ברוכים הבאים, אורח

אני חדש , מה שמפיל אותי זה הרהורים ... שמשתלטים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חדש , מה שמפיל אותי זה הרהורים ... שמשתלטים 200 צפיות

אני חדש , מה שמפיל אותי זה הרהורים ... שמשתלטים לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149971

היי, 
אני יכול להיות תקופות של חודש חודשיים נקי, ואז אני נופל .. זה בעיקר מתחיל מהרהורים , שנראים כל כך מציאותיים , ואז כבר לא מעניין אותי כלום ... כי מי לא רוצה תענוג. אבל אח"כ אני נופל וזה משפיל. 
מה עושים ? 
בעיה שנייה, לפעמים הדחף הפיזי מאד חזק... ממש כואב. אני יכול להתעורר באמצע הלילה... ולמרות שאני צריך לישון ויש לי עבודה... הדחף הזה לא נותן לי לישון . ואז אני יכול לקום באמצע הלילה.. וליפול. 
מישהו ניתקל בתופעות כאלו ? למישהו יש רעיונות מה עושים

תגובה: אני חדש , מה שמפיל אותי זה הרהורים ... שמשתלטים לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149972

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי מקס היקר ..
כל מה שכתבת ואתה מספר על עצמיך,  זה ממש ההתמכרות שרובינו עוברים.. 
מה שלי עזר ועדיין עוזר. 
שיחות עם חברים , חוסר אונים,  קבוצות חיות והרבה כתיבה .
בהצלחה ידידי .
אוהבים אותך

תגובה: אני חדש , מה שמפיל אותי זה הרהורים ... שמשתלטים לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149979

שמתי לב, שאם אני בחום עם עצמי , הצורך בחום מזוייף שנותנת ההתמכרות יורד.

ואגב, שמתי לב גם , שאם אני פוגש את הנפילות , כמו אירועים אחרים בחיים, שאני פוגש ( לא מתערבב איתם , הם זה לא אני )  ממקום שזה לא אני , אבל יש מפגש עם משהו ... אני מגיב ממקום שיש בו חיבור, תחושה של חיות והתחדשות. וזה מקל על ההתמודדות.

וזה כולל להיפגש נכון גם אם רגשות ומחשבות שיש לי, לא לפחד לפגוש אותם . כי אני לא המחשבות שלי ולא הרגשות שלי , ולא הנפילות ולא שום אירוע  כזה או אחר (  בהתחלה יש הרבה התנגדות לקבל את זה , מה פתאום אני לא המעשים שלי, מי עשה אותם אם לא  אני. אבל תפקוד יכול להשתנות , מהות לא. ויש עוד הרבה מה לדבר על זה ) .

בקיצור אם אני נפגש נכון גם עם העולם הפנימי שלי ,אין שום דבר שלא מוסיף לי שם אלא חום , חיות , התחדשות פנימית , יהה אשר יהה.

העצבות והקור מביאים חיפוש טבעי אחר חום מזוייף.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן