ברוכים הבאים, אורח

קנאה מדומה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: קנאה מדומה 5421 צפיות

בעניין: קנאה מדומה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16631

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אין ספק שלספר לאחרים יכול (אם הדבר נעשה בצורה הנכונה) לעזור לך - כדאי לך לקרוא בספר הלבן איך כדאי לשתף  בעמ' 53, הכותרת  היא, "האפשרות השלשית" הפיסקה המדוברת היא מהותו של השיתוף היעיל... - אבל מה עם מי ששומע וקורא את הסיפורים שלך?

ההיית רוצה שיהיה מי שיתגרה מתיאורך?  למילה הכתובה יש לעיתים עוצמה גבוהה מהמדוברת,  הספונסר שלי לימד אותי לשאול  (הוא נקי 19.6 שנים) בכל פעם האם הוא פנוי לשמוע תיאורים משמעותיים... כך אני נוהג גם עם מי שאני ספונסר שלהם, יש רגעים בהם אני חשוף יותר, איני מעוניין לקבל רעיונות.

זו לא צדקנות, איני שופט או מבקר, בעצמי עשיתי מעשים לא פשוטים ויתכן שלא פעם כתבתי באופן שעורר מי מקוראי, ואם יפריעוך דברי בעתיד אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי כפי שאחרים פונים, בפוסט הזה ובאחרים היו איזכורים מוגזמים לטעמי ולטעמם של אנשים נוספים בפורום. ולכן הם צונזרו. ויצונזרו גם בעתיד.
הכלל בעיני הוא פשוט, הגם שיש יוצאים ממנו, כדאי להמנע מלהזכיר חלקי גוף או לבוש העשויים לעורר תאווה.

בתקווה להבנה ושיתוף פעולה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: קנאה מדומה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16637

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה לך אסיר תודה על שיפוץ תגובתי.
ואם היה מישהו שלא כ"כ הבין על מה יצא הקצף בנתינת רעיונות הוא כנראה קרא את התגובה לאחר התיקון ואני מאושר בכך.
מצטער על הפליטת קולמוס ואשתדל למתן בעתיד.

ולבן אבי, ישנו הבדל גדול בין מה שאתה עשית לבין מה שאני עשיתי.
אתה דיברת עם מישהו בטלפון. (שלב מסויים בהחלמה  ) אני הכנסתי את זה לאתר בצורה הגלויה לעין.  > (חלק מהמחלה )
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: קנאה מדומה לפני 11 שנים, 7 חודשים #16671

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
רק עכשיו, לאחר גתיבת דברי ההתנצלות, שמתי לב שאסיר תודה ביאר כבר את הדברים בעצמו. (איך שראיתי את הצינזור התחמם לי הלב. מצד א' הצטערתי שכתבתי בצורה שהיה צורך "התערבות מלמעלה" מצד שני שמחתי על כך שהעזרה אכן הגיעה וקיוויתי שזה קרה לפני שגרם חורבן) ומיד הגבתי בדברי התוה וההתנצלות. עכשיו התפניתי לקרא זאת שוב וראיתי ישנה עוד תגובה שלא ראיתי קודם.

ולאסיר. אני מאד מודה לך על עבודת הקודש בשמירת האתר בטהרתו. תפילתי לקל עליון שיתן לי את התבונה לדעת מה ראוי וה לא. ושוב תודה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן