ברוכים הבאים, אורח

המשך הפוסט שלי 'מצוקה' מאתמול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המשך הפוסט שלי 'מצוקה' מאתמול 65 צפיות

המשך הפוסט שלי 'מצוקה' מאתמול לפני 4 שבועות #150477

• Azriel
  • משתמש

היי חברים. אני חדש ממש ולא לגמרי מכיר את הממשק והקונספט ואיך זה עובד אז סורי אם אני עושה את זה לא כפי שצריך..

אני רוצה להוסיף כמה מילים בהמשך לפוסט מאתמול, אני איש די משכיל שקראתי וקורא הרבה ספרי ומאמרי פסיכולוגיה ופילוסופיה ובעצמי השתתפתי בכמה סוגי קורסים וסדנאות שקשורות לנפש ולטיפול ואני מבין את הסיטואציה שאני נמצא בה שהמוח שלי דורש תצרוכת גבוהה של דופמין ושאת זה אני מחפש לספק לעצמי על ידי ההתמכרות לפורנו, וזה חלק מהבעיה שלי - שאני יודע הכל על עצמי ואני מספיק כנה עם עצמי להגיד שאני מכור ושזה הורס לי את החיים ושזה מנהל לי את כל החיים שלי מול האישה מול הילדים מול החברים מול העסקים.. ויותר מזה אני יודע באופן ודאי שהפסדתי בשל כך כספים רבים מהסיטואציה שאני בוחר להיות בה (מכמה סיבות שפחות רלוונטי לפורטם) ומהמקום הזה אני מגיע! שאני יודע הכל ואף על פי כן לא בא לי לזוז משם! ולמען האמת אני מרגיש כבר כעת את תחושת הדחייה מכם שמפנים כלפי אצבע עויינת ואומרים אז מה אתה רוצה מהחיים שלנו?? אתה לא רוצה להשתנות אז ביי ביי!! מה אתה רוצה??

אבל אני מקווה שאנ במקום מספיק משוחרר לומר: נכון אני לא רוצה... אבל אני כן רוצה... התפילות שלי תמיד היו בשנים האחרונות 'השם הטוב תעזור לי שארצה' ובשלב מסוים אפילו אמרתי 'תעזור לי שארצה לרצות' כן זה מגוחך אבל זה המצב...

עוד נקודה ראויה לציון שההתעסקות שלי עם המכשירים האלה והשטויות האלה גרמו לי לירידה רוחנית אמנם במעשים היומיומיים באופן משמעותי (כן 'קצת' אבל עדיין... ) אבל בכל מה שקשור ל'פנימיות' שלי מול אלוקים מול התורה מול היהדות.. התרחקתי מאוד מאוד.. אני שם בדוי לכן אני מרשה לעצמי לומר שאני הרבה פחות מאמין והרבה פחות מחובר ואם אני מרחם על מישהו זה בעיקר על המשפחה שלי שמדובר ביראים ושלמים אשתי וילדיי.. והפרדוקס הזה די אוכל אותי.. אבל שוב אני לא רוצה להתפזר כל השיתוף הזה מגיע בהקשר להתמכרות המשמעותית שלי....

תגובה: המשך הפוסט שלי 'מצוקה' מאתמול לפני 3 שבועות, 6 ימים #150484

היי, ברוך הבא!

מבין אותך לגמרי. התחושה שאתה מתאר היא לגמרי טבעית. הגעת למקום הנכון!
יש פה באתר הרבה כלים להתנסות בהם, ואני מאמין שבמוקדם או במאוחר תמצא את מה שעוזר לך.

תצליח!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן