ברוכים הבאים, אורח

ואו איזה בילבול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ואו איזה בילבול 101 צפיות

ואו איזה בילבול לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150124

שלום. האמת שזו פעם ראשונה שאני כותב כאן, הצטרפתי לכאן בימים האחרונים ואני רוצה לשתף במשהו. אני משתמש באזור השלוש שנים לקח לי זמן להבין שאני מכור, עם זאת תמיד נתתי לעצמי תקווה מחמת זה שאני יחסית אדם שמצליח לעמוד בהחלטותי. לאחרונה הקשיים והנפילות יותר פגעו בי רגשית, כלומר אני חש יותר כאב מכל פעם כנראה בגלל שהתבגרתי. ראיתי פרסומת של האתר נכנסתי בהיסוס ולאחר קצת מחקר עליו החלטתי להירשם מתוך חשש. וכאן התחיל משהו מעניין אחרי שהתחברתי אני מרגיש איזשהו סטרס תמידי לא מוסבר אני מרגיש שמשהו בשמחת חיים שלי ירדה אני מרגיש שזה הרבה יותר גדול ממני כל הדבר הזה. פעם חשבתי שלא מדובר בבעיה אמיתית אלא בחוסר יציבות ופתאום אני מגלה שמדובר במפלצת, בקיצור אני ממש מבוהל מכל העניין הזה עד כדי שכמעט חזרתי לעשן. שלא תבינו לא נכון יש לי הרבה מוטיבציה להצליח ואני לגמרי מבין למה זה לא טוב לי. חשוב לציין שאני ממש בהתחלה של תוכנית מסודרת. הנפילות שלי בממוצע פעם בשבועיים שלוש. אשמח אם תוכלי לשתף בעצות... ובעזה יתברך נראה רק אור!!!!

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 2 שבועות על ידי tkgzrvcux.

תגובה: ואו איזה בילבול לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150125

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 252 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי !
אני גם התחלתי בזכות האתר הזה, ואני מאד מזדהה עם מה שאתה כותב ועובר...
כיום אני נמצא בתכנית של 12 הצעדים ששינתה ומשנה את החיים שלי.
יחסית פעם בשבועיים שלוש זה לא הרבה. אבל המדד לדעת אם אתה מכור או לא הוא לא זה, אלא האם אתה יכול להפסיק או שזה גדול עליך. וכן האם השימוש מצער אותך או שלא.
אוהב אותך ותמשיך לשתף אחי !

תגובה: ואו איזה בילבול לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150142

שלום חבר חדש
אני ממש מזדהה עם ההרגשה שיש כאן מפלצת מפחידה.
מצד שני להמנע מפעולה אחת יכול להיות שזה משימה שאם הכלים הנכונים אפשר לעבוד על זה.
אם זה קבוצות, פורום ועוד כלים..
בהצלחה יקירי!
אם אלוקים שם אותך במקום הזה סימן שזה המקום שלך! אתה יכול! אתה הכי מתאים למשימה! צא להלחם על החירות שלך!
אף אחד לא מושלם ולכל אחד יש משימה אישית ואם זה לא פורנו או מין אז זה משהו אחר
אוהב אותך
מאחל לכולם הצלחה
בא לי למחוק את כל מה שכתבתי, אז אם קראת סימן שמשום מה כן שלחתי את זה

תגובה: ואו איזה בילבול לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150184

תודה יאח חיזקת אותי ובעז"ה נעבור את זה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן