ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כואב 125 צפיות

כואב לפני 4 חודשים #149621

שלום חברים,
אני מתחיל דרך חדשה ואני מנסה לתרגל צעד ראשון ולא מצליח,
אני לא יודע להכנע לפני ה'.
אם יש למישהו עצה שעבדה לו שירשום בבקשה.
תודה רבה.

תגובה: כואב לפני 4 חודשים #149626

בוקר טוב קראתי הייתי איתך מיד באותו רגע רציתי לחבק אותך ולתת לך חוסן אהבה. ויותר מהכל הסתכלתי על השעה שכתבת את הפוסט נתן לי לשמוע ולהבין את עומק המצוקה וכמובן שהדבר הראשון זה ללמוד גם בלי הפתרון וזה יבוא בעז"ה בהמשך. אבל טיפ אחד קטן שהוא גדול בעיני אתה משתמש במונח רוחני שאתה לא נכנע לה' כאן ברצוני לעצור לך איזה שהוא מעגל. תפסיק להטיל את העומס שלך על הקב"ה עוד לפני המצווה ולפני החטא אתה סובל כמו אדם שיש לו חום תזהה את זה תרצה להתחיל לפעול. כל כמה שאתה מתעסק עם חטא אז כמו הרבה עברות שח"ו נכשלים.  אתה תראה הרבה מהתכנים כאן תוכנם תמצא בחז"ל ספרי מוסר ספרי חסידות. ובכל זאת מבאים מקורות אחרים או מבאים בלי לצטט והבנתי זה מפני שהספרי מוסר והעוד. למדו כאן רבים והם לא מצליחים לחבר בין הדברים כלומר שההתמודדות שלו עם סקס (אני משתמש דווקא במונח הברור ולא עם מילה מכובסת כי כשמכבסים לא רואים את הלכלוך וחיים באופאוריה של מוסר ובית מדרש כאילו סוגיא לימודית) היא משהוא בבריאות שלו ההתמכרות לא קשור לזהות היהודית ןלפני הטיפול בזה אין לו יכולת להתעסק עם הקב"ה  ( הדברים האלו מיוסדים ברבינו יונה ביסוד התשובה  ואיכמ"ל ) וכמובן אל תשכח מהקב"ה בסיפור שלך תשאיר את זה באופק כלומר שיעד שלך תהיה מתוך מקום להיות יותר טוב להקב"ה ואז גם יש סייעתא דשמיא יותר ממה שיד טבעם משגת (ציטוט) אבל לא זו תהיה המנוע שלך ----- ב' כמובן תפילה אבל לא עליך כי אז אתה מעציב את עצמך תתפלל על אחרים ותזכה להמתפלל על חברו והוא צריך לו נענה תחלה או שתפלל על עצמך ברפאינו .... ולא בהשבינו.... הקדשתי את הזמן עבורך אבל גם עבור עצמי כי הדברים חשובים לי לא פחות   תקבל את החיבוק הוירטואלי שלי

תגובה: כואב לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149641

תודה רבה על הפירוט אני אצטרך קצת זמן בשביל להבין מה רשמת כי אני לא מבין גדול,
הבנתי שחשוב ללמוד על עצמי גם אם אני לא מצליח להתמודד.
אני לומד על חשיבה חיובית, תמיד היצר הרע אומר שמחשבה חיובית זה סתם שטויות ושאני ישאר כמו שאני תמיד.
אני מנסה להפריד את עצמי מהיצר הרע שהוא לא אני, קשה מאוד כי  הוא מדבר ואני מקשיב לו.

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 4 שבועות על ידי thankyougod.

תגובה: כואב לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149646

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

העצה שלי - של מתחיל באתר אבל שניסה אינספור דרכים
לקרוא באתר, לראות איך נופלים ואיך קמים
לרשום יומן
להתפלל כל יום
לנהל יומן עמוס כמה שיותר
ואם יש לך אומץ יותר ממני - להתחבר לקבוצות פה

• עמוד:
  • 1