ברוכים הבאים, אורח

היי חדש פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי חדש פה 109 צפיות

היי חדש פה לפני 1 חודש #150389

לא אוהב לכתוב על עצמי .. 
אבל אשתדל כי אני מוכרח לקבל עזרה 
כל חיי הבוגרים ראיתי פורנוגרפיה לפעמים סתם לפעמים עם אוננות 
התחתנתי והייתי בטוח שזהו אין לי סיבה יותר אך התבדתי אם זה בגלל לחצים אם זה בגלל חוסר סיפוק אם זה בגלל ריבים תמיד חזרתי "להתנחם" בפורנו אחרי ריב גדול עם האישה החלטתי שהפעם זהו 
לצערי אחרי כמה חודשים של נקיון 
חזרו הריבים ואיתם הרגשת הייאוש והמירמור ושוב מצאתי את עצמי באפליקציה שמקפיצה לי פירסומים פורנוגרפים בהתחלה נכנסתי וישר יצאתי אבל עם הזמן מצאתי את עצמי נכנס לאפליקציה "כדי שיקפוץ" לי הפירסום 
הבנתי שלבד לא אצליח להתמודד עם העול הזה ולא אצליח לברוח מהלופ הזה 
אני פה כדי בפעם הראשונה בחיי להילחם בעצמי עם עזרה של אחרים 
בעז"ה שאצליח ונצליח למצוא את הדרך לתקן ולא לקלקל למלא בתוכנו אור ולגרש את האפלה 

תגובה: היי חדש פה לפני 1 חודש #150391

• 9625
  • דירוג זהב

ברוך הבא אח יקר ואהוב!
התופעה שאתה מציג לצערינו מוכרת. הדחף לתאוה לא  נובע מחוסר של סיפוק מיני אלא מקשיים כאלו ואחרים שהחיים מזמינים לנו.
ישנה עוד תופעה אולי קצת פחות מוכרת אבל גם היא די-מוכרת. שימוש בתאוה מתוך הצלחה וסיפוק. 
למה חשוב לי לציין כאן את התופעה הזו? אני רוצה להדגיש שעבודה תמיד תהיה לנו. כמובן שנשתדל בכל כוחינו להנעים את החיים כך שלא תהיה לנו סיבה לברוח לתאוה. אבל אי אפשר להסתפק בזה. אנשי ציבור ידועים נפלו לתאוה דוקא מתוך הסתנוורות של הצלחות.
קבל את איחולי ההצלחה שלי בכל המישורים!
באהבה-
אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: היי חדש פה לפני 1 חודש #150399

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

איש יקר! אשריך שאתה נלחם, כמו כולנו אתה רוצה לצאת מזה.
רק סתם טיפ לחיים, לפני החתונה אנחנו חיים בסרט שהכל יהיה אחרת ו"אני ואשתי נהיה זוג מהסרטים" למרות שהם תמיד רבים בסרטים אבל עזוב את זה
ואז קורה הקטע הזה שאתה מרגיש בכלא, מי שם ליידי את הבייביסטר הזאת שאוכלת לי את הראש על כל צעד ושעל ולא מבינה אותי בכלל, לא משחררת, קנאית, חושבת שאני עבד שלה ועוד מחשבות כאלה, אני מכיר חבר שהיה מתפלל שאשתו תמות ככה שיחסך ממנו הסבל של הגירושין אבל היום הוא חי באושר ואולי גם עושר עם אשתו
צריך להבין שאתם צריכים להכיר טוב יותר אחד את השניה, להכיל, לאהוב גם כשקשה, כולי האי ואולי, גם אני לא מסופק בהרבה מאוד דברים מאשתי אבל למדתי לחיות עם זה, מצד שני יש לה הרבה מאוד מעלות שאין לאחרות, ככה שאני צריך לשמוח יום יום שיש לי אותה

לסיכום, תלמדו יחד מה זה זוגיות, תשקיע בזה עד כלות כי אין אופציה אחרת! אבל שתדע שגם אם יהיה לכם 100 אחוז טוב עדיין תהיה לך המשיכה לפורנוגרפיה כי זה טבעה של התמכרות, וזה "ה"אתגר של החיים של מכורים
בהצלחה

תגובה: היי חדש פה לפני 1 חודש #150416

היי חבר ההתמכרות לצפייה בפורנוגרפיה היא דבר לא קל בכלל כמו שאתה כבר בטח יודע. 
בדיוק בגלל זה כל הכבוד לך שבחרת לפעול כנגד הדחף ולצאת נגד משהו שלא עושה לך טוב. 
אני באמת מאמין שאפשר לשפר הרגלים רעים גם אם בדרך יש נפילות אבל שתדע שאתה במקום הנכון !
מקווה ומאמין שאם נמשיך כך נצליח !

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן