרון הפנימי הולך וגדל.... שום תרגיל לא יעזור...
שיהיה לך יום טוב.. אלא אם כן יש לך תוכניות אחרות (-:

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1654

כשאין טעם לחיים, והחיסרון הפנימי הולך וגדל.... שום תרגיל לא יעזור...

אז מה בעצם אתה מציע לי?

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1656

• תת לחץ
  • חבר ותיק
זה לא אני אמור להציע... מי שברא את העולם אמור לתת פתרון לחיסרון הזה...

אולי אנחנו טועים בהבנה שלנו את ההוראות שלו... טועים בגישה לעבודה שהוא הטיל עלינו...

אולי פשוט נתחיל מההתחלה - אין תורה - אין אסור - אין מותר - פשוט נתחיל לחפש איפה אנחנו ומה רוצים מאיתנו, לחפש אותו...

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1657

תכלס מה אני אמור לקבל מהפורום הזה?
ומה אני אמור לכתוב?

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1658

• תת לחץ
  • חבר ותיק
בחירה שלך, אתה יכול לקרוא על מצבים שאתה לא רוצה להגיע אליהם, אולי זה יתן לך כוח להילחם...
ואתה יכול לעזור לאחרים, שזה בעצם יעזור לך...

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1659

• Migdalor
  • דירוג זהב
  • U can't have a light without a dark to stick it in

תכלס מה אני אמור לקבל מהפורום הזה?
ומה אני אמור לכתוב?

השאלה היא בעצם מה אתה רוצה מהפורום הזה? או מה אתה רוצה בכלל?
הפורום לא יכול להפוך אותך מאדם מכור לגמול. הוא גם לא כ"כ יכול לגרום לך לרצות להגמל. מה שכן, כשאתה כבר באמת רוצה להגמל, כי אתה מבין שחיים כאלה אינם חיים, ושההתמכרות הנוראה הזו, עד כמה שבמובן מסוים היא מענגת היא בעצם גורמת לנו לסבל עצום, כשאתה מבין את זה ורוצה באמת להפסיק אנחנו פה בשביל לעודד אותך. כדי לדבר איתך על זה. כדי לעזור זה לזה. לומר לך מה עבד אצלנו ואיפה נכשלנו.
ברוך הבא!!
מגדלור
אנחנו כולנו באותה סירה, בדרך אל האור!
אין לך כח? אתה לא צריך כח! לה' יש כח, אתה צריך את ה'!!!

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1660

• Shmiras
  • חבר ותיק
  • גוף שבתוכו נשמה
הכלים עצמם מעידים שאי אפשר להיגמל לבד, צריכים גם חברה וגם הדרכה.

התועלת של הפורום היא אנונימיות, פשוט. אנשים לא יסכימו להיפגש ישיר אז מרוחים קצת מהתועלת מהפורום. אבל לעולם זה לא יעזור כמו פגישות אמתיים אם אנשים שעובדים ביחד להיגמל.      מפגשי הטלפונים עוזרים יותר מהפורום, אבל עדיין לא התחילו.

דבר צדדי, תתקיים כינוס (קומזיץ) בבית שלי בשבועה הקרובה, לפעמים זה עוזר לא להיות אנונימי.

יש סיכון גדול של התמכרות לפורום עצמו, כמו שקרה הרבה בפורם באנגלית.
תגובה לכל המשתמשים באתר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך את הסבלנות לקרא.

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1673

• תת לחץ
  • חבר ותיק
חייבים גם לומר את האמת
בשורה התחתונה צריך להיגמל בכלל מהמחשב ומהאינטרנט ואין בנושא הזה תירוצים, הכל בולשיט...
גדולי ישראל אוסרים מחשב ואנחנו מבינים הכי טוב למה...
זה שאיך שהו מתירים בשביל עבודה, זה רק במקרים שאין ברירה ולאנשים שממש לא במצב שלנו... - ועדיין, מי שחכם לא יעבוד בסביבת מחשבים, יש מספיק דרכים לעשות כסף... ומנסיון, לעבוד בחוץ, לראות עולם, לנשום אוויר,(או שאר הטיפים באתר) בהרבה יותר טוב מלהיות גולם...

וכמו ש shmirs אמר ''יש סיכון גדול של התמכרות לפורום...'' וזה לא פיתרון, כי זה לא התמכרות 'לפורום' זה צורך בייחס, תשומת לב, וכו' ואם לא יהיה פה תגובות, אז בלחיצת כפתור אתה במקום אחר... וכמובן, ''מאוד רציתי לחזק, או להתחזק''...

בתכלס, למרות שהפורום הזה, והאתר, הם הצלה להמון אנשים, אבל זה רק בדיעבד...
כמו הסיפור של חכמי חלם:
שני עיירות תוססות חיים שכנו אחת בצמוד לשנייה, אך בניהם הייתה תהום...
יום אחד החליטו ראשי העיירות, לבנות גשר שיהפוך את שני העיירות לחטיבה אחת חזקה, וכך הכלכלה תשגשג...
וכך עשו...
יום אחד הגשר נשבר והמכוניות החלו ליפול לתהום... המצב היה נורא קשה, כל יום הרבה הרוגים ופצועים, והאנשים כולם ביגון ובהבל...
ישבו חכמי חלם ותיכסו עצה ותושיה לבעייה... אחד אמר כך ואחד אמר כך, עד שלבסוף הגיעו להסכמה משותפת...

''נבנה בית חולים מתחת הגשר, וכך נוכל להגיש עזרה מידית לנופלים''

לא פשוט יותר לתקן את הגשר ?

אז כמובן זה לא אותו דבר, האתר הזה עושה עבודת קודש וחלק מהעבודה שלו זה 'לתקן את הגשר' ...
אבל חשוב גם לדעת שחלק מתיקון הגשר, זה להקשיב לגדולי ישראל...

אז מי שבמצב שהוא יכול להעיף קיבינימט את המחשב ולהתחיל 'לבנות את עצמו' מחוץ לגולם הזה, הוא בדרך הנכונה...
(ומי שיתגבר על העצלות הראשונית ויכנס לבית כנסת עתיק יומין שהשלווה שורה בו, פתאום ימצא עולם שלם של חכמה ודעת שמדברת בדיוק אליו, ואל בעיותיו)

אבל אל תשכח אותנו, אל תזלזל בנו. תתפלל עלינו

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1692

אתה צודק אבל במקרה שלי, יש מחשב בבית של ההורים ואני לא יכול להעיף אותו,אין מצב ההורים שלי לא חרדים אז יש לי פילטר ואני משתדל לראות רק אתרים כשרים

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1695

• Shmiras
  • חבר ותיק
  • גוף שבתוכו נשמה
GYE מפיק תועלת לכולם, אבל לא כל אחד הגיע להתמכרות, יש הרבא שמספיק להם רק להוריד את המדריך ולחזק את עצמם מדי יום.
תגובה לכל המשתמשים באתר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך את הסבלנות לקרא.

בעניין: אני חדש ואני רוצה להבין אם אני שייך לפורום לפני 12 שנים, 5 חודשים #1698

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה שתת לחץ אומר זה נכון - אבל כמו שגור אריה יהודה ענה לא לכל אחד יש את האפשרות - בגלל כל מיני אילוצים. כמובן שאם האילוץ היא רק מסיבת העצלות אז הפתרון העיקרי היא לנתק את האינטרנט, אבל באין אפשרות אחרת האתר הזה היא מה שנותן לנו את התדרוך מה לעשות, בכל מצבי ההתמכרות אם בהתחלה או במצב עמוק יותר, כפי שתראו באמת במדריך.

לגבי התועלת של הפורום, חלק מחלקי הבעיה (המחלה) היא המחבאים אותה מתחת לשטיח ולא מדברים עליה, כמובן שבאמת לא צריך לדבר עליה בחוצות, אבל אפילו לדבר עם מדריכים גם לא מדברים, וכאן יש את האפשרות לדבר בלי שנרגיש מאויימים של 'מה יאמרו', וזה גם הענין של המפגשים, והקבוצות טלפוניות, זה לשבור את תסמיני המחלה הזאת, וכמובן שמי שיש לו קבוצה (קיים בי"ם) הכי טוב, אך גם בטלפון (שבקרוב יפתח - יש כבר הרשמה) גם טוב, וכאן בפורום זה מספק חלק מהתועלת.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 4 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן