ברוכים הבאים, אורח

כותב סוג של לעצמי ואולי אלוקים יעזור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כותב סוג של לעצמי ואולי אלוקים יעזור 95 צפיות

כותב סוג של לעצמי ואולי אלוקים יעזור לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149443

• eliyhu
  • משתמש
בוא נגיד שאני בחיים  יש לי מושג של אל תדבר לפני שתנסה זה אומר מבחינתי אין בעיה בלנסות פעם בכמה זמן אלא אם כן זה הופך לחלק ממך שזה ממש מסובך 
אני בחור שהייתי מגדיר את עצמו אחד שמאוד מודע לעצמו מתאמן אוכל בריא וכו חברים אומרים שאני קאוצר ובכללי מאוד אוהב לאתגר את עצמו ולהיות הגירסה הכי טובה שאפשר ‚
המממ שבנושא אחד אני לא מצליח להשתחרר ושלא תבינו אני בחור מאוד חברותי וכריזמתי אבל אני לא יודע מתי זה התחיל טוב נו אני כבר שלב אחרי למה זה לא טוב וזה אני יודע לא פחות מכל מה שאתה בא להגיד אני הייתי שותף לפורומים וראיתי המון מחקרים עד כמה הרסני זה השיט הזה פורנו ‚
טוב את הסמארטפון שלי והלפטופ שלי הגנתי ‚
אבל אל תשאלו אותי איך יש לי כנראה כישרון אין הגדרה אחרת הטלפון שלי והמחשב חסומים בחסימה הגבוהה ביותר ואגב אני מתערב אם כל מי שזה לא היה שבדבר הזה שנקרא אינטרנט החסימה הכי חזקה לא תעמוד בפניי וניסתי הכל היום אנחנו עוד מעט שנת 2024 ‚
אגיד את האמת שאני די מאוכזב מעצמי לא מצליח לשמור יותר מיומיים אין זה פשוט הזיה ‚
הטלפון שלי מחקתי את האינסטגרם אפילו בשביל להיות פרודקטיבי אין לי כלום ואני נופל כל פעם אני כבר בחור עוד מעט בן 23 לא ילד ויש לי את הפאקינג שיט הזה שלא מצליח להתפטר ממנו ניסתי המון תוכניות והמון דברים וחסימות שונות ומשונות ופשוט כלום ‚
להיות בלי מחשב זה לא יודע אם פיתרון א איך בדיוק וב העבודה והלימודים שלי הם בדיגיטל ואני צריך מחשב שלי תמיד איתי 
אני מרגיש שבתקופות מסוימות זה הוריד לי את הביטחון העצמי ולהיות סוג של אדם יותר אנמי ואני יעשה הכל רק לא את השיט הזה ‚
אני מנסה ובאמת שיש לי אופי ממש קשוח ואני ילך להתאמן דוגמא גם אם יש שלג בשביל לצאת מאזור הנוחות כי זה מאוד חשוב 
אני לא יודע אולי אישה לחיים זה מה שיסדר את העניין אולי כן ואולי לא אבל מה שבטוח שאני נדפק מזה בחיי היומיום שלי ‚ובלי קשר אין תחושה יותר לוזרית מאשר להבטיח לעצמך אני לא צוחק אולי בפעם האחרונה שזה הפעם האחרונה שאתה עושה את זה ‚
אני חושב שבלי קשר לכן דת או לא זה דבר לא טוב ובריא אם אתה מתמכר לזה אין לי בעיה אם סיגריות וכן אולי גרתי בחול וזה נשמע קצת מוזר אבל גם לעשות פעם בחודש ירוק גם לילד שלי זה לא יהיה בעיה המממ שזה נהפך לדבר שאשכרה חלק מהבן אדם והוא לפני שהולך לישון סליחה על הביטוי חייב לגמור מול איזה אישה וירטואלית ‚
אני באמת לא יודע למה אני כותב את זה ‚
אני מאוד פתוח עם עצמי ושיתפתי גם חבר קרוב בעניין אבל זה פשוט לא עוזר מקווה שיהיה לי פיתרון לעניין בנתיים קצת מבואס לעניין הזה מבטיח שלשאר הדברים אני הבחור הכי מצחיק שיש אז יאלללה
נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי eliyhu. סיבה: תיקון טעות

תגובה: כותב סוג של לעצמי ואולי אלוקים יעזור לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149455

• hersh
  • משתמש

תתחיל את התוכנית "לטוס אל החופש",
ותעדכן אותנו איך היא עובדת עליך, 
זוהי תוכנית מצוינת, ועוזרת מאוד להרבה אנשים,

לגבי החסימות מעניין אותי לשמוע מה הם החסימות שהתנסית איתם
כי לפי מה שיוצא לי להתרשם אתה לא חרדי, אז אולי אתה לא מכיר...
בכל אופן להתמכרות צריך עבודה שונה, מלבד האפשרות של חסימה, צריך גם לחווט את המח מחדש כי אם לא בסוף תחזור לזה, תתחיל בתוכנית, ותתחיל להתקדם ולהבין את המצב שלך,
בהצלחה!

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי hersh.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן