ברוכים הבאים, אורח

קצת לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת לשתף 88 צפיות

קצת לשתף לפני 2 שבועות, 4 ימים #150533

שלום חברים

אני מתמודד כבר כמה שנים, נעזרתי באתר הזה ובאחרים אבל מעולם לא כתבתי פוסט או דיברתי על זה. מקווה שקצת לפתוח ולהיעזר באנשים יעזור עם ההתמודדות 

אני בחור צעיר אחרי צבא. אני לא במערכת יחסים ומעולם לא הייתה לי. אני לא חושב שהמצב שלי חמור מדי, אני משתמש מדי פעם. בתקופות הטובות אני מצליח להימנע למשך כמה חודשים, בתקופות הפחות טובות יש לי שתיים-שלוש נפילות בשבוע. בשנה שעברה הייתה לי שנה שלמה שבה הייתה רק נפילה אחת(!), אבל זה היה כשהייתי במסגרת מאוד עמוסה מחוץ לבית, וכשחזרתי לשגרה גם חזרתי לנפילות.
אז זה לא משהו שהורס לי את החיים אבל בכל זאת משהו שמשפיע עלי ואני לא מצליח לצאת ממנו.

אני מחפש כלים שונים להתמודדות. ניסיתי להיעזר בחוסמים, הבעיה היא שאני מגיע מעולם הטכנולוגיה ותמיד אמצא דרך לעקוף אותם כשהדחפים יהיו מספיק חזקים. ניסיתי בעבר כלים שונים באתר ובאתרים אחרים וגם הם עזרו אבל לא מספיק.
אשמח לשמוע את דעתכם לגבי מה יכול לעזור - למשל כלים מסוימים באתר הזה או מעבר. אולי לכתוב ולשתף יותר כאן. חשבתי גם לשתף עם חברים או אולי משפחה, או לנסות את תכנית 12 הצעדים.

תודה ובהצלחה לכולנו

תגובה: קצת לשתף לפני 2 שבועות, 4 ימים #150536

• 9625
  • דירוג זהב

היי חבר,
אתה לא חושב שמצבך חמור מדי, זה בסדר. רק כדאי לשים לב, שהביטוי 'משתמש' הוא ביטוי מכובס לדברים חמורים. ואם החלטת להביא אותו כאן, קיימות שתי אפשרויות. או שכאן לא מדובר בכיבוס אלא באמת משהו קטן, או שחסרה כאן קצת מודעות למצב.
תשמע, אם בתקופות לחוצות אין לך זמן להשתמש, אתה מלך!
רבים וטובים נופלים למרות שלכאורה אין להם זמן לכלום. כמו שילד לא מצליח לאכול כי 'אין לו מקום בבטן', ולפתע מתברר שלממתקים יש לו מקום..........
עזר לך אלוקים, שזמן קצר לאחר ההודעה שלך בא המפקח ומתייחס לקושי שלך ושל חברים נוספים במצבך להצטרף לקבוצות SA.
הרבה איחולי הצלחה, אח יקר!

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: קצת לשתף לפני 2 שבועות, 3 ימים #150541

תודה על התגובה!

אתה צודק לגבי החומרה, אולי לא בחרתי את המילים הנכונות. זו כן התמכרות שאני לא מצליח לצאת ממנה ואלה מעשים חמורים. הכוונה היא שלרוב זה לא משהו שבא בתדירויות גבוהות וזה לא פגע לי בחיים ברוך השם, בסדר היום או ביחסים עם אנשים, אלא רק משהו עם עצמי.

אני לא בטוח שהבנתי את המשפט האחרון לגבי הSA, אשמח להבהרה)

תגובה: קצת לשתף לפני 2 שבועות, 1 יום #150553

• 9625
  • דירוג זהב

היי,
SA זוהי שיטת טיפול בהתמכרויות בתחום התאוה הגופנית.
שיטה זו נקראת גם 'שיטת 12 הצעדים'. 
עקרונות שיטה זו מופיעים הרבה בפורום כאשר ישנם רבים מחברי הפורום החברים בשיטה זו, וישנם כאלו החוששים להצטרף אליה.
כיון שהצלחותיה של השיטה מוכחות ברמה גבוהה, הוחלט על ידי מנהל הפורום לפתוח שרשור מיוחד לצורך בחינת חששות אלו מחדש והתייחסות אליהם.
בגדול, קל לי יותר להתבטא בפרטי מאשר בפורום. אם תרצה, תוכל לפנות אלי ואשתדל להרחיב בל"נ
אפי - 9625fe@gmail.com

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן