ברוכים הבאים, אורח

פעם שניה פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעם שניה פה 2878 צפיות

פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16113

שלום
הייתי כאן פעם, לא מזמן, בשם אחר. הסיבה שלא המשכתי היא פשוט שלא ידעתי איך. פחדתי מכשלון, ואולי היה לי נוח איפה שהייתי...
לא התחלתי בכלל לטפל בעצמי בפעם הקודמת.
אני נשוי עם ילדה. בן 28. מכור (או שרק נהנה) לפורנוגרפיה כבר שנים רבות. טופלתי בעבר אצל כמה פסיכולוגים בגלל זה ובגלל דברים נוספים (דכאון וOCD) וחוץ מזה הכל הבריא ב"ה. הצפייה בזה וההנאה שבאה בעקבות זה הורסים לי את החיים. למדתי בישיבה אחרי הצבא וזה פשוט לא נתן לי להתקדם. גם היום זה עוצר אותי במקום. אני מרגיש שאני אבא לא מוצלח ובעל גרוע והכל בגלל זה. אני לא יודע כבר מה לעשות, אני מרגיש שאולי כדי להשלים עם זה שזה שם, ותמיד יהיה וילווה אותי. אני מקווה שכשאגיע לשמים לא ישפטו אותי ברע אלא יבינו שהיצר חזק ממני, שאני לא מאותם הצדיקים שהצליחו להשתלט עליו.
אני באמת כבר לא יודע מה לעשות. כלפי חוץ אני נראה אדם שהכל טוב אצלו, אבל בפנים יש יצר הרסני שהורס הכל.
תעזרו לי לעזור לעצמי. עזרו לי להימלט ממנו ולהיות אדם טוב יותר.
חיי הנישואים שלי, האבהות שלי והכל תלויים בזה.
עד שלא אהיה נקי כלום לא יהיה שווה בעיני.
תודה.

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16119

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר יקר
הגעת למקום הנכון..
דבר ראשון דע לך שאינך בודד! כולנו כאן מאותם סיבות בדיוק!
דבר שני כדאי שתבדוק את עצמך באמת האם אתה מכור.. כי אם כן הנפילות הם לא "מהיצר הגדול" הם מהבריאות הנפשית הלקויה שלנו המכורים..

אוהבים אותך..

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16120

• shuki
  • חבר ותיק
יהודי יקר פה אתה לא בודד...
אני מקווה שתקבל תגובות מ'סוד הכניעה' שהוא מנהל הפורום ואני אף ממליץ לך לפנות אליו ישירות דרך ההודעות.
אבל בינתיים אני חייב להגיד לך שאנחנו באותו הגיל לי יש יותר ילדים ואני כל כך הרבה פעמים הרגשתי כמוך הייתי גם בישיבה לאחר הצבא התייעצתי עם רבנים ואחרי הרבה זמן גם עם פסיכולוגים (הרב אמר לי שפסיכולוגים לא מבינים כלום...) הייתי שבור הייתי מרוסק אישתי יצאה מדעתה לא ידענו מה לעשות... אחרי שהלכתי לפסיכולוג הבנתי שזה התמכרות הבנתי שזה לא אומר שאני לא אבא טוב זה לא אומר שאני לא אדם טוב כל זה בתנאי אחד  - וזה שאני ממשיך אני לא מתייאש לעולם אני אמשיך לנסות הכול!

רק שתבין אני פה כבר 40 יום הייתי נקי 30 יום ונפלתי אני עדיין מרגיש את הכאב אני עדיין מרגיש את המרירות ואני חי בפחד שזה יגיע שוב אני מאוד משתדל לכתוב פה הרבה ואני מקווה שזה עוזר...

אני לא רוצה להאריך יותר מידי אז רק אומר לך יהודי יקר אתה לא בודד אנחנו כולנו סובלים מהתאווה הזו אבל אסור לשכוח את הנפילות את הריקנות אסור להניח למלחמה אסור להתייאש אנחנו יכולים יש פה אנשים בפורום שכבר נקיים שנה והם עם הפנים קדימה.
רק נותר לי לקוות שנוכל גם אנו לעמוד שם ולהיות נקיים רק להיום.

תירשם לטבלה של 90 הימים נספור ביחד

עכשיו ראיתי את התשובות של החבר היקר די דיינו ואני רוצה להצטרף לכל מילה... אוהבים אותך.

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16148

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, מרגע שנרשמת לפורום והתחלת לכתוב בו אינך בודד... יש כאן לא מעט אנשים שישמחו לשתף אותך במה שהועיל להם ולהועיל לך. באופן אישי אני יודע שאפשר אחרת, יש דרך לחיות ללא פורנו ותאווה.

אצלי זה עובד הייטב מכה' אב תשס"ה. יש כאן לא מעט מה לקרוא על התהליך, אם תשקיע תצליח. זה מה שאמרו לי, עלי זה עבד.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16165

תקשיב יהודי בודד יקר שלי,
דבר ראשון אתה לא בודד כי הקב"ה תמיד אתך, באמת.
דבר נוסף אני חושב שהבנת שהבעיה שלך היא דפוס קבוע ומוכר ורוב מי שנמצא פה סובל בדיוק מאותו דבר.(אם זה מנחם אותך)
ואכן התאווה הזו הורסת הכי הרבה ואכן תלוי בזה הרבה הרבה יותר ממה שמנית פה ואני יוסיף עוד על קצה המזלג:
פרנסה, יישוב הדעת, טעם בלימוד, שלום בית, כבוד, הצלחה, ועוד ועוד עד שבאמת כמעט הכל תלוי בזה,וכגודל החשיבות כך גודל הקושי,
אבל אין ברירה כולנו באותה סירה כל אחד בדרגה שהגיע אליה ואנחנו חייבים להתמודד נגד היצר בכל הכוחות ובלי לוותר.
ומה שרצית להשלים עם התאווה זה כמובן ייאוש. שזה בא בדיוק על ידי התאווה הזו, וזה גם גורם להמשיך אותה הלאה.והפתרון הוא פשוט להתמודד בכל הכוחות
ותדע לך שזה אחד התענוגים הכי גדולים שיש,כשאתה מתגבר אתה מרגיש גיבור וצדיק וקרוב לקב"ה אי אפשר לתאר.
אין ברירה אחרת זה הנסיון שלנו וברור לך שהקב"ה שהוא משגיח על הכל בכל רגע לא רוצה שתשאר במצב הזה והוא נתן לך את הכוחות להתגבר זה צריך להיות לך מעל לכל
ספק.
ואל תחפש את האדם החיצוני שיעזור לך(אפילו שאני מקווה שעזרתי) וגם לא פסיכולגים וכדומה.מקסימום קצת עידוד ותמיכה. מכיוון שאת העבודה של ההתגברות רק אדם אחד בעולם יכול לעשות -אתה יודע מיהו...
בהצלחה!!!
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16169

• רוצה טוב
  • חבר קבוע
  • אין יאוש בעולם כלל, אבל כניעה דווקא יש.

ואל תחפש את האדם החיצוני שיעזור לך(אפילו שאני מקווה שעזרתי) וגם לא פסיכולגים וכדומה.מקסימום קצת עידוד ותמיכה. מכיוון שאת העבודה של ההתגברות רק אדם אחד בעולם יכול לעשות -אתה יודע מיהו...
בהצלחה!!!

ה' יתברך הוא היחידי שיכול לעשות, כי לי פשוט אין את הכח הזה להתגבר.

ורציתי רק לומר לך 'יהודי בודד', אני מבין אותך מצויין, גם אני בודד...
אבל מרגע שאתה מוצא מקום שיקבלו אותך כמו שאתה, וכולם כמוך (כמו כאן), אז ממילא אתה כבר לא לבד...
נשמע שאתה לא יכול ולא רוצה בשום אופן להישאר במצב שלך, אז אם אתה באמת מוכן לעשות הכל כדי לצאת מזה,
הייתי ממליץ לך מאוד להצטרף לקבוצת תמיכה של סקסהוליסטים אנונימיים (SA), לעבוד על 12 צעדים, ולזכות בחיים שלך מחדש.

אוהב!!
הייליקער בעל שם אמר על הפסוק "ואבדתם מהרה" - שצריך האדם לאבד את המהירות. עכלה"ק.

בעניין: פעם שניה פה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16232

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ראשית כל ברוך השב
אתה לא יהודי בודד. יש לך כ"כ הרבה חברים פה. כמו שאני לא צדיק גמור. יש לי כ"כ הרבה מה לעשות בשביל להגיע לזה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן