ברוכים הבאים, אורח

גבר נשוי מלא תאוות
(0 צופה) 

נושא: גבר נשוי מלא תאוות 9878 צפיות

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 4 חודשים #1843

שבוע טוב אביש לאיזה חוברת התכוונת שקראת?ואני דיברתי גם עם משהו בכללית והוא אמר לי שיש דברים שבחיים אבל בחיים לא לומר לאישה כי רוב הסיכויים שזה יהרוס יותר מאשר יעזור אולי תן לי סיבה אחת טובה כן לספר לה?

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 4 חודשים #1846

• אביש
  • חבר קבוע
החוברת שיש באתר עם כל הכלים להתמודדות.

זה שאישתי יודעת זה רק בגלל שלפני כמה שנים היא ראתה משהו עלהמחשב שלא מחקתי.
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 4 חודשים #1876

מה נשמע א  ביש הכל טוב?תראה.אני נכנסתי לאחד הפורומים ושם ראיתי עצה איך להתמודד עםהבעחה הזאת הוא דיבר על לעשות לעצמך פלוסים ומינוסים על כל דבר ולקחתי חלק מהרעיון ללכת  עם ציציות בחוץ לא מסודרים כמו כלם ולא ךלהתלהש מכונדר יותר מידי אלא קצת מרושל וככה יש לי פחות תאוות להסתכל על נשים בחוץ כי אני לא נראה כזה טוב עם הבגדים תמסה אולי זה יעזור לך

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 4 חודשים #2049

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
פעם שמעתי שהסיבה שאצל אנשי מעשה מסויימים נהגו שלא ללכת הכי מסודר ויפה, היא בכדי שלא יהנו מהעולם הזה מדי הרבה, אבל אחרי שאתה אמרת את דבריך אני חושב שיכול להיות שהסיבה האמיתית היא כמו שאמרת בכדי שלא יחטאו, רק שלא אמרו את הסיבה הזו בקול.

בכל אופן מצאת את החוברת שיש באתר עם הכלים?
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 4 חודשים #2152

אני גם נשוי טרי מזה חצי שנה וחשבתי לעצמי ש"בתחונה זה כבר יעבור"  אז ממש לא..
אני לא מסוגל לעבור שבועיים, בקושי שבוע וחצי בלי ליפול, שלא לדבר הסלמה של כמה פעמים ביום למשך כמה ימים ברציפות..
אני שמח שעזרתי אומץ סוף סוף ולהתחבר מרצון לשמור עיניך ולהודות שיש לי מחלה ואני צריך לטפל בה.. והפעם לא רק בשבילי אבל בשביל אשתי,
בשביל הזוגיות, המשכיות ומשפחה...לראות ולהעמיק האתר בפעם הראשונה היום, ולהבין שאתה לא לבד עם המון כמוך שנפלו לתחתית ולא מפסיקים להרהר.. ער, אונן הבנים של יהודה..

אני מקווה לשאוב מכאן את התקווה קודם כול.. ובאמת ללמוד את השלבים הנכונים ולחזור לעצמיותינו..
ונגיע ליום שה' באמת יכפר ויסלח לנו על כול עוונותינו..

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2179

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תדע לך שהגעת למקום הנכון ובזמן הנכון (אם כי לא כל כך נכון, אבל טוב מאוחר מלא כלום), תקרא את המדריך תשוטט באתר ותראה להשתמש עם הכלים שיש שם באתר.

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2250

לגבר הנשוי הטרי קודם כל מזל טוב לנישואיך
ראשית הבעיה שאתה מציג היא מוכרת וקיימת
בעיקרון אתה צריך הדרכה באופן מסודר ממדריך חתנים או אברכים טריים בנוגע לבעיה הספציפית הזו כי לא שייך להקיף אותה כאן ישנם שני חלקים הנישואין אינם פותרים בעיות של התמכרות לתאוות או חוסר שמירת העינים והגוף ולכך את החלק הזה יש לפתור באופן עצמאי בלא קשר לרעיתך הטרייה שבנוסף על כך שכיון שהיא אשה [וביחוד אם התחנכה במוסדות תורניים]איננה חיה את הניסיונות שלךגם היא נשואה טרייה שלא תבין מהיכן נפל עליה תיק כזה לכך עצתי שבבעיה זו תטפל כאילו היתה רווק כלומר תקבע בנפשך שאתה מעוניין להתמודד עם זה תקבע את השאיפה שלך לעתיד ותעמיד לעצמך גדרים ברורים אם זה מכשיר סלולרי כשר אם זה סינון באינטרנט ושמירת העינים ברחוב קריאת עיתונים וכדו' כמו כל חטא עדיף ומומלץ להימנע מהתנגשות ישירה עם כוחות היצר[ויש לו...] אלא סחור סחור לעקוף כל מגע ישיר וכמובן להתפלל הכל צריך הרבה סייעתא דשמיא וה' מחכה לתפילות כמה שהוא מחכה לבן שלו האהוב שיתקן את עצמו אין לנו מושג.
בנוגע לרעיתך אתה צריך לדעת ששמירת הענינים האלה תסייע לך להנות בנישואיך ולאהוב את אשתך בלא רגשי מצפון שבמעשים לא צנועים ואף בראיות גורמת תחושה שאתה משקר ובוגד באהבה הכנה שהיא מעניקה לך ובנוסף תשקיע בנישואיך ובמיוחד בראשיתם כי הם היסוד וזה אומר לכתוב לה מכתבי אהבה להפתיע אותה בדברים נחמדים מתנות גם קטנות תשומת לב פירגון וכמובן להשקיע הרבה בלספק אותה ביחסים בינכם [ אני משער שקיבלת הדרכה ראויה בזה] וכל זה בלי לחכות לתגמול אפילו שאני מבטיחך שהוא יבוא גם אם לא כעת הוא יבוא אבל ההשקעה איננה יכולה להיות מותנת אפילו במחשבתך בתגמול וזה זה יעניק לכם את האהבה וחשוב שתזכור כשאתה עם רעיתך תסלק כל דבר אחר [או גרוע מזה אחרת..] ממחשבתך גם אם זה מאמץ עבורך כי זה דבר קריטי ליצור אצלך את הרצון להתקשר לאשתך
החלק של פת בסלו נאמר בעיקר לגבי החלק הפיזי אצל גברים שמחפשים קירבת אשה ולא להתמכרויות שונות ולתאוות כמו בדורנו ולכן להסתמך על זה כהצלה זה משענת רעועה אז יש לך עבודה אבל אם תעשה אותה אתה תצליח ותהיה מאושר בחייך ובאשתך ותזכה לבית יציב ומשפחה בריאה וכמובן תמלא את תפקידך בחייך אל יאוש צעד ועוד צעד

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2556

שלום לך שימי  נעלמתי מהאתר קרוב לחודש ביגלל שהיו לי הרבה נפילות בזמן הזה אבל  תדע לך הבעייה הכי גדולה וגם שלי זה אפילו שיש לי אינטרנט רימון  ואמנם זה מאוד עזר לי אך שיש לי לפעמים תאווה לא נורמלית אני הולך בלילה לאיזה מקום עם רשת אלחוטית וגולש וכגולש הרבה מאוד זמן עד שהמצבר מתמךלא ואז פוגם וחוזר חלילה לכן חלק מהפתרון זה לזרוק את המכשיר לעזאזל ונקווה לטוב.איך אתתה מסתדר עם אשתך בנוגע לזה? 

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2564

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
בדיוק ההיפך - כשיש לך נפילות תיכנס אל תצא אז - בוא תתחזק.

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2565

• אביש
  • חבר קבוע
רוצה להינצל,

יש היום אפשרות לשים תוכנות שמסננות גם כשגולשים באלחוטי ולמיוב ידיעתי יש גם לרימון אופציה כזו שכל גלישה תהיה רק דרכם.

בכל מקרה, תראה איזה יופי שלמרות הנפילות והרגשת הבעסה הצלחת לקום, לכתוב על זה פה ולהחליט שאתה מתמודד מחדש. אשריך!

אביש
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2567

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מה שאביש אומר נכון!
ישנם שני סוגי מסננים, ובעיקרון צריכים את שניהם.
1. שחוסם את הקו אינטרנט מלגלוש לאתרים בלתי ראויים, ע"י שיש לך ספק כשר (אתרוג, נתיב או רימון)
2. שחוסם את המחשב עצמו מלגלוש רק דרך הקו והספק שבחרנו, וזה לצורך כך שלא תוכל לעקוף את הגחשיה באמצעות אינטרנט אלחוטי.

אם רצונך בטהרה - עדיף שתשים את שתיהן.

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2579

אצלי זה לא ניתן כי אני מחובר למפעילה סלולרית כל שהיא והיא ניתנת גם את השרות של רימון זה לא רימון בעצמם.אחחחח אתמול בלילה פגמתי 3 פעמים ואני מיואש כי על ידי זה פגעתי בטעות באשתי שאני מאוד אוהב אותה וזה מאוד מיאש.אני מחפש פרטנר בשביל שנזרוק ביחד את המכשיר שהרס לי חלק יפה מהחיים אך היום נקווה להתחיל יום חדש עם תקון הכללי וזוהר ושמירת העניים יום טוב לכוולם

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 3 חודשים #2585

אחחח נפלתי חזק הפעם ננסה לקןם ולהתמודד

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 2 חודשים #2605

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
קח לך מכשיר כשר אין שם כלום רק דיבור
אבל קח בלי התמהמויות - ותחליט שאתה עושה מעשים בכיוון המניעה.

בעניין: גבר נשוי מלא תאוות לפני 12 שנים, 2 חודשים #2662

לילה טוב לכוולם ב"ה זה היום השני שאני נקי ולא רואה פורנו או פוגם  איזה כייף
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן