ברוכים הבאים, אורח

שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה 152 צפיות

שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150048

שלום לכולם,
יש לי התמודדות ארוכת שנים עם פורנוגרפיה, אני זוכר שעוד בגילאי 16-15 אמרתי לעצמי שאני חייב להפסיק עם זה,
בהמשך הייתי בתוכנית fortify שזה כמו האתר הזה רק אמריקאי למי שלא מכיר, הייתי גם משהו כמו שנה בקבוצה בזום.
מדהים ששוב פעם אתה נופל מחדש, אתה כבר מכיר את המלכודת יודע שזה לא שווה את זה וכל פעם אתה נופל,
יש דברים שעוזרים לי ואפרט אותם, מתכוון לעשות אותם כל יום.
1.מדיטציה: הכי חשוב, השאיפה היא 10 דקות בבוקר ו10 דקות לפני שינה, מן קסם המדיטציה מרגיעה אותך, לדתיים שקוראים יש מושג שנקרא מדיטציה יהודית משהו שמתקשר לקבלה. 
2.חמלה עצמית - הכי חשוב, כמה שפחות להיות ביקורתי, במיוחד בזמנים הקשים של ההשתוקקות, שאני נהיה רגיש וחושב על החיים, ומתבונן בכל דבר קטן שאני עושה, במיוחד בקטע החברתי. להבין שאני מתמודד עם משהו ו"ולהניח לעצמי" להתעסק ביום יום וזהו. 
3.פחות בטלפון - כל החדשות טוויטר במיוחד בימים אלו, עושים מצב רוח רע.
4.גם אם יש נפילה- חהמשיך בסדר יום, זה מתקשר לחמלה הבעיה שאני רואה ואז אני אומר אם כבר נפלתי אז כבר וממחר אני יהיה ילד טוב, וזה מתבטא בעיקר באכילה רגשית, אני מוצא את צמי מסתובב בלילה מזבז כסף על אוכל.

ומשהו חשוב זה חיבור, חיבור עם אנשים, חיבור עם חברים לצערי אני עובד לבד ואני בקושי בא ללימודים וגם שם אין לי חברים. יש לי חברים טובים שאני נפגש איתם פעם בשבוע - שבועיים. ללנסות לדברים איתם יותר, לעשות חיבורים. 
משפט שאני אוהב: ההפך מהתמכרות זה חיבור.
זה כמו הביצה והתרנגולת עם החיים שלך יהיו יותר טובים סיכוי טוב שלא תראה פורנו ואם לא תראה פורנו החיים שלך יהיו יותר טובים.
כרגע אני מתכוון לצאת למסע להחיל חזק, זה הולך להיות קשה בטוח אראה שוב פורנוגרפיה, אבל המטרה זה לשמור על שגרה בריאה לאורך זמן. לשלב את הלא לראות פורנו עם להפוך את החיים ליותר טובים.
אנסה לפתוח פפה מסע התמודדות ולכתוב כל יום.
בהצלחה לי ולכולנו:).

תגובה: שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150050

אוהבים אותך
תמשיך לבוא

תגובה: שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150109

• nbym
  • דירוג זהב

כתבת מקסים ומרגש. 
התובנות כל כך נכונות ועמוקות. תמשיך לכתוב ולחזק.
והכי חשוב - לא להתייאש. גם אם היו עוברים 50 שנה...
ישר כוח צדיק!

תגובה: שמי ... ואני מכור לפורנוגרפיה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150122

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה. תודה על השיתוף

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן