ברוכים הבאים, אורח

היי שמי …. אני בן 20 ואני נגמל מפורנוגרפיה כדי להצ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי שמי …. אני בן 20 ואני נגמל מפורנוגרפיה כדי להצ 409 צפיות

היי שמי …. אני בן 20 ואני נגמל מפורנוגרפיה כדי להצ לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150208

היי לכולם, שמי סולנה, קצת עליי אני בן  20 מעיר אמידה במרכז הארץ, אף פעם לא הייתה לי בת זוג :? אבל מסתובב ובעל גישה לבחורות מהיפות בארץ יחד עם ההפקות הכי מטורפות שיש בישראל, וכן. אני מכור לפורנוגרפיה מאז שאני קטן. לאחרונה הבנתי שזה מאוד פוגע לי ביכולת יצירת הקשרים והתפקוד היום יומי, כנראה שהזמן עשה את ההשפעות שלו. אז הגעתי לכאן דרך פרסומת ביוטיוב האמת, ועכשיו 6 דקות אחרי אני מלא בתקווה ומחשבות טובות. תציגו את עצמכם כאן בתגובות 

בתודה, יובל 

ליצירת קשר : pogba6690@gmail.com

תגובה: היי שמי …. אני בן 20 ואני נגמל מפורנוגרפיה כדי להצ לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150209

• chay2232
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר חדש
היי סולנה, ראשית שאפו ענק על האומץ להתחיל, לכתוב, להיות חלק מתהליך שמביא רק שמחה אושר ועושר.
נכון שברגעים שהתאווה מבעבעת והאש רותחת נראה שאם אני לא יגמור עם זה עכשיו אני אפסיד, לא אהיה מי שאני, אהיה עצוב, זה נכון רק לרגעים הראשונים.
מי שמתגבר על זה, יודע שהטעם המתוק של הנקיון, ההרגשה הנקייה והטהורה הזאת, היא ממכרת, משכרת.
והיא, לשם שינוי, כן מביאה אושר ושמחה, וגם עושר, כמו שכתוב בספרים הקדושים שעל ידי שמירת הברית מזלו עולה ומתעשר.
הנסיון שלך בוודאי קשה, אני לא מתיימר אפילו לשים את עצמי בנעליים שלך, בפרט שגם אני מתמודד, קם ונופל וקם.
מרגיש לי אבל שאתה בחור חכם, שיודע מה ואיך לעשות.
תצליח!!!
רק עצה שלי, תתחבר לחברים כאן בפורום, או בכל קבוצה דיסקרטית אחרת, ביחד זה הרבה הרבה יותר קל.
בהצלחה, אח
נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 1 שבוע על ידי chay2232. סיבה: טעות בהקלדה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן