ברוכים הבאים, אורח

הדרך אל החופש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הדרך אל החופש 125 צפיות

הדרך אל החופש לפני 1 חודש, 1 שבוע #150335

• goolife
  • חבר חדש

שלום לכולם 
כותב פעם ראשונה בפורם
פעמים נמאס לי מהתמודדות רוצה להיות חופשי באמת ללא התמודדות רוצה חיים נקיים באמת 
החיים מביאים איתם אתגרים וכבר שנים שאני יוצא ובא יוצא ובא לא כיף גדול 
התאווה לפורונו אצלי לא יודע לומר אם היא גדולה אבל שיש פרצה אני מנצל אותה וזה פוגע בי כי אני צרך לא למצוא פרצות 
ההתמודדות היא לאו דוקא יום יומית אבל החוויה האישית לא נעימה
אם יכולתי ללחוץ על כפתור הייתי עושה זאת כבר - אבל מה שהיה או שקרה הוא חלק מהחיים הרצון לסגל הרגלים חדשים הוא חזק לקום כל פעם מחדש ולהאמין שוב שאני יכול ומסוגל 

תגובה: הדרך אל החופש לפני 1 חודש #150369

לפעמים אוהבים יותר את הפרצה מאשר את הדבר עצמו. כשמגיעים לדבר עצמו הוא כבר מגעיל, אבל הרעיון לפרוץ הוא משהו שיכול להציק. זה מין כף הקלע, שאתה רוצה רק בשביל לרצות, בלי שיש תאווה גדולה לדבר עצמו.

תגובה: הדרך אל החופש לפני 1 שבוע, 6 ימים #150559

• goolife
  • חבר חדש

כותב שוב אחרי עשרים ושמונה יום ללא שימוש בפורנו ואוננות כותב ממקום שיש בו חמלה על עצמי
הפעם הגיע לה תאווה בגלל בדידות או רצון לחוות - יש לי שמחה מהולה בקצת עצב - ב''ה לא ראיתי פורנו אבל הרצון לאונן היה גדול אפ' ללא גירוי של משהו חיצוני אלא מתוך המחשבה עצמה  עצרתי את עצמי עד שבסופו של דבר הוצאתי ממני כוחות חיים באוננות - מצד אחד מבאס הרי רצון ה' שלא לאנון מצד שני במקרה הזה יש לי נחמה או חמלה על כך שברחתי שלא לברוח עם פורנו כדי לאונן 
השאלה גדולה שרודפת אותי במשך שנים - הרי הצורך לאונן ללא קשר לפורנו מביא איתו איזה מימד של הנאה למה הקב''ה אסר לנו אותו מכל וכל הרי הרצון הטבעי לפעמים הוא להגיע לפורקן?
כמובן שבסופו של דבר זו השחתה אבל בתור רווק כל הזמן אני צריך להיות במעין מלחמה פנימית או דיכוי יצרים?

תגובה: הדרך אל החופש לפני 1 שבוע, 6 ימים #150561

• eeem
  • משתמש

אני מזדהה עם הרגש שלך הלוואי שאגיע כמוך ל28 יום ואין לך צורך להגיד שמחה מהולה בעצב כי כל התגבורות
היא צעד מטורף חזק ואמץ אחי

תגובה: הדרך אל החופש לפני 1 שבוע, 5 ימים #150564

• mose
  • חבר ותיק

חבר יקר אוהב אותך ומאחל לך בהצלחה.
ה בחר להעלות את האדם שיתקדם בעולם. כל אחד בסוג העבודה שהשם בחר לו 
כתוב בתניא שיש שני סוגי עבודה כמו שני סוגי אוכל יש אוכל מתוק שזה עבודת הצדיקים ויש אוכל שהוא מאוד טעים והוא דווקא חריף ומתובל חזק שגם את זה המלך (הקב״ה) מאוד אוהב שזה העבודה שלנו להתגבר על היצר כל יום מחדש.. 
וכמובן שכל מחשבה או הירהור שביטלת וכמובן מעשה זה מצווה ענקית של ״ולא תתורו״ 
אבל גם מובטח שמי שיעשה עבודה כן כן אותו ניסיון קשה שיש לך בסוף הוא יצא מזה והעבודה שלו תיהיה יותר קלה או באופן יותר נעלה…
אז מאחל לך בהצלחה ועשרים ושמונה יום זה הרבה אל תתייאש

תגובה: הדרך אל החופש לפני 1 שבוע, 5 ימים #150569

לא יודע אם זה המקום שאפשר לפתוח דיון הלכתי בנושא שאתה שואל עליו. 
רק אומר שגם חז״ל לא מקילים ראש בקושי שאתה מציין בהמנעות מדחפים טבעיים של רווק ואומרים שרווק הדר בכרך ואינו חוטא הקב״ה מכריז עליו בכל יום!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן