ברוכים הבאים, אורח

הכישלון הצורב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכישלון הצורב 2602 צפיות

הכישלון הצורב לפני 11 שנים, 7 חודשים #16367

• ניר1
  • חבר חדש
כבר כשהייתי צעיר והיה בבית הורי טלביזיה כבלים נפלתי בתאווה, אך מאז שעזבתי את בית הורי והייתי בישיבות ואח"כ התחתנתי ולמדתי בכולל, הכל היה בסדר במשך שנים. אחרי שעזבתי את הכולל וחיפשתי עבודה היה מאוד קשה. בהתחלה ניסיתי הוראה בישיבות ולא התקבלתי, בתיכון התקבלתי אך לא הצלחתי, בסוף מצאתי לי קהילה, שבה אני די מצליח אבל באמצע שבוע אין לי סדר יום ברור וכך אני מוצא את עצמי שעות מידי יום לבד. אני עובד מהבית באיזה עבודה עם המחשב שמחייבת אותי גם בקשר עם אינטרנט. היה לי איזשהו מבחן גדול שבו נכשלתי ונדמה לי שמאז התחלתי להידרדר שוב לתאווה ובאופן הרבה יותר גרוע ממה שהיה בנעורי כולל שזל. שמתי אינטרנט רימון עם קוד שנמצא רק אצל אשתי, אך אפילו זה לא עובד כי תמיד אני מוצא פרצות. כל פעם נדמה לי שאני בסדר ואז אני שוב נופל, נדמה שאני במילכוד שאי אפשר לצאת ממנו

בעניין: הכישלון הצורב לפני 11 שנים, 7 חודשים #16368

• שומר ת'עניים
ניר ברוך הבא
אני יכול לספר רק על עצמי
ולהגיד שגדלתי בערך כמוך עם טלויזה ומחשב
היום לאחר 5 שנים של תשובה
אני יכול להסתדר אפילו בלי רימון (לא שאני ממליץ לא לקחת הגנות)
כולנו יודעים "אין אפוטרופוס לעריות"
ישתבח שמו ה' נתן לנו את האתר הזה במתנה
ברגע שזה מגיע לך ה"תשוקה" הזו פשוט רוץ לאתר
לי זה עובד, דרך אגב לפני כמה רגעים השתמשתי בזה
וזו התגובה שיצאה
שיהיה בהצלחה רבה יישכוח

בעניין: הכישלון הצורב לפני 11 שנים, 7 חודשים #16391

• מייק
  • דירוג כסף
אני מזדהה עם הכאב הנורא, אצלי הכישלון התבטא בכל תחומי החיים ולא רק בתאווה, בתקשורת עם אנשים, בפרנסה, ביכולת שלי לתפקד כאדם שפוי, מאושר שרק להיום מצאתי פיתרון....

בעניין: הכישלון הצורב לפני 11 שנים, 7 חודשים #16408

• ניר1
  • חבר חדש
תודה למגיבים. עדיין לא ברור לי מהי הכניעה שמדברים עליה כל כך הרבה באתר הזה. האם הכוונה שאני מבין שאני בבעייה ואין לי דרך לנצח את היצר ולכן עלי להימנע מעימות או שיש כאן משהו מעבר לכך שלא הבנתי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן