ברוכים הבאים, אורח

הכרות ראשונית ומפתיעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכרות ראשונית ומפתיעה 2789 צפיות

הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 8 חודשים #16016

• שומר ת'עניים
שלום לכולם, זאת הפעם הראשונה שלי בכלל בפורום כלשהוא
ברצוני להבהיר שאני איש מדיה ופרסום ולמרות היותי חרדי כיום אני משתמש באינטרנט לצורכי עבודה באופן שוטף בלי סינונים

אז ככה, הסיפור שלי מתחיל דווקה מתל אביב(לפני 5 שנים בערך), בהיותי בבילוי רגיל אל תוך הלילה באחד הבארים האפלוליים.
מיותר לציין שבזמנו נושא הפורנו ר"ל היה אצלי לא רק במחשב אלא מציאות יומיומית חיה ו"בועטת" עם רשימת "מטלות" קבועה ולפעמים אף מעבר לכך...
אז השעה כבר 3 בלילה וצדה את עיני בחורה אחת היפות שראיתי מימיי, כמובן התחלתי איתה הפעלתי את כל קסמיי והצלחתי לקבל ממנה את הטלפון
למחרת בהיותי יושב במשרדי החלטתי שאני מטלפן על הבוקר, קבענו פגישה, ולראשונה בחיי התאהבתי באמת.

אז ככה לאחר 3 שבועות סוערים אמרתי לה 2 דברים שאין לי מושג איך י"ש הוציא את המילים מפי...
1. תתחתני איתי !!! היא ענתה שכן
2. בואי נשמור נגיעה עד החתונה (שכמובן תהיה תוך 4 חודשים)

בקיצור לא אגיד שלא היו מעידות קלות פה ושם (כמובן בני לבינה) אבל מיד לאחר החתונה במשך 4 שנים תמימות שמרתי עניים שמרתי נגיעה באופן אדוק
אני חייב לציין כי ה"נקיון" הזה גרם לי לחזור בתשובה מלאה מהר מאוד
בנוסף להרגיש ביחסיי אישות מה שלא הרגשתי אף פעם( כמובן למדתי את כל כללי טהרת המשפחה שהיו חדשים לגמרי עבורי)

בקיצור לפני שנה הגיעה נפילה בעקבות ראיות אסורות ר"ל
אני חייב לציין שמדובר בתמונות בגדי ים וכו' לא בסרטים ממש
אבל אין ספק שזה הוריד אותי חזרה למקום הנמוך ממנו באתי

כולי תקוה שאצליח לחדש ימינו (הטובים) כקדם ולהאיר קצת את האפלה בעזרת האתר המדהים הזה

בברכה
איש פשוט ומתחזק
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 8 חודשים #16022

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום איש פשוט,

הגעת למקום הנכון.

אני יכול לספר לך רק על עצמי ורק מה שעובד אצלי.
מאז שהגעתי לאתר הזה אני נקי ב"ה ובכוחותיו ולא בכוחי מאז ח' באדר. (כל יום רק להיום)

בעזרת הכלים באתר, החברים התומכים ובעיקר הקב"ה אתה עוד תגיע לשפיות המיוחלת.

בהצלחה
שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 8 חודשים #16031

שלום ידידי היקר,
רציתי להגיד שאני ממש מתרגש מהסיפור שלך, עשית מהפך יוצא דופן, שלכאורה נראה כחסר סיכוי, אבל כנראה שיש שחושבים עלינו מלמעלה דברים שאנחנו לא ציפינו להם.
אני שמח שהצלחת בעזרת השם למצוא אישה שתסכים לתנאיך, של שמירת נגיעה, ושמירת טהרת המשפחה לאחר החתונה, כנראה שאתה באמת חשוב לה, אחרת אני לא מוצא שום הסבר הגיוני מדוע היא הסכימה לשמור על הדברים האלו, שלכאורה זרים הם לה.

אגיד מנסיוני וכיצד הדברים עובדים עליי, בכל הקשור להשתמשות בתאווה,
בעבר הייתי צופה בהרבה מאוד סרטי פורנו, ועד לאחרונה לפני חודש הייתי צופה, אמנם בפחות מהכמות שבעבר אך עדיין בדרגה כזאת שהייתה משתקת אצלי כל חלקה טובה.
שמתי לב על עצמי, שכאשר אני מסתכל בסרטים מעין אלו, אני מחפש ריגוש, פנימי ועמוק, שיזכיר לי כנראה מראות שראיתי לפני 10 שנים, שגרמו אצלי להתרגשות יתירה ברגעים דלים וחסרי אנרגיה.
כאשר, אני מקטין את המצגים הפנימיים, את הרגשות שמתלווים אליהם, אני מצליח לצמצם אצלי את התאווה ואת הצורך והזדדקות לה.
כאשר אני שובר את חוט השני שמחבר את עונג לפורנו, בין הנאה וריגוש לפורנו, אינני צריך יותר את התאווה, מסיבה פשוטה מאוד, זה לכאורה לא מרגש אותי יותר ולא גורם לי להנאה.
כמובן שזהו תהליך שדורש הרבה עבודה ויציאה ממעגל קיבעון חזק מאוד שהשתלט על כל חלקה טובה בחיי, אך לבנתיים זה עובד עליי כ3 שבועות, אמנם לא הרבה מידי, אך בזמן קצר זה אני מרגיש תחושות ששנים של חודשים רבים אצל פסיכולוג קליני, או באמצעים כאלו ואחרים לא הצליחו להביא לי את אותם רגשות ותחושות.

מקווה שדבריי היו לך לעזר, ושתדע בתבונה האמיתית שניחנת בה מבורא עולם, לנווט את דרכך אל עבר האושר האמיתי והטוב האמיתי המצוי בנפשך ובלבבך.

בהצלחה רבה!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16034

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לאיש הפשוט שמתחזק, ברוך הבא, תרשה לי לתקן אותך, אינך פשוט כלל ועיקר, יש בך נשמה מיוחדת. חלק אלוק ממעל. יה"ר שתקח חלק פעיל בפורום, יש כאן לא מעט בעלי נסיון שישמחו להועיל לך.

בהצלחה.

נ.ב: צנזרתי מעט את כתיבתך מפאת רגישותם של הדברים והנוכחים. עימך הסליחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16078

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
אתה אכן לא איש פשוט בכלל...

דרך צלחה...

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16081

איש פשוט,
אני מבין שהיית חילוני וחזרת בתשובה.תקן אותי אם אני טועה.
הסיפור שלך פנטסטי-מלהיות במעמקי התאווה עד לשמור עיניים ל4 שנים?
אני מתרשם שאתה איש עם נפש סוערת והכוחות הגדולים שלך יכולים להיות לטוב ולמוטב.
לדעתי אתה צריך להשקיע דווקא ביציבות -היינו לא לעשות מעשים גדולים אלא דברים קטנים יותר ולשמור עליהם
בקנאות לאורך זמן.
ובקשר לנפילה -שבע יפול צדיק וקם.ויה"ר שזה יהיה ירידה לצורך עליה.
בהצלחה בהמשך!!!
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: הכרות ראשונית ומפתיעה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16250

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

ובקשר לנפילה -שבע יפול צדיק וקם.ויה"ר שזה יהיה ירידה לצורך עליה.
בהצלחה בהמשך!!!
אל תהפוך את הנפילה למפולת
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן